Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki - które wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2851 odpowiedzi w tym temacie

#51 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 08 listopada 2009 - 00:23

Słyszałem ,że Iphone ma trochę inne wejście on normalnego 3,5mm. To prawda? Czy w takim razie wejdą słuchawki jak WH-500?


iP 2G miał tak zwany "recessed jack-in" znaczy się gniazdo było osadzone głębiej i nie każdy wtyk wchodził, trzeba było albo nieco moddować, albo stosować specjalny adapterek.

Co lepsze Creative EP-630i czy SoundMAGIC MP21? I co myślicie o WH-500?


Zdecydowanie MP21. WH-500 to inna konstrukcja, chyba zamiast nich lepiej kupić Koss PortaPro...

#52 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 01:51

Ja właśnie kupiłem SoundMAGIC MP21. Co mnie przekonało?

Opinie tutaj piszących, pilot z mikrofonem, akcesoria do tych słuchawek, wtyk 'L' i cena. Gwarancja też miała znaczenie, choć nie wiem jak jest z jej realizacją (mam nadzieję, że nie będę musiał się*o tym przekonywać).

Polecam innym:
SoundMAGIC MP21 - idealne do iPhone'a (798436022) - Aukcje internetowe Allegro

#53 marko1

marko1
  • 7 postów
  • SkądRochdale

Napisano 08 listopada 2009 - 03:15

Witam
Ja natomiast polecam nowy produkt Sony, słuchawki dokanałowe ex38ip z pełnym sterowaniem z pilota. Sam czekam w tej chwili na przesyłkę ze sklepu Amazonu. :D
[url=http://www.sony.pl/product/hip-ex-series/mdr-ex38ip]MDR-EX38iP (MDREX38iP) : Akcesoria : Sony[/url]

#54 oczopek

oczopek
  • 240 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 11:54

a przeczyłeś dopisek "tylko iPod Shuffle" ?

#55 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 12:10

Pioneer SECS22 mam je +/- od 5 miesięcy i "daja radę"

#56 pitexlatex

pitexlatex
  • 60 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 listopada 2009 - 12:28

ja mam sluchawki stereo od motoroli (S9) na bluetooth. maja super basy i calkiem dlugo trzyma bateria. tylko niestety nie dzialaja przyciski zmiany utworow. musze wtedy wyciagnac iphona z kieszeni, odblokowac, wejsc w ipod i dopiero przezucic song. troche to wkurzajace, ale mozna sie przyzwyczaic

#57 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 17:46

iP 2G miał tak zwany "recessed jack-in" znaczy się gniazdo było osadzone głębiej i nie każdy wtyk wchodził, trzeba było albo nieco moddować, albo stosować specjalny adapterek.



Zdecydowanie MP21. WH-500 to inna konstrukcja, chyba zamiast nich lepiej kupić Koss PortaPro...


Jako ,że mam 3GS problem z wejściem odpada, to dobrze. MP21 ma dobry bas?

Kossy odpadają. Są materiałowe.

#58 Rey

Rey
  • 72 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 18:56

Tak wiem, że dubel, ale to nie moja wina, że nikt nie napisał nic nowego.:P No więc zakupiłem w końcu słuchawki SoundMagic MP21 i podzielę się z wami moją opinią. Jakość dźwięku znacznie lepsza. Basy zyskują bardzo wiele. Są głębokie i wyraziste, a nie jak w Apple przymulone. W dodatku można usłyszeć partie, których w Apple prawie nie słychać. Prawie wszystkie piosenki brzmią lepiej, tylko nuektóre w wersji z basem mi się nie podobają, bo przyzwyczaiłem się do ich normalnego brzmienia, ale to jest subiektywny minus. No ale jest jeszcze jeden minus, ale też subiektywny w dodatku związany z każdymi dokanałowymi słuchawkami, a mianowicie problemy z wkładaniem ich do uszu. 3 dni zajęło mi wykombinowanie, co trzeba osiągnąć by zyskać dobry/bardzo dobry bas. Ale opracowanie ,co jest celem to tylko połowa sukcesu i nadal wykonanie celu trwa 10 minut albo więcej jak się wkurzę.xD Choć i tak nie osiągam 100% potencjału tych słuchawek. Myślę, że ok. 90%. Nie mogę po prostu ułożyć prawej słuchawki idealnie i nie mam pomysłu jak to zrobić. Kombinowałem z każdą wielkością nakładek, ale i tak skończyło się, że domyślne pasują najlepiej. Ogólnie przez trudności wkładaniu, jako ,że lubię wygodę, miałem mieszane uczucia ale po trzech dniach słuchania muzyki na nich, dzisiaj włączyłem sobie muzykę na oryginalnych słuchawkach Apple i po prostu spotkał mnie szok. Różnica w jakości dźwięku między tymi słuchawkami jest kolosalna. Apple najzwyczajniej w świecie w porównaniu z MP21 grają beznadziejnie.

#59 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 17:38

Krotka pilka: Klipsch Image S4i czy BOSE in ear?? Lub cos dobrego w podobnym przedziale cenowym do iPhone 3GS. Slucham hip hopu.

#60 mati mati

mati mati
  • 70 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 20:12

Od siebie mogę dodać że bose in ear mają kosmiczny bas ;) ale co do ocen słuchawek polecam forum.MP3store.pl. Tam chyba lepiej się znają na słuchawkach, mp3 itp.

#61 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 12:55

Ja dla tych co lubią basy odradzam SOUNDMAGIC... Przegrywają w basach ze słuchawkami za 15 zł ;)

#62 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 27 listopada 2009 - 18:01

Dla "basistów" ;) mam słuchawki na sprzedaż: Radius Atomic Bass - zainteresowanych zapraszam na priva.

#63 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 00:31

No dobra, nczytalem sie wiele srednich recek i opinii o Bose in ears, natomiast same pozytywy na temat Klipsch Image S4i. Wiele osob pisalo, ze lepsze sa te drugie, no i jak zobaczylem promocje w apple store, to nie mialem innego wyboru jak zakupic produkt firmy Klipsch. Ceny byly np za Bose ok 600 zl i ok 450 za Klipsch, natomiast na promocji wyszly mnie ok 300zl wraz z przesylka;d, na Bose nie dali promocjii. Juz nie moge sie doczekac jak posle te beznadziejne sluchawki z zestawu do szuflady, zeby sie zdrowo zakurzyly:D

#64 audifon

audifon
  • 2 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 20:21

Słuchawki AUDEO PFE poprawiona wersja 112 rev.1

Witajcie!
do zaoferowania mam słuchawki firmy PHONAK AUDEO PFE 112 rev.2 jest to poprawiona wersja co zapewne znawcy tematu juz wiedza :)

zainteresowanym proponuje do zagladniecia na strone:
[url=http://www.sklep.audifon.net.pl]Audifon Mróz Sp.j[/url] poniewaz mamy dosc ciekawa oferte przygotowana dla forum myapple.pl (cena ktora tam zobaczycie to cena za nowe sluchawki a wysylka kurierem gratis pod wskazany adres)

gwarancja 2 lata faktura lub paragon oczywiscie.Polecam!!
dziekuje za chwile uwagi :)
Oskar

#65 fartek

fartek
  • 53 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 grudnia 2009 - 22:06

cześc,
ja osobiście polecam słuchawki Koss PortaPro.
Świetny dźwięk, dożywotnia gwarancja, i świetnie siedzą na uszach.
Bardzo jestem z nich zadowolony, więc stąd moje kolejne pytanie:

Czy istnieje możliwość zakupu jakiejś przejściówki, żeby moje słuchawki Koss PortaPro, działały jak oryginalne słuchawki z mikrofonem od apple? Tzn miły możliwość prowadzenia rozmów oraz sterowania ipodem.

Ostatnio przez jakiś czas nie mogłem korzystać ze swoich słuchawek, więc byłem zmuszony korzystać z oryginalnych apple'owych i do tej funkcji jaką jest sterowanie ipodem i prowadzenie rozmów bardzo się przyzwyczaiłem. Teraz chciałbym do moich kossów dodać taką funkcjonalność. Oczywiście żadne lutowanie nie wchodzi w grę.

A tak na marginesie, zauważyłem jeden błąd w funkcjonowaniu pilota w słuchawkach od apple. Mianowicie, kiedy słucham muzyki w opcji "Pomieszaj" i przełączam utwór na następny używając pilota, iphone automatycznie odtwarza następny utwór w kolejności alfabetycznej (lub wewnątrz albumu, kolejny track) i dalej odtwarza już w wersji "po kolei" Czy też to zauważyliście? Można sobie z tym jakoś poradzić?
pozdrawiam!

#66 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 04 grudnia 2009 - 18:55

SoundTalk ;) przejscowka z majkiem...

#67 fartek

fartek
  • 53 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 grudnia 2009 - 19:36

dzięki. znalazłem jeszcze coś takiego.
Griffin Technology: SmartTalk - Use your favorite headphones with your iPhone or iPod
na macworld.com polecają. i cena przystępna w miarę. co sądzicie?

#68 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 04 grudnia 2009 - 21:31

no ja pomysliłem;) miało być smarttalk ;)

#69 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 05 grudnia 2009 - 13:32

Tak tylko wtrącę, że jeszcze brałem pod uwagę Sennheiser CX-200 STREET II. Mają wtyk L-kształtny i pilota. Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał.. A co do basów w SoundMagic się*zgodzę, że nie są jakieś super. Ale ja lubię wysokie tony, a te ładnie słychać, więc jestem zadowolony. :D

#70 audifon

audifon
  • 2 postów

Napisano 06 grudnia 2009 - 14:29

Tak tylko wtrącę, że jeszcze brałem pod uwagę Sennheiser CX-200 STREET II. Mają wtyk L-kształtny i pilota. Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał..

A co do basów w SoundMagic się*zgodzę, że nie są jakieś super. Ale ja lubię wysokie tony, a te ładnie słychać, więc jestem zadowolony. :D


Witam!
zapraszam do zakupienia słuchawek Audeo PFE 112 rev.1 (NAJNOWSZE POPRAWIONE WYDANIE)
[url=http://sklep.audifon.net.pl/s%C3%82%C5%82uchawki-audeo-mikrofonu-p-57.html?osCsid=b1e5b71cfcd80d3247971a43642bf665]Słuchawki AUDEO PFE 112 bez mikrofonu - Audifon Mróz Sp.j[/url]

dziekuje za chwile uwagi :)

#71 Fokus

Fokus
  • 35 postów
  • SkądGrodzisk M.

Napisano 06 grudnia 2009 - 15:39

Jestem w stanie dostać jakieś słuchawki w miare dobre do 120zł, nawet jak dostane za mniej to będzie super.(Nie muszą posiadać mica ani pilota :) ). Jeśli tak to jakie :)

#72 Panicz

Panicz
  • 323 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 07 grudnia 2009 - 17:43

Jeśli bez mic to polecam EP 630 w sklepie ok. 60-80zł na allegro nawet za 20-30zł kupisz, są naprawdę kozackie, świetna jakość dźwięku, lepszych nie kupisz chyba że za 250zł ZEN;) Pozdro!

#73 3guard

3guard
  • 58 postów

Napisano 07 grudnia 2009 - 19:43

Cytuję:
Jeśli bez mic to polecam EP 630 w sklepie ok. 60-80zł (ale niewarte aż tyle) na allegro nawet za 20-30zł kupisz (podróby), są naprawdę kozackie (ble!), świetna jakość dźwięku (ble!), lepszych nie kupisz chyba że za 250zł ZEN;) (kupi się kupi, i to nie trzeba tak daleko szukać)

#74 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 grudnia 2009 - 12:23

Jak uwazacie, czy kupno akg k450 do iphona nie jest troche przerostem formy? Bo mam dylemat caly czas, mysle miedzy (na ten przyklad) 518dj a k450. K450 ladnie gra jednak nie slyszalem jeszcze zadnych ktore bylyby dobrze rozgrzane. 518 maja swoje mankamenty jednak uno cena nizsza do tego nie wiem czy jest sens wchodzic w k450 przy glownym odsluchu z iphona - moze niedlugo jakiegos classica ...

#75 3guard

3guard
  • 58 postów

Napisano 08 grudnia 2009 - 13:39

Moim zdaniem iPhone 3G jest lepszy sonicznie niż Classic, a dobranie do niego akg k450 nie jest wcale takim złym pomysłem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych