Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co moża zrobić z naklejką Apple…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
221 odpowiedzi w tym temacie

#126 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2009 - 08:28

Wystarczająco tam mają nieciekawie. Ostatnio jak przejeżdżałem to świeciło się tylko "Micro"

#127 rafkit

rafkit
  • 13 postów
  • SkądDuszniki-Zdrój

Napisano 31 stycznia 2010 - 12:45

Dawno tu nikt nie pisał . Ale mam nadzieje ze ktos odpowie :) czy do iPoda Touch'a 2g sa dolaczone naklejki ??

#128 sroocik33

sroocik33
  • 18 postów

Napisano 31 stycznia 2010 - 12:49

Tak

#129 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 31 stycznia 2010 - 13:47

Wystarczająco tam mają nieciekawie. Ostatnio jak przejeżdżałem to świeciło się tylko "Micro"


Pewno poczuli sie malutcy przy sukcesie w sprzedazy w swieta ipodow etc i postanowili to wyrazic:)

#130 rafkit

rafkit
  • 13 postów
  • SkądDuszniki-Zdrój

Napisano 31 stycznia 2010 - 15:27

Nie powiem bo gdyby iMac bylby troche tanszy kupilbym go ale niestety przyzwyczailem sie do windows'a !!!

#131 kamiiloo

kamiiloo
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2010 - 21:18

no to ja jeszcze spróbuje zapytać, czy ma ktos może zbędną naklejkę? :)

#132 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 21:20

no patrz, za późno, wczoraj wywaliłem do śmieci kilka, robiłem porządek w szufladzie.

#133 anonimejko

anonimejko
  • 56 postów
  • Skądponoć w kapuście znaleziony

Napisano 03 lipca 2010 - 21:37

Ja jedną przykleiłem do Toshibki Ojca, jedno na tył obudowy PSP i jedną na moją BMW-ice, - i tu najlepiej się skomponowało, ale podczas pobytu w myjni zabrała ją "powódź" Zostało mi jeszcze 5 szt. 2 maluśkie, 1 średnia i 2 duże to sobie na rowerek nakleje, na portfel i jak koledzy wcześniej, na indeks i pewnie na drzwiach od pokoju

#134 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 22:53

Ja jedną przykleiłem do Toshibki Ojca, jedno na tył obudowy PSP i jedną na moją BMW-ice,
.... na rowerek nakleje, na portfel ..., na indeks i pewnie na drzwiach od pokoju

:o pozdro ;)

#135 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 23:24

Zostało mi jeszcze 5 szt. 2 maluśkie, 1 średnia i 2 duże to sobie na rowerek nakleje, na portfel i jak koledzy wcześniej, na indeks i pewnie na drzwiach od pokoju


Obklej sobie sztachety w płocie przed chałupą.

#136 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 23:33

Obklej sobie sztachety w płocie przed chałupą.


hahah sorry za offa ale: Made My Day ;)

a co do naklejek to miałem gdzieś wolne 2 albo i więcej tylko mi się zawieruszyły :(

#137 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 lipca 2010 - 14:35

1) Nigdy żadnej nie zużyłem. 2) Ten temat jest głupi. 3) Proszenie się o 'zbędną naklejkę' jest bardzo smutne. To tylko kawałek papieru, kumaj. Kawałek cholernego papieru i odrobina kleju. To, że podobają mi się Bentleye powinno skutkować raczej tym, że staram się na takiego zapracować, a nie proszę kogoś, kto już ma, żeby dał mi zdjętą z kierownicy folię ochronną, żebym 'poczuł ten smak'.

#138 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 lipca 2010 - 15:22

mój syn (2,5 roku) wykorzystał z 30 na obklejenie pojemnika na karmę dla psa

#139 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 lipca 2010 - 15:39

Musisz mieć fajnego iPsa :-D

#140 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 lipca 2010 - 15:44

mam isynka, od małego go wychowuje na fanboya :) ipad to jego ulubiona zabawka, rewelacyjne urządzenie, podróż autem w ciągu dnia już nie jest z nim taka męcząca :)

#141 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2010 - 23:03

1) Nigdy żadnej nie zużyłem.
2) Ten temat jest głupi.
3) Proszenie się o 'zbędną naklejkę' jest bardzo smutne. To tylko kawałek papieru, kumaj. Kawałek cholernego papieru i odrobina kleju. To, że podobają mi się Bentleye powinno skutkować raczej tym, że staram się na takiego zapracować, a nie proszę kogoś, kto już ma, żeby dał mi zdjętą z kierownicy folię ochronną, żebym 'poczuł ten smak'.

Popieram. Nic dziwnego, ze windowsiarze maja macuserow za kretynow. Kurcze, przeciez my zakladamy tematy o uzyciu naklejki z jablkiem...i takie topici ciesza sie tak duza popularnoscia, ze rozrastaja sie do kilkunastu stron. To samo ze "spotkaniem na drodze", kolejnym kretynizmem, ktory potwierdza jablczana elitarnosc. Wiecie, myslalam, ze gadzety ze stajni Apple sa najczesniej spotykane u osob pelnoletnich, gowniarza raczej nie stac na kawalek plastiku za kilka tysiecy... a to co tu widze, pokazuje, ze Maki i iPady kupuja przechodzacy mutacje napalency.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow, pisze z iPada.
A swoje naklejki trzymam w szafie w ktoryms z pudelek po butach.

#142 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 04 lipca 2010 - 23:21

Witam. Wyznam coś wam. Nazywam się dvcam. Jestem entuzjastą Apple. Od roku nie nakleiłem żadnej naklejki. Ale rok temu, muszę Wam to powiedzieć, nakleiłem Apple na lodówkę ze stali szlachetnej (inox)... Chcę Wam dzisiaj spojrzeć prosto w oczy i... Chcę Wam powiedzieć. Chcę Was przestrzec. Nie zróbcie takiej głupoty. Ślad po tej cholernej naklejce mam do dzisiaj i nie chce zejść! Pozdrawiam ;)

#143 amcieq

amcieq
  • 361 postów
  • SkądLondon

Napisano 05 lipca 2010 - 00:00

Popieram. Nic dziwnego, ze windowsiarze maja macuserow za kretynow. Kurcze, przeciez my zakladamy tematy o uzyciu naklejki z jablkiem...i takie topici ciesza sie tak duza popularnoscia, ze rozrastaja sie do kilkunastu stron.


ipad nie tłumaczy nieznajomości polszczyzny niestety.....
Topici??????? co to niby ma być przepraszam???????

#144 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 lipca 2010 - 20:48

Naprawdę, czy aż tak przeszkadza wam, że jest taki temat i są ludzie którzy mają ochotę o nim podyskutować? Nigdy nie widziałem sensu w takiej debilnej krytyce. Kretyni, idioci, gówniarze... ośmielają się być inni niż ja! Osobiście nigdy naklejek z Apple nawet nie wyjąłem z opakowania, nie przyklejam niczego do swoich rzeczy - kiedyś może być potrzeba sprzedania czegoś, a obklejone przedmioty tracą na wartości. Mimo to, nie mam najmniejszego problemu związanego z tym, że ktoś nakleja je i chce o tym porozmawiać.

#145 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 05 lipca 2010 - 21:54

Popieram. Nic dziwnego, ze windowsiarze maja macuserow za kretynow. Kurcze, przeciez my zakladamy tematy o uzyciu naklejki z jablkiem...i takie topici ciesza sie tak duza popularnoscia, ze rozrastaja sie do kilkunastu stron. To samo ze "spotkaniem na drodze", kolejnym kretynizmem, ktory potwierdza jablczana elitarnosc. Wiecie, myslalam, ze gadzety ze stajni Apple sa najczesniej spotykane u osob pelnoletnich, gowniarza raczej nie stac na kawalek plastiku za kilka tysiecy... a to co tu widze, pokazuje, ze Maki i iPady kupuja przechodzacy mutacje napalency.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow, pisze z iPada.
A swoje naklejki trzymam w szafie w ktoryms z pudelek po butach.


Widze ze masz typowe podejscie do zycia jakie panuje w ameryce najlpeiej zamknac sie w kilku tematach rozmow i tego sie trzymac sie rozwijac sie dalej, spoko podejscie ale na dluzsza mete monotonne i psycholodzy oraz psychiatrzy nie wida w tym sensu jak i ludzie normalni... A skad wiesz czy gowniarzy nie stac na sprzet Apple? Robiles sondarze wiekowe? Watpie... Jesli uwazasz Apple za gadzety moze nie rozumiesz sensu kupowania takiego sprzetu... Ja uzywam seri Pro do pracy a nie do kozaczenia ze mam Apple do tego korzystam z Ha-Macow od Ira i nie patrze na to czy mam nadgryzione jablko na obudowie bo zasada ogolna ma dzialc stabilnie i tak tez jest...

Dla mnie iPad i iPhone jest totalna zabawka bo spierac sie ze urzadzenia ok ale spoko bo 70% stron www jest we flashu i po co mi urzadzenia ktore tego nie wyswietla.... Wiec jest to zbedna zabawka.

Witam. Wyznam coś wam.

Nazywam się dvcam. Jestem entuzjastą Apple. Od roku nie nakleiłem żadnej naklejki. Ale rok temu, muszę Wam to powiedzieć,
nakleiłem Apple na lodówkę ze stali szlachetnej (inox)...
Chcę Wam dzisiaj spojrzeć prosto w oczy i... Chcę Wam powiedzieć.
Chcę Was przestrzec. Nie zróbcie takiej głupoty.
Ślad po tej cholernej naklejce mam do dzisiaj i nie chce zejść!

Pozdrawiam ;)


Co do nalepek to mialem kleic na oba lusterka samochodowe bo fajnie to wyglada ale jakos pomysl szybko odpadl bo gdyby auto sprzedac to juz obniza wartosc albo koles pomysli ze idiota :) co do lodowki jest to stal szlachetna i ma powloke jak produkty apple zobacz paste polerska AUTOMAX - cena 4 zlote i sprubuj sie pozbyc kleju badz pozostalsoci po niej :)

#146 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 lipca 2010 - 22:03

A ja wlasnie nakleilem dwie na traktorek rowerek mojego synka, wyglada bajerancko ;) Ps. Analizujac posty wyzej, coz, jestem kretynem, ze moj synek ma zabawe i sie z tego cieszy? Jezeli Wam przeszkadza ta wymiana zdan to po co to czytacie, a jak z ciekawosci weszliscie tutaj i uwazacie to za kretynskie posty to po co sie udzielacie? Nie rozumiem tego, coz ale jestem przeciez kretynem wiec dlatego zapewne nie

#147 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 05 lipca 2010 - 22:46

Zapewne tak.

#148 Gość_marco-polo_*

Gość_marco-polo_*

Napisano 05 lipca 2010 - 23:00

Popieram. Nic dziwnego, ze windowsiarze maja macuserow za kretynow. Kurcze, przeciez my zakladamy tematy o uzyciu naklejki z jablkiem...i takie topici ciesza sie tak duza popularnoscia, ze rozrastaja sie do kilkunastu stron. To samo ze "spotkaniem na drodze", kolejnym kretynizmem, ktory potwierdza jablczana elitarnosc. Wiecie, myslalam, ze gadzety ze stajni Apple sa najczesniej spotykane u osob pelnoletnich, gowniarza raczej nie stac na kawalek plastiku za kilka tysiecy... a to co tu widze, pokazuje, ze Maki i iPady kupuja przechodzacy mutacje napalency.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow, pisze z iPada.
A swoje naklejki trzymam w szafie w ktoryms z pudelek po butach.


Sorry, ale mnie akurat stać :wink:
Jakoś jeszcze nie widziałem nikogo w moim wieku (16 lat), kto nosiłby iPada, albo Maka:!:
Jak kończyłem gimnazjum to góra 40 osób na około 380 w szkole miało "coś ze stajni Apple". Przeważnie były to iPody (głównie nano), pojawiły się ze 3 iPhone'y i tyle :D
"Gówniarzerie" włącznie ze mną :D (mi to wali, jak mnie kto nazywa) stać na iPody, ale na Maki już nie :-|
Poza tym nie jestem napaleńcem!, kupuje tylko to co jest mi potrzebne
Ktoś na forum napisał, że jeżeli miało się choć raz doczynienia z produktami Apple, to na 80% kupi kolejną rzecz tej firmy. I to jest niestety prawda. Apple wciąga i to bardzo :) I tak się stało dokładnie ze mną :D

#149 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 05 lipca 2010 - 23:00

Co do nalepek to mialem kleic na oba lusterka samochodowe bo fajnie to wyglada ale jakos pomysl szybko odpadl bo gdyby auto sprzedac to juz obniza wartosc albo koles pomysli ze idiota :) co do lodowki jest to stal szlachetna i ma powloke jak produkty apple zobacz paste polerska AUTOMAX - cena 4 zlote i sprubuj sie pozbyc kleju badz pozostalsoci po niej :)


Dzięki za podpowiedź. Na pewno wypróbuję tą pastę. Może zejdzie ślad po Apple :)

#150 Gość_marco-polo_*

Gość_marco-polo_*

Napisano 05 lipca 2010 - 23:08

Powinno zejść. Ja miałem naklejoną naklejkę na drzwiach od mojego pokoju, jednakże mój pomysłowy brat mi ją porysował :( Po odklejeniu zepsutej naklejki zostały śladu po kleju, więc potraktowałem je spirytusem i też zeszły :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych