Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowa nawigacja (NAVIGON select PL) na iOS’a wyłącznie dla klientów PTC T-mobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#1 simcold

simcold
  • 86 postów
  • SkądGłogów, PL

Napisano 08 grudnia 2009 - 22:11

Witam. Wiem ze jest sporo tematow odnosnie tego czy ta aplikacja jest darmowa ale chce uzyskac dokladnie info jak jest. Wiec posiadam iphona 3g i mam aplikaxje nawigon 1.2. Czy jest ona darmowa? Tzn czy iphon nie pobiera zadnych danych czyli czy beda jakies dodatkowe koszty podczas korzystania z aplikacji? I mam pytanko czemu w trybie samolotowym nie znajduje sygnalu? Czyzby w tym trybie gps byl takze wylaczony? Z gory bardzo dziekuje. Simcold

#2 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 08 grudnia 2009 - 22:21

Wydaje mi się, że trudno nazwać aplikację za 75€ darmową... Natomiast już po zakupie z tego co mi wiadomo, aplikacja działa offline i nie pobiera żadnych danych. Co do drugiego pytania to owszem, w trybie samolot odbiornik gps nie działa.

#3 simcold

simcold
  • 86 postów
  • SkądGłogów, PL

Napisano 09 grudnia 2009 - 08:17

NIe chodzi mi o zakup tylk oo późniejsze koszta :)

#4 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 09 grudnia 2009 - 09:01

W trakcie pracy Navigon nie pobiera danych z sieci.

#5 dany

dany
  • 221 postów
  • SkądWawa

Napisano 09 grudnia 2009 - 23:10

ja mam komore z wylaczona "odgornie" opcja transmisji danych ( zadne 2g 3g wap czy cokolwiek, tylko wifi jesli juz ) i dziala jak ta lala. ergo : navi nie pobiera i nie wysyla zadnych danych

#6 wiedzmin23

wiedzmin23
  • 31 postów

Napisano 06 kwietnia 2010 - 16:04

edycja poi navigon Jak w temacie, czy wie ktos jak dodawac poi, fotoradary itp?????

#7 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 września 2010 - 17:01

Darmowa nawigacja (NAVIGON select PL) na iOS’a wyłącznie dla klientów PTC T-mobile

Darmowa nawigacja na iPhone’a wyłącznie dla klientów Ery

Od 4 września dla klientów sieci Era, którzy korzystają z aparatów iPhone zostaje udostępniona pierwsza bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS.

Aplikacja NAVIGON select Era Edition proponuje pełną obsługę w języku polskim (język aplikacji oraz komunikatów), mapę Polski z bazą POI (Point of Interest) i rozszerzoną nawigację w trybie pieszym. Dodatkowo do dyspozycji użytkowników oddanych zostaje szereg przydatnych funkcji, m.in. odwzorowanie rzeczywistego wyglądu skrzyżowań dzięki RealityView light, wyszukiwanie celów specjalnych czy inteligentne wprowadzanie adresu. Licencja nawigacyjna jest darmowa na okres 24 m-cy. Aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu przy korzystaniu z nawigacji nie pojawiają się opłaty związane z transmisją danych.

Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych, pozwalających miedzy innymi na wyświetlanie krajobrazu w trybie 3D, szczegółowe planowanie trasy, informacje o radarach, aktualne informacje o ruchu drogowym i inne. Zakup któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje przedłużenie licencji na korzystanie z aplikacji na bezterminową.

NAVIGON select Era Edition dostępna jest w polskim AppStore, natomiast pakiety dodatkowe można pobrać z poziomu aplikacji.

Źródło: Era

GSMonline.pl - Darmowa nawigacja na iPhone’a wyłącznie dla klientów Ery

#8 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 03 września 2010 - 17:07

Klientem nie jestem, ale uważam to za bardzo ciekawe posunięcie. Podoba mi się takie podejście.

#9 Marcell_80

Marcell_80
  • 454 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 września 2010 - 06:16

NAVIGON za darmo dla klientów Ery od 04.09

NAVIGON select ERA Edition for iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 and iPad Wi-Fi + 3G on the iTunes App Store

#10 konole

konole
  • 412 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 września 2010 - 06:34

Tylko na abonament, czy też ci, co korzystają z karty też będą mogli używać?

#11 Jax

Jax
  • 462 postów
  • SkądDolina Muminków

Napisano 04 września 2010 - 06:36

Byczo, super promo. Darmo na dwa lata, ale po kupieniu jakiegoś dodatku robi się bezterminowo.

#12 kotylozaur

kotylozaur
  • 71 postów

Napisano 04 września 2010 - 07:41

Hmm, mam konto w US AppStore, nie mogę znaleźć tego Navigona...

#13 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 04 września 2010 - 07:43

http://itunes.apple....d383084602?mt=8

nie zdziwiłbym się gdyby w US go nie było bo po co?

#14 gajos007

gajos007
  • 145 postów
  • SkądWęgorzewo

Napisano 04 września 2010 - 07:50

taki temat już istnieje :)

http://myapple.pl/ip...tml#post1346755

#15 kotylozaur

kotylozaur
  • 71 postów

Napisano 04 września 2010 - 08:05

Rozumiem, że po zmianie sklepu (z US na PL) muszę utworzyć nowe konto w PL AppStore? Nie ma możliwości przeniesienia (autoryzacji) poprzedniego konta?

#16 bh7

bh7
  • 74 postów

Napisano 04 września 2010 - 08:07

dostepna tylko w appstore POLSKA :D era zaszalala :D

#17 szczottie

szczottie
  • 285 postów
  • SkądBielsko-Biała, Poland

Napisano 04 września 2010 - 08:30

A jak sprawdzą czy mam Ere czy Orange?

#18 bebas13

bebas13
  • 106 postów

Napisano 04 września 2010 - 08:37

Do aktywowania nawigacji będzie potrzebne połączenie z siecią komórkową - po tym rozpoznają z jakiej sieci korzystasz.

#19 adimg19

adimg19
  • 301 postów
  • SkądWładysławowo, PL

Napisano 04 września 2010 - 08:38

Prosto... poprzez karte SIM. Ale najwazniejsze pytanie... czy dziala z kartami prepaid?

#20 qura12

qura12
  • 467 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 04 września 2010 - 09:05

Skoro to tylko mapa Polski to dlaczego zajmuje aż 1,7gb?:o

#21 bobix

bobix
  • 493 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 września 2010 - 09:23

Prosto... poprzez karte SIM. Ale najwazniejsze pytanie... czy dziala z kartami prepaid?


Na zdrowy rozum powinno bo jak niby aplikacja sprawdzi czy SIM to postpaid czy prepaid?

Skoro to tylko mapa Polski to dlaczego zajmuje aż 1,7gb?:o


Bo jest możliwość dokupienia map całej Europy. Wtedy pewnie płacisz za dodatkową mapę a ona jest aktywowana przez aplikację i jest dostępna od razu. Z tego co widzę to Navigon zrobił wersję też dla innych telekomów, więc pewnie nie chciał robić wersji oddzielnych?

http://www.youtube.c...u/0/g9t38UyWKyE

Zastanawiające jest, że w tej paczce krajów nie widać UK, Irlandii, Skandynawii...

#22 kros

kros
  • 191 postów

Napisano 04 września 2010 - 09:31

instalował to ktoś na orange ? :)

#23 edyp

edyp
  • 121 postów
  • SkądDE / PL

Napisano 04 września 2010 - 11:25

A jak jest z Live Traffic? Navigon nie udostępnił tej opcji w Polsce. Czyżby w Navigonie od Ery była dostępna? Tak wynika z opisu. Chyba że go skopiowali na żywca z zachodu.

#24 Wojtasio

Wojtasio
  • 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 września 2010 - 13:46

Ja to zainstalowałem i działa. Co do trafika to jest coś takiego " NAVIGON otrzymuje aninimowe (chyba anonimowe ) dane, tzw. "floating Car Data". Analiza tych danych pomaga w precyzyjnym obliczeniu czasu dojazdu jak i w rozpoznawaniu i w sprawnym omijaniu korków drogowych. Danych tych nie można skojarzyć z Twoją osobą. Ustal, czy polepszyć rozpoznawanie korków drogowych( TAK kub NIE). Czy działa zobaczę dziś jak wsiądę do auta.

---------- Wpis dodano o 14:46 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:25 ----------

Żeby nie było słodko to mamy dodatkowych 6 pakietów:
1. Pakiet bonusowy jest gratis i obejmuje bezpośredni dostęp do kontaktów w trakcie podawania adresu oraz sterowanie ipodem
2.Pakiet premium - 9,99 € - nawigtacja 3D(perspektywa lotu ptaka), navigon MyRoutes, funkcja planowania tras,location sharing za pomocą e-mail, wpis współrzędnych
3.Pakiet 3D - 19,99 € - panorama view 3D, Reality viev Pro
4.Pakiet Europa 20 - 19,99 € - Andorra,Belgia,Dania,Niemcy,Francja,Włochy,Liechtenstein,Luksemburg,Monako,Holandia,Austria,Polska,San Marino, Szwajcaria,Słowacja, SŁowacja, Słowenia, Hiszpania+wyspy kan., Czechy, Węgry, Watykan
5.Pakiet Europa wschodnia - 9,99 € - Polska,Czechy, Słowacja, Węgry, Estonia, Łotwa, Litwa
6.Pakiet bezpieczeństwo relaks - 9,99 € - asystent pasa ruchu pro, asystent prędkości, radar info, pomoc

Więc za darmo tak naprawdę nie dostajemy nic :)

#25 borys_wrocek

borys_wrocek
  • 84 postów

Napisano 04 września 2010 - 14:03

jasne,nic nie dostajemy tylko najlepsza w tym momencie nawigacje dla iphona, z funkcjami wystarczajacymi 98% użytkowników. fakt że tylko na terenie polski ale sorry mapy europy za 20E to nie jest jakaś tragedia, pozatym po wykupieniu ktoregos z dodatkowych pakietów usuwane jest ograniczenie 24 miesiące. a to co w pakietach u funkcjami nie jest specjalnie wymagane.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych