Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skan wysłany mailem zamiast faksu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MDW

MDW
  • 653 postów
  • SkądPolska

Napisano 23 czerwca 2010 - 07:06

Hi! Czy żeby przedłużyć uczestnictwo w iPhone Developer Program z Polski koniecznie muszę wysyłać fax? Nie może to być skan wypełnionego purchaseform.pdf wysłany mailem? W końcu to i to jest cyfrowa forma jakiegoś papieru. Skan jest nawet dużo lepszej jakości. :)

#2 ishadow

ishadow
  • 288 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 08:42

Najlepiej będzie jak zapytasz o to pracownika Apple. Z własnego doświadczenia wiem, że oni dość szybko odpowiadają na mail'e, przynajmniej jeśli chodzi o kwestię zapłaty za członkostwo w IDP.

#3 MDW

MDW
  • 653 postów
  • SkądPolska

Napisano 23 czerwca 2010 - 08:48

To prawda. Do tej pory faktycznie szybko odpowiadali mi na maile. Zazwyczaj na drugi dzień po wysłaniu pytania miałem odpowiedź. Jednak teraz napisałem w piątek i odpowiedzi ciągle brak. :( Dlatego pomyślałem, że zapytam tutaj. A może ktoś może polecić jakiś internetowy/wirtualny fax, którym mógłbym pchnąć ten papier do Apple? Używał ktoś czegoś takiego?

#4 ishadow

ishadow
  • 288 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:04

Ja korzystałem z Fax internetowy :: fax on-line, bramka fax, wy do wysłania formularza w marcu. Faks doszedł do Apple bez problemu.

#5 dusker

dusker
  • 383 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:04

W naszym przypadku, było tak, że na początku kazali wysłać fax. Więc wysłaliśmy ... i nic. Zadzwoniłem, jednak faxu nikt nie widział i poproszono mnie o wysłanie go jeszcze raz. Takich cykli z wysyłaniem faxu miałem trzy. Ani razu fax do nich nie doszedł (mój fax jednak wydrukował raport o doręczeniu), a że w pewnym momencie była możliwość zablokowania konta, zadzwoniłem, przedstawiłem sprawę jasno, uświadomiłem ich że będzie naprawde duży problem kiedy te appy znikną z AppStore'a i w końcu Pani podała email na który wysłać skan - całość skończyła się w 48h sukcesem pt

#6 betrax

betrax
  • 90 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:17

Na pewno jest taka możliwość, ja zakładając konto użyłem jakiegoś internetowego faksu, ale okazało się że doszło do nich to w takiej jakości, że nic nie da się odczytać. Poprosili o wysłanie do nich maila ze skanem, i po jednym dniu sprawa była załatwiona.

#7 MDW

MDW
  • 653 postów
  • SkądPolska

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:40

Ja korzystałem z Fax internetowy :: fax on-line, bramka fax, wy do wysłania formularza w marcu. Faks doszedł do Apple bez problemu.


Usługa wygląda całkiem sensownie. Już się tam zarejestrowałem i dzisiaj wyślę. Dzięki!

---------- Wpis dodano o 10:40 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:19 ----------

Na pewno jest taka możliwość, ja zakładając konto użyłem jakiegoś internetowego faksu, ale okazało się że doszło do nich to w takiej jakości, że nic nie da się odczytać. Poprosili o wysłanie do nich maila ze skanem, i po jednym dniu sprawa była załatwiona.


A pamiętasz może na jaki adres wysyłałeś ten skan?

#8 betrax

betrax
  • 90 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:49

Wysyłałem na adres devpayment@apple.com

#9 dusker

dusker
  • 383 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 23 czerwca 2010 - 14:15

Usługa wygląda całkiem sensownie. Już się tam zarejestrowałem i dzisiaj wyślę. Dzięki!

---------- Wpis dodano o 10:40 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:19 ----------



A pamiętasz może na jaki adres wysyłałeś ten skan?


Pamiętam, ale niestety razem z mailem trzeba podać swój case # więc najlepszym rozwiązaniem będzie telefon do UK i wytłumaczenie wszystkiego - konsultanci są bardzo mili.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych