Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka sieciowa do iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 CyanApple

CyanApple
  • 54 postów

Napisano 31 stycznia 2007 - 17:01

Witam,
Co sądzicie o takiej ładowarce:
http://www.allegro.p...ka_paczka].html
Czy nie uszkodzi mi iPoda?

#2 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 31 stycznia 2007 - 17:04

Ja bym się bał.

#3 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 31 stycznia 2007 - 17:05

Przekonująco nie wygląda, ale jeśli poprzedni nabywcy się nie skarżą - poczytaj komentarze.

#4 Bartas1503

Bartas1503
  • 20 postów

Napisano 01 lutego 2007 - 23:33

Jak juz chcesz kupic ta ladowarke to przeslij mi kase do mnie... bo to i tak strata pieniedzy mi sie rozwalila przy pierwszym podlaczeniu do gniazdka a po reklamacji po tygodniu... DODAM TAKZE ZE NAPIECIE W TYCH PODROBACH LADOWARKACH PSUJE IPODA sprawdzalem sam bo rozebralem ladowarke i robilem testy na voltomierzu i amperomierzu. Omijac badziewia...

Ogolnie rzecz biarac odradzam kupowania badziewi typu takich osob jak ci
http://www.allegro.p...php?uid=4546333

i inni co sprzedawaja smieszne gowna...

Jak widzisz zestaw taki:
http://www.allegro.p...apple_ipod.html

lub inne badziewia to podziekuj i omijaj, kupilem juz orginalna i pasuje. Ogolnie rzecz biarac nawet kabel jest nieorginalny, niewspomniawszy o tym badziewiu za te smieszne pieniadze... Inaczej jak chcesz kupic to nie spiesz sie z wystawianiem komentarzy bo gora za 2 tygodnie ci sie zepsuje... Ja tak mialem... po drugiej reklamacji jak otworzylem ladowarke to tam taki burdel byl ze to jest szok, luty smieszne itp jak ktos chce zdjecie to pisac mam to szajstwo od USBmania i chetnie sie podziele obrazami....

Nie ma to jak orginal...

P.S Nie kupuj tez podrobek glosnikow ktore widzisz... szajstwo 2x.... Tak po za tym jesli chodzi o glosniki do ipoda to Creative Travel sound jesli o ladowarke tylko orginalna jesli o kabel tak samo, jesli o obudowe tylko aluminium plus ochrona ekraniku....

#5 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 lutego 2007 - 00:52

ja mam nieorginalna ladowarke i zarowno sie nie rozwalila jak i nie zepsula ipoda, chociaz ja mam inna niz ta na aukcji, wad ma wiecej niz zalet ale za roznice w cenie moglem kupic sporo browarow ;)

#6 Bartas1503

Bartas1503
  • 20 postów

Napisano 02 lutego 2007 - 08:04

ja mam nieorginalna ladowarke i zarowno sie nie rozwalila jak i nie zepsula ipoda, chociaz ja mam inna niz ta na aukcji, wad ma wiecej niz zalet ale za roznice w cenie moglem kupic sporo browarow ;)


to pewnie twoj ipod juz glosno chodzi ;) czyz nie?? :) no tak przez te ladowarki ;/

#7 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 lutego 2007 - 10:44

uswiadom mi jaka jest zaleznosc miedzy glosnoscia pracy ipoda a ladowarka sieciowa bo nie wiem

#8 zimbardo

zimbardo
  • 20 postów

Napisano 02 lutego 2007 - 12:03

To w takim razie mam pytanie do was. Czy są jakieś ładowarki sieciowe, które możecie polecić? I nie mówię tutaj o oryginalnej ładowarce tylko o jakiś dobrych zamiennikach.

#9 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 02 lutego 2007 - 12:23

To w takim razie mam pytanie do was. Czy są jakieś ładowarki sieciowe, które możecie polecić? I nie mówię tutaj o oryginalnej ładowarce tylko o jakiś dobrych zamiennikach.


Najlepsza jest oryginalna ale cena jest dosc wysoka.
Z czystym sumieniem moge polecic ladowarke Logic3 i Griffin
Posiadam obie + kilka chinskich zamiennikow. Jesli bylbys zainteresowany moge zrobic zdjecia i podac cene...

#10 zimbardo

zimbardo
  • 20 postów

Napisano 02 lutego 2007 - 12:40

Jak byś mógł to z chęcią bym zobaczył te ładowarki Logic3 i Griffina, i w jakich cenach można je dostać?
Na razie to chcę się tylko zorientować w cenach tych akcesoriów bo trochę krucho jest z pieniędzmi. W przyszłości niedalekiej mam zamiar zaopatrzyć się w coś takiego i pytam dlatego żeby nie kupić jakiegoś szitu po prostu.

---- Dodano 02-02-2007 o godzinie 21:50 ----
Jak już tutaj jest rozmowa na temat ładowarek i ewentualnych uszkodzeniach iPoda spowodowanych ładowarkami to nasunęła mi się taka oto myśl. Czy baterie iPoda mam traktować tak samo jak baterie telefonu komórkowego tzn. rozładować ją od czasu do czasu tak kompletnie i potem naładować do oporu. I czy nie jest niezdrowo dla tych baterii np ładowanie ich tylko do połowy albo częste doładowywanie?

#11 Bartas1503

Bartas1503
  • 20 postów

Napisano 02 lutego 2007 - 23:46

Te "badziewne" ladowarki maja wieksze napiecie wyjsciowe i dysk chodzi przez to szybciej... nie mowiac juz o temperaturze podczas ladowania... Bylo to sprawdzane i tak jednak jest...

#12 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 lutego 2007 - 00:24

no coz moja ma napiece odrobine ponizej 5V wiec mi to nie grozi, ale czy moglbys podac zrodlo skad sa te informacje? co to znaczy ze dysk chodzi szybciej? talerze sie obracaja szybciej? przy podlaczonej ladowarce ludzie nie uzywaja ipoda wiec talerze sa w stanie spoczynku

#13 lozik

lozik
  • 194 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 03 lutego 2007 - 00:52

co sadzicie o tej aukcji:
http://allegro.pl/it...ladowarka_.html

czy tak jak pisze w aukcji, wystarczy miec ta nakladke na wtyczke US i bedzie wszystko chulac? jestem z rzeszowa takze moge sobie odebrac osobiscie tylko czy rzeczywiscie bedzie to dzialac bez zastrzezen jak normalna ladowarka apple??

#14 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 03 lutego 2007 - 10:44

co sadzicie o tej aukcji:
http://allegro.pl/it...ladowarka_.html

czy tak jak pisze w aukcji, wystarczy miec ta nakladke na wtyczke US i bedzie wszystko chulac? jestem z rzeszowa takze moge sobie odebrac osobiscie tylko czy rzeczywiscie bedzie to dzialac bez zastrzezen jak normalna ladowarka apple??


Witam, to ja ją sprzedaje ;)

Ładowarka 100% oryginalne, Apple.

Zasilanie od 100 do 240 V więc nie trzeba transformatora napięcia tylko wtyczke do polskich gniazdek, miałem kilka takich ale już mi się skończyły...

Najlepsza ładowarka na rynku.

#15 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 lutego 2007 - 12:39

też się zastanawiałem nad tą tanią ładowarką z allegro i dobrze że jej nie kupłem... ale potrzebna mi jest tania ładowarka która nie zepsuje mi iPoda jakby ktos podal linka to z góry dzięki

#16 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 lutego 2007 - 13:04

najlepiej obejdz sklepy komputerowe tam gdzie mieszkasz, na pewno jakas znajdziesz a nic nie wydasz na przesylke i przelew, no i paragon i mozliwosc zwrotu bez kosztow... jak zobaczysz aukcje na allegro z twojej okolicy to pewnie dostaniesz adresy kilku sklepow komputerowych do sprawdzenia od razu

#17 123itakdalej

123itakdalej
  • 20 postów

Napisano 03 lutego 2007 - 13:46

Ja mam ta http://allegro.pl/it...ladowarka_.html

tylko ze na firewire. Kabel mam nieoryginalny ale chyba nic sie niestanie???

#18 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 03 lutego 2007 - 14:01

Ja mam ta http://allegro.pl/it...ladowarka_.html

tylko ze na firewire. Kabel mam nieoryginalny ale chyba nic sie niestanie???


Raczej nic sie nie stanie, niedawno sprzedalem na FW, korzystalem przez chwile z nieoryginalnego kabla i wszystko bylo ok, nie ma sie czego obawiac...

#19 Bartas1503

Bartas1503
  • 20 postów

Napisano 06 lutego 2007 - 19:17

no coz moja ma napiece odrobine ponizej 5V wiec mi to nie grozi, ale czy moglbys podac zrodlo skad sa te informacje?

co to znaczy ze dysk chodzi szybciej? talerze sie obracaja szybciej? przy podlaczonej ladowarce ludzie nie uzywaja ipoda wiec talerze sa w stanie spoczynku


niech ci sie ipod rozladuje... tak...
podlaczasz ipoda pod podrobke i zaczyna ci sie krecic... przez chwile kreci sie znacznie szybciej... tak jest napisane na zagranicznym forum wiec tego sie trzymam...

#20 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 lutego 2007 - 22:16

a mozesz podac link do tej informacji?

#21 jabłko94

jabłko94
  • 1 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 08:40

Miałem ipoda shuffle, a popsuł się przez ładowarkę, którą kupiłem w sklepie elektronicznym. Na dodatek zapewniano mnie że jest to zamiennik licencjonowany przez Apple. Lecz prawde mówąc Apple nie licencjonuje żadnej cepelji

#22 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 07 lutego 2007 - 19:27

Huh, zaczynam się bać o mojego kochanego nano o_O Na razie nie mam problemów, ale używam jakiejś takiej właśnie taniej ładowarki... I będąc szczerym, to zaniepokoiły mnie komentarze tutaj. Insza inszość, że z tego, co się orientuję nano chodzi na pamięciach flash i nie ma twardego dysku, który mógłby szybciej chodzić. Byłby ktoś w stanie uświadomić mnie, czyli kompletnego durnia w tej dziedzinie, w jaki sposób taka ładowarka za czypieńdziesiąt może mi coś z iPodem zrobić?

#23 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 lutego 2007 - 21:08

wlasnie licze na to samo, tudziez link do wypowiedzi kogos kto to wyjasnia

#24 archangelus

archangelus
  • 84 postów

Napisano 08 lutego 2007 - 13:42

Szczerze powiedziawszy, ja też się trochę wystraszyłem jak poczytałem komentarze tutaj. Dlatego pomimo, że zamówiłem tanią ładowarkę to w międzyczasie kupiłem oryginał. Jak ktoś napisał, nie po to dałem za swojego nano 600 zł, żeby teraz oszczędzać na akcesoriach, które mogą coś z moim ipodem zrobić.

#25 wiemarcel5.5Generation

wiemarcel5.5Generation
  • 17 postów
  • SkądPiotrków

Napisano 09 lutego 2007 - 14:34

a ja mam takie pytanie mam ladowarke do usb jak w zalaczniku i jak podlaczam normalnie laduje - tylko czy nie zepsuje ipoda? ??:confused: :confused:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych