Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iSpot Złote Tarasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#51 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 lutego 2007 - 01:19

Dlaczego? Nie słyszeliście o modemach na USB? http://iplus.pl/jakkorzystac.html 4 ostatnie.

#52 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 08 lutego 2007 - 01:26

Nie iPlusa tylko Blueconnect, i nie Acera tylko FSC. A nie dodają bo, by klienci mogli by te modemy sobie wsadzić...


Przecież są modemy na te gniazna applowe, zapomniałem jak się nazywają :D Ale ich cena na allegro też jest fajna, 1500 zł :roll:

#53 kasztanowiaczek

kasztanowiaczek
  • 19 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 lutego 2007 - 03:46

A w łodzi nic :-( I co nam z tego jak to tylko w wawie.

#54 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 lutego 2007 - 07:44

Dlaczego? Nie słyszeliście o modemach na USB? http://iplus.pl/jakkorzystac.html 4 ostatnie.


Wiesz, w czasach gdy inne laptopy mają wbudowane modemy, to rozwiązanie jest tylko ciut wygodniejsze od kupna szpuli skrętki i ciągnięcia jej za sobą przy każdym wyjściu.

Przecież są modemy na te gniazna applowe, zapomniałem jak się nazywają :D Ale ich cena na allegro też jest fajna, 1500 zł :roll:


Express Card. I wcale nie Applowe, tylko normalne. Ceny nie są wiele większe niż pcmcie.
Ale MacBook takiego slotu również nie ma.

#55 yezooz

yezooz
  • 85 postów
  • SkądGdansk, PL

Napisano 08 lutego 2007 - 07:58

w specyfikacji pisza: "Wymagania sprzętowe: Komputer z procesorem Intel Pentium 133 MHz lub lepszym, 64 MB RAM, [...] system operacyjny Microsoft Windows 2000/XP, [...], wolne gniazdo ExpressCard/34/54, przeglądarka internetowa Internet Explorer 6.0 lub nowsza" ale jak rozumiem to sciema ;) PS. ten na ExpressCard na zdjeciach tragicznie wyglada IMHO :)

#56 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 08:39

nie to nie sciema tylko macbook nie ma ZADNEGO gniazda ani starego ani nowego :) a co do usb to wydaje mi sie ze zaden z operatorow nie sprzedaje takich modemow, wiec macbook nie pasuje do tej akcji w zaden sposob :)

#57 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 lutego 2007 - 08:47

nie to nie sciema tylko macbook nie ma ZADNEGO gniazda ani starego ani nowego :) a co do usb to wydaje mi sie ze zaden z operatorow nie sprzedaje takich modemow, wiec macbook nie pasuje do tej akcji w zaden sposob :)


Każdy sprzedaje modem na usb.

#58 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 08:54

w promocji ?? hmmm... nie widzialem, ale moze sie myle bo nie sledze, wiec moge sie mylic :)

sprawdzilem, faktycznie maja :) http://www.iplus.pl/jakkorzystac.html oddaje honor :D

#59 lopezik

lopezik
  • 63 postów
  • Skądopolskie

Napisano 08 lutego 2007 - 17:27

O kurde ale wstyd!!!!!!!!!!!! Jest mi niezmirnie wstyd, że jestem Polakiem.... Boże wybacz mi .... Żeby otwarcie salonu bylo powodem do dyskusji..... PORAŻKA. ciekawe kiedy u mnie w mieście sie tego doczekam ...albo chociaż w Opolu. Mimo to biję brawa

#60 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 08 lutego 2007 - 17:51

Express Card. I wcale nie Applowe, tylko normalne. Ceny nie są wiele większe niż pcmcie. Ale MacBook takiego slotu również nie ma.


Nie, w ogóle nie są, jedyny taki odbiornik z allegro, fakt, zapomniałem, że macbook nie ma ale szukałem czegoś dla PB i moje reakcja była mniej więcej taka -> :shock: :roll:

#61 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 lutego 2007 - 19:27

O kurde ale wstyd!!!!!!!!!!!!
Jest mi niezmirnie wstyd, że jestem Polakiem.... Boże wybacz mi .... Żeby otwarcie salonu bylo powodem do dyskusji..... PORAŻKA. ciekawe kiedy u mnie w mieście sie tego doczekam ...albo chociaż w Opolu. Mimo to biję brawa


Nie bądź dla siebie taki ostry :) Na całym świecie otwarcie nowego Apple Store jest wielki halo. U nas na razie brak Apple Store, więc cieszymy się z każdego nowego iSpotu.

#62 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 08 lutego 2007 - 19:51

Dokładnie.

#63 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 lutego 2007 - 19:56

Nie, w ogóle nie są, jedyny taki odbiornik z allegro, fakt, zapomniałem, że macbook nie ma ale szukałem czegoś dla PB i moje reakcja była mniej więcej taka -> :shock: :roll:


Zauważ, że to jest nowy odbiornik, od producenta, a nie przebrandowana wersja z simlockiem jak większość pcmci.
Po prostu jest jeszcze za mały popyt żeby zaczęli u nas sprzedawać masowo.

#64 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 08 lutego 2007 - 20:08

Zauważ, że to jest nowy odbiornik, od producenta, a nie przebrandowana wersja z simlockiem jak większość pcmci.
Po prostu jest jeszcze za mały popyt żeby zaczęli u nas sprzedawać masowo.


:shock: Nie przyszło mi do głowy, że odbiorniki pcimciowe mają sim-locki :o

#65 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 lutego 2007 - 20:24

Nie rozumiem tylko tego, że jeśli zamierzają otworzyć 2 sklepy na całą Polske oba są w jednym mieście.... Troche to dziwne :( .... może mają zamiar w najbliższym czasie otworzyć jeszcze kilka :):):) W końcu Steve zapowiadał, że weźmie się za polski rynek :)

#66 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 20:24

Lopezik jak chcesz to zmień narodowość. Chyba nie wiesz jaka była akcja jak otwierali Apple Store na Fifth Avenue w NY. Chyba, każdy się cieszy, gdy może kupić lub obejrzeć coś Applowskiego w swoim mieście. Nie widzę więc problemu, żeby była dyskusja. Chyba, że się do naszego kraju nie przyznajesz. A to co innego.

#67 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 lutego 2007 - 20:33

zauwazyliscie ze Sad zaczyna sie promowac marka "iSpot". nawet powoli maile zmieniają na @ispot.com.pl ... chyba robia miejsce dla apple PL ;) hehe

#68 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 21:09

Masz rację. I na dodatek powstała strona www.ispot.com.pl, na której można znaleźć adresy iSpotów, różne info. Oto "O nas" na stronie www.ispot.com.pl Cytuję:


"Początek naszej drogi nie był łatwy.

Grupa ludzi — pasjonatów — zapragnęła zrealizować pewną wizję… Stanęliśmy wtedy przeciw lekceważeniu, bo zapragnęliśmy zmienić na lepsze wszystko to, z czym przyszło nam się zetknąć. Robiliśmy wiele, aby nie poddać się po drodze — wiedzieliśmy, że techologa jest dla ludzi, a nie odwrotnie. Wierzyliśmy, że techologia ta musi dostosować się do człowieka — że musi być ludzka. Teraz dodakowo wiemy, że było warto.

Nikt nie pisał nam wielkiego sukcesu — wielu wróżyło rychły upadek, wytykało brak „fajnych” gadżetów i „super niskich” cen rodem z hipermarketów. My jednak rozumieliśmy, co tak na prawdę znaczy słowo „fajne”.

Teraz stoimy na progu ogromnej rewolucji na rynku komputerów, oprogramowania i cyfrowej rozrywki w Polsce. Teraz możemy z dumą powiedzieć „udało się”.

Ale to zaledwie początek.

Dziś mamy więcej sił — więcej możliwości, więcej jeszcze większych marzeń. Jesteśmy gotowi na poświęcenie i ciężką pracę, tak aby Wam — naszym wiernym klientom, kolegom i przyjaciołom żyło się po prostu lepiej. Tak, aby dystans między marzeniem, a rzeczywistością stał się jeszcze mniejszy…"

Według mnie ten tekst ma jakiś przekaz. Mowa w nim o rewolucji na rynku. To na pewno coś musi znaczyć.

#69 MAX

MAX
  • 147 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 21:37

Nie chciałbym być złośliwy, ale dla mnie w/w tekst z www.ispot.com.pl to tylko marketingowa papka ;) Teksty o "lekceważeniu" itp. IMO są nie na miejscu, bo każdy kto spotkał się z nieprzyjemnym potraktowaniem przez tą firmę wie, że często bywało dokładnie odwrotnie. SAD przechodzi z pozycji IMC na Premum Reseller, więc będą walczyć o klientów. Wraz z wejściem Apple.pl kończy się monopol na przetargi MENiSu. W sumie to lepiej dla klientów indywidualnych, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i życzę im powodzenia :) Liczę na to, że wraz z pojawieniem się Apple.pl znacznie poprawi się jakość obsługi, szczególnie serwis.
Nawiązując do Złotych Tarasów - parę dni temu zauważyłem ogłoszenie na Apple.pl o otwarciu tego mega iSpotu, tyle, że nie bylo tam informacji w jakim to mieście ;) Rozbawiło mnie to trochę, bo nie miałem zielonego pojęcia co to takiego. Pomyślałem odrazu o opinii jaka panuje na niektórych grupach usenetu - jeżeli ktoś pisze o jakimś zdarzeniu bez wskazania na konkretną miejscowość, to należy przyjąć, że to warszawiak ;)

#70 NuLL

NuLL
  • 186 postów
  • SkądSopot

Napisano 09 lutego 2007 - 03:58

przydałoby się*takie coś w 3city na pomorzu :)

Oj jestem za :) Na poludniu jest, w centrum Polski tez - o polnocy nikt nie pamieta :(

#71 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 09 lutego 2007 - 12:13

Nawiązując do Złotych Tarasów - parę dni temu zauważyłem ogłoszenie na Apple.pl o otwarciu tego mega iSpotu, tyle, że nie bylo tam informacji w jakim to mieście ;) Rozbawiło mnie to trochę, bo nie miałem zielonego pojęcia co to takiego. Pomyślałem odrazu o opinii jaka panuje na niektórych grupach usenetu - jeżeli ktoś pisze o jakimś zdarzeniu bez wskazania na konkretną miejscowość, to należy przyjąć, że to warszawiak ;)


Hahaha, DC (Default City) jak widać wiecznie żywe. :grin:

#72 Wiktor

Wiktor
  • 3 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 lutego 2007 - 21:44

iSpot - Złote Tarasy Witam wszystkich, chciałbym podzielić się moimi wrażeniami - byłem tam dzisiaj w nowym iSpocie :) Szczerze mówiąc nie zrobił on na mnie dużego wrażenia... ciekawy jestem jaką ma rzeczywistą powierzchnię, ale napewno nie 160 m2 (chyba, że mają jakieś duuże zaplecze) Wiele czasu tam nie spędziłem ponieważ nie działała im jeszcze klimatyzacja i było strrasznie gorąco, nadodatek nie mieli podłączonej lini telefonicznej więc nawet nie można było sobie poserfować!!! no i to byłoby na tyle :D

#73 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 10 lutego 2007 - 00:31

Zgadza się. Byłem tam dzisiaj- koszmarnie gorąco, netu brak, na cały największy sklep flagowy SADu w Polsce naliczyłem jednego macbooka pro 15" i jednego 17" JEDNEGO NA CAŁY SKLEP! Porażka. Miałem też okazję przyjrzeć się temu pokojowi szkoleniowemu - 8 iMacow, pokoik zrobil na mnie jednak klaustrofobiczne wrazenie.. Maly, maczki wcisniete troche na sile, malo miejsca wokol, brak okien.. To nie tak miało być.. AHA. Oczywiscie brak gier..

#74 teodozjusz

teodozjusz
  • 190 postów

Napisano 10 lutego 2007 - 09:23

A ja byłem tam wczoraj - 9 lutego , w piątek i się bardzo rozczarowałem. iSpot jak iSpot , może tylko z tą różnicą że dużo narodu. A sprzętu to mieli tyle ... Karen Notebook z naprzeciwka ma chyba wiecej wystawionych pecetów. Eee ... wolę spokój Blue City.

#75 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 10 lutego 2007 - 15:22

Male OT. Bylem tez tego feralnego dnia w Hard Rock Cafe w Zlotych Tarasach. Poszedlem ze znajomymi na piwo, och jak bardzo mialem ochote na piwo! Jednak srodze sie zawiodlem, gdyz kelnerka oznajmila mi ze: nie dadza mi piwa bo nie maja koncesji na alkohol! A to numer - pomyslalem. No to OK, to zjem cos, bo od rana nic nie jadlem, wciaz w podrozy itd.. Zazyczylem sobie jakis stek, a kelnerka na to - nie ma zadnych cieplych dan, bo nie dziala grill.. Poczulem sie jak w Misiu, albo kabaracie TEJa, ale to byla prawda. W koncu wzialem jakies 2 kanapki za 35 zl i wode niegazowana z cytryna za zlociszy 7.. Nie najadlem sie ani nie napilem. Taka to Ameryka w Warszawie. Jedyne co Amerykanskie to ceny.. szkoda ze nie adekwatne do standardow uslugi..Welcome to Poland. Tesknie za ESPN Zone.. Koniec OT




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych