Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Poznań 10-02-07] Spotkanie urodzinowe MyApple 17:00 SUSHI JAZZ SARP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Poznań 10-02-07] Spotkanie urodzinowe MyApple 17:00 SUSHI JAZZ SARP (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (10 głosów [62.50%])

    Procent z głosów: 62.50%

  2. Nie (1 głosów [6.25%])

    Procent z głosów: 6.25%

  3. Nie wiem (5 głosów [31.25%])

    Procent z głosów: 31.25%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 stycznia 2007 - 13:34

Dopisałem się do niezdzecydowanych ze wskazaniem na Tak :] jeśli pozwolicie ;] (2 posty wyżej)


Przyjsc moze kazdy, nie ma ograniczen wiekowych ani innych ;)

#27 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 stycznia 2007 - 13:35

No to robi sie pokazna grupka :) Bedzie tez flanker, czyli Filip, zadko bywa ostatnio na forum, ale na spotknie sie pisze. Takze dopiszcie do rezerwacji jeszcze jedna osobe!

#28 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 stycznia 2007 - 13:42

No to robi sie pokazna grupka :) Bedzie tez flanker, czyli Filip, zadko bywa ostatnio na forum, ale na spotknie sie pisze. Takze dopiszcie do rezerwacji jeszcze jedna osobe!


Mysle ze moja zona tez przyjdzie (tylko ze jej Clamshell nie ma airporta i bateria nie zyje...).

Jak tak dalej pojdzie to bedzie trzeba porobic plakietki z nick'ami bo sie pogubimy kto jest kto;)

#29 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 stycznia 2007 - 13:46

Ja przyjde w koszulce apple jakby co, takze rozpoznacie mnie ;) Napisze jeszcze do kilku osob, prawdopodobnie moja dobra psiapsiula tez bedzie za swoim macbooczkiem, takze.. moze wynajmijmy caly lokal..? (zart) BTW, 18 godzina to dobra godzina!

#30 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 stycznia 2007 - 19:47

Dla dobra spolecznego jutro po pracy przejde sie do SARPu i Brovarii na lustracje lokalu. Zwroce uwage na: gniazdko elektr. (i tak trza bedzie miec przedluzacz :) ), internet bezprzewodowy, sala dla niepalacych, duzy stol. Jak pozwola, to zrobie zdjecie. :)

#31 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 stycznia 2007 - 19:59

Dziekujemy i zyczymy owocnych lowow! Daj znac jak wyniki. Przedluzacz przyda sie, a najlepiej taki z wieloma gniazdkami, coby to maczki mogly sie wyzywic w 1 miejscu, a i dla Clamshella starczy pradu :)

#32 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 stycznia 2007 - 07:57

no i?? jak poszlo??

#33 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 stycznia 2007 - 10:22

sfinks ma na dole internet - ostatnio jak bylem to byla naklepka ze jest wifi (ten na Gwarnej) no a jak nie to zostaje Brovaria



Jak nie ma to nie ma. :)
Chcesz numer do menago, coby info potwierdzic?
695 925 228 Slawek Toperz

#34 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 stycznia 2007 - 16:05

Poswiecilem swoja przerwe obiadowa i wyskoczylem z pracy na miasto :) SARP byl jeszcze nieczynny, wiec albo tam zadzwonie albo wpadne w inny dzien o innej porze. Brovaria- jest internet wszedzie poza sala w piwnicy. Cala Brovaria jest dla palacych. Nie ma mozliwosci skorzystania z gniazdka z pradem.

#35 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 08:04

Poswiecilem swoja przerwe obiadowa i wyskoczylem z pracy na miasto :)
SARP byl jeszcze nieczynny, wiec albo tam zadzwonie albo wpadne w inny dzien o innej porze.
Brovaria- jest internet wszedzie poza sala w piwnicy. Cala Brovaria jest dla palacych. Nie ma mozliwosci skorzystania z gniazdka z pradem.



cholercia - zbliza sie termin i zima ;-)
to teraz z tym SARPem trzeba sie dowiedziec a jak nie to moze w tej knajpie co jest karaoke na starym - kurde nie pamietam nazwy - sie mnie cos wydaje ze tez tam widzialem naklepke ze jest wifi

#36 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 13:19

Karaoke jest w co drugiej. Sami swoi? Ich masz na mysli? Ceny zabojcze, to towarzystwo tez. Doslownie, juz pare krzyzykow moznaby na futrynie zrobic. Pamietajmy ze to sobota, niewiele knajp bedzie chcialo wynajc sale trzezwym jablkoglowym :)

#37 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 13:40

Karaoke jest w co drugiej. Sami swoi? Ich masz na mysli? Ceny zabojcze, to towarzystwo tez. Doslownie, juz pare krzyzykow moznaby na futrynie zrobic. Pamietajmy ze to sobota, niewiele knajp bedzie chcialo wynajc sale trzezwym jablkoglowym :)


no moze i dobrze prawisz - ja tam pare razy bylem :-)

to co proponujecie??

#38 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 stycznia 2007 - 13:55

Może wcześniejsza godzina? 16-17. O takiej porze będzie mniej osób.

#39 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 26 stycznia 2007 - 16:40

Koledzy byli w SARPie rok temu. Czemu nie zrobic spotkania jeszcze raz wlasnie tam?

#40 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 20:13

Koledzy byli w SARPie rok temu. Czemu nie zrobic spotkania jeszcze raz wlasnie tam?


oczywiscie jesli tylko okaze sie ze nas przyjma:-)

ja nie mam nic przeciwko zeby bylo w SARPie

#41 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 20:22

Mysle ze wszystko wskazuje na SARP. Wezcie sobie naladujcie akumulatory i dajcie spokoj z tym gniazdkiem :)

#42 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2007 - 23:04

Widzę, że rozmowa stanęła w miejscu... Żadnych ostatecznych decyzji? Ktoś bada sytuację, szuka miejscówki? Zabrałbym sie za to, ale ograniczona ilość czas, a przede wszystkim nikła znajomość Poznania uniemożliwia mi to...

#43 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 31 stycznia 2007 - 09:54

Jaka nikla znajomosc Poznania? Nie wiesz gdzie jest stary rynek? :) Tam sa te knajpy.

#44 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 stycznia 2007 - 22:02

To akurat wiem, ale jakbym miał szukać dla nas miejsca, to pewnie bym nas wpakował do jakiejś dresiarskiej knajpy albo coś w tym stylu ;P

#45 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 31 stycznia 2007 - 22:11

WiFi jest tez w Piwnicy21 na Wielkiej, ale na ten wieczor maja jakis koncert.

#46 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 04 lutego 2007 - 14:03

przepraszam a czy ja tez moge sie wkrecic na takie spotkanko? sarp jest b. fajny choc nie ma za duzo miejsca. brovaria - wg. mnie rewelacja...piwo drogie? 7zl za piwo ktore sami robie i nigdzie takiego nie wypijesz to nie drogo....pozatym daja do niego samodzielnie wypiekane dluuuugie paluszki do przegryzania :) calkiem milo :) wiec oficjalnie sie pisze...i z wielka checia sie spotkam w milym gronie macowcow :D pozdrawiam

#47 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 04 lutego 2007 - 15:56

Naprawde tak wam potrzeba tego wifi i brac Maki ze soba?

#48 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 18:36

Ej ludzie, co sie dzieje.. Spotkanie w SARPIE? OK. Ktos maczka przyniesc musi, zeby polaczyc sie z reszta imprezujacych w innych miastach. Kazdy laduje sprzeta i przychodzi bez gadania. Stanowimy dosc pokazna grupe, wiec zainstalujemy sie w kacie i dym papierowsowy nie bedzie nas bezposrednio dotykal. Pogadamy, poczatujemy z ludziskami z innych miast, milo bedzie. Jesli nikt nie dal rady do tej pory zarezerowawac stolikow i juz nie zdazy tego zrobic, proponuje wczesniejsza godzine spotkania. Tak 17 00. Pasuje?

#49 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 04 lutego 2007 - 19:51

czyli rozumiem ze moge sie rowniez dopisac do listy osob? mi pasuje 17.00 jak najbardziej :) pozdrawiam

#50 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 20:49

A dlaczego nie mozesz, kazdy moze.. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych