Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Chcę kupić IPada proszę o poradę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 stepo1

stepo1
  • 13 postów
  • SkądPłońsk

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:10

Witam serdecznie chciałbym zapytać czy podłączając Ipada pod ITunes zainstaluje sie język polski tak jak w IPhonie ?

#2 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:13

Ne, nie zainstaluje sie. Polskiego jezyka nie ma. Na chwile obecna... ...albo na poczatku pazdziernika jak wejdzie do Polski - z OS4.0 - jesli zostanie zaprezentowany. Ale majac podstawy angielskiego na pewno swobodnie bedziesz sie poslugiwac.

#3 stepo1

stepo1
  • 13 postów
  • SkądPłońsk

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:16

To czyli jak wejdzie polski język i będzie aktualizacja to automatycznie zostanie zmieniony tak ?

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:25

"ałtomatycznie" - :D skąd Ty kolego jesteś? Czy będzie automatycznie czy nie to nikt nie wie, będzie wiadomo na 100% dopiero jak będzie.

#5 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:26

Język Polski jest od początku w urządzeniu - jak w każdym iUrządzeniu. Nie ma tylko literki ą na klawiaturze.

#6 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:28

Nie, zmienisz w ustawieniach. A do czego tak Tobie potrzebny ten język polski? Większość aplikacji i tak jest po angielsku. Reszta jest tak intuicyjna, że mój 2,5 letni syn bez problemu zmienia np. tapetę. Jedyna rzecz na minus to brak słownika i polskiego "ą"

#7 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:42

Pisz na pw do mnie jak masz jeszcze pytania w temacie iPada. Zamknij wątek aby Ci nie dowalali :)

#8 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:49

Co do ortografii mają rację :) Masz pytania to pisz śmiało. Używam non stop iPada, świetne urządzenia jak dla mnie.

#9 stepo1

stepo1
  • 13 postów
  • SkądPłońsk

Napisano 13 sierpnia 2010 - 20:56

Co do ortografii mają rację :)
Masz pytania to pisz śmiało. Używam non stop iPada, świetne urządzenia jak dla mnie.


O taką odp mi chodziło A błędy popełnia każdy

#10 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 13 sierpnia 2010 - 21:37

Fifty-50, jak jest w urzadzeniu?-ja na liscie jezykow nie mam, i watpie by ktokolwiek mial- mowimy oczywiscie caly czas o polskim menu, a nie o slowniku.

#11 snapp

snapp
  • 147 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 sierpnia 2010 - 21:42

Widzę ze na tym forum nie wszyscy są uprzejmi


nie przejmuj się, na tym forum 50% fanboyów appla uważa się za "wyższą sferę" i uważają, że nikt nie może popełnić błędu

#12 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 21:54

Osobiście liczę na polską lokalizację - przede wszystkim obsługę "ą", wtedy mój iPad stanie się w pełni praktycznym edytorem tekstu, za pomocą którego będę mógł przygotowywać i słać oficjalną korespondencję. No właśnie, język. Jak dla mnie, uciekając od podejrzanych wątków typu "produkty Apple a podziały klasowe...", sposób wyrażania się, więc i zasady ortografii, są świadectwem elementarnego szacunku do innych. Dlatego, moim zdaniem, warto choćby z tego powodu zwracać uwagę na ortografię:-)

#13 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 22:18

Fifty-50, jak jest w urzadzeniu?-ja na liscie jezykow nie mam, i watpie by ktokolwiek mial- mowimy oczywiscie caly czas o polskim menu, a nie o slowniku.


Ok - sory. Pomyliłem się. Myślałem, że każde urządzenie Apple'a ma "wbudowane" wszystkie języki.

#14 Beck

Beck
  • 237 postów
  • SkądUK

Napisano 13 sierpnia 2010 - 22:53

Jest tam jakaś ustawa która mówi że jak jakiś produkt wchodzi na dany rynek europejski to musi być dostosowany do standardów tego właśnie rynku (lokalizacje, regulacje prawne, zabezpieczenia itp itd) Zapowiedziano już wprowadzenie ipada na polski rynek więc lokalizacja będzie na 100% trzeba jedynie poczekać. Nawet jak nie zmieni Ci się jezyk automatycznie po update-cie (kurde mam nadzieję że tak to się pisze bo nie chcę żeby mnie jakiś gcław zbeształ ;) to zapewne poradzisz sobie ręcznie ze zmianą języka, jak nie to zawsze możesz zapytać tutaj ;P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych