Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Import zakładek Google Chrome do Safari


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mateusiu_*

Gość_mateusiu_*

Napisano 20 lipca 2010 - 11:17

W jaki sposób można przekonwertować za darmo na Maku zakładki z Google Chrome do Safari? Znalazłem aplikację, która potrafi konwertować back up'y zakładek większości przeglądarek na rynku, ale jest płatna i na dodatek wydana tylko na Windowsa. Komuś udało się już pokonać ten temat? :)

#2 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 lipca 2010 - 11:21

a zwykły eksport w chrome i import w safari nie działa? przecież (chyba) każda (Safari i Chrome) przeglądarka ma takie opcje

#3 Gość_mateusiu_*

Gość_mateusiu_*

Napisano 20 lipca 2010 - 11:33

Eksport z Google Chrome do pliku i import tego pliku poprzez Safari niby odbywa się bezbłędnie. Problem jest taki, że nic się nie importuje.

#4 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 lipca 2010 - 11:43

mi tam się wszystko pięknie zaimportowało

#5 Gość_mateusiu_*

Gość_mateusiu_*

Napisano 20 lipca 2010 - 12:02

Może problemem jest zbyt duża liczba zakładek? Nigdy ich nie liczyłem, ale jest ich tam na prawdę sporo.

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 lipca 2010 - 12:10

szczerze to wątpię. jesteś najzupełniej pewien, że się nie wgrały te zakładki? daj show all bookmarks i poszukaj ich

#7 Gość_mateusiu_*

Gość_mateusiu_*

Napisano 20 lipca 2010 - 15:09

Po imporcie wyswietla się grupa zimportowanych zakładek, ale jest pusta - rozwiązanie bardzo banalne, kompletnie nie pomyslałem o tym, aby zrestartować komputer :)

#8 bkozal

bkozal
  • 15 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 lipca 2010 - 17:40

[URL="http://www.xmarks.com/"]Xmarks[/URL]

#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 lipca 2010 - 02:15

Dokładnie. Xmarks i nie ma problemu - te same zakładki w dowolnej (no dobra, nie wiem, jak ze srOperą, ale kto się tym czymś przejmowałby...) przeglądarce na dowolnej platformie, zero kłopotów, działa pięknie (w przeciwieństwie do chociażby tego synchronizowania zakładek wbudowanego w Chrome).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych