Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

[za darmo] Kubek iSpot za darmo


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
179 odpowiedzi w tym temacie

#126 kros

kros
  • 191 post贸w

Napisano 25 czerwca 2010 - 18:55

Trzeba mie膰 wydrukowany mail z ipot i tyle. Tak by艂o w katowicach. Panowie w ispot w katowichach byli tak mili 偶e sami mi wydrukowali te maile.

#127 TTomekk

TTomekk
  • 1聽741 post贸w
  • Sk膮d艢l膮sk

Napisano 25 czerwca 2010 - 19:20

Racja w SCC dosy膰 mili panowie. Ja mia艂em wydrukowanego maila a kolega nie... i jemu r贸wnie偶 wydrukowali. Hehe najbardziej zdziwi艂a mnie ta regu艂ka "Otrzyma艂em " Bo zwykle daje si臋 tylko autograf ;)

#128 Pi0tR

Pi0tR
  • 46 post贸w

Napisano 25 czerwca 2010 - 21:10

Ja r贸wnie偶 po 2 e-mail-ach ze spamem dosta艂em Tw贸j kubek ju偶 czeka... szkoda tylko ze nie mam jak go odebra膰 xD

#129 stanik25

stanik25
  • 289 post贸w
  • Sk膮dulica sezamkowa

Napisano 26 czerwca 2010 - 12:19

Ja si臋 wybior臋 w poniedzia艂ek do krk. Wie kto艣 mo偶e jak wygl膮da odbi贸r w galerii Krakowskiej lub Bonarce?

#130 bar-trek

bar-trek
  • 6聽159 post贸w

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:14

Ja si臋 wybior臋 w poniedzia艂ek do krk. Wie kto艣 mo偶e jak wygl膮da odbi贸r w galerii Krakowskiej lub Bonarce?


Ja wiem. Wprowadzaj膮 ciebie do takiego czerwonego pokoju, w kt贸rym znajduje si臋 czerwony sk贸rzany fotel a przed nim chromowana rura. Wi膮偶膮 tobie jak膮艣 chustk膮 oczy i ka偶膮 chwilk臋 poczeka膰. Nast臋pnie przychodzi bardzo sk膮po ubrana m艂oda kobieta wraz z twoim wymarzonym kubkiem. Za nim ci go da odwi膮zuje tobie oczy i zaczyna bardzo 艣mia艂y, erotyczny taniec. Potem oddala si臋 do tej chromowanej nierdzewnej rury i kontynuuje taniec. Na koniec daje ci kubek i buziaka na po偶egnanie... C'est La Vie


Par臋 post贸w wy偶ej masz napisane jak to wygl膮da, niezale偶nie dok膮d p贸jdziesz! :???:

#131 Numb

Numb
  • 256 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:54

We Wroc艂awiu nie trzeba by艂o mie膰 wydrukowanego maila, przynajmniej w Mongolia Park (Magnolia).

#132 chudas94

chudas94
  • 144 post贸w
  • Sk膮dKatowice

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:59

W艂a艣nie odebra艂em sw贸j kubek w Katowicach :) Pan poprosi艂 mnie o wydruk e-maila na kt贸rym mia艂em napisa膰: odebra艂em kubek dnia 26,06 2010 imi臋 i nazwisko. Dzi臋ki tej promocji mo偶e uda mi si臋 nam贸wi膰 ojca na iMac (by艂 w iSpocie razem ze mn膮 i zacz膮艂 si臋 nim bawi膰)

#133 perzyk

perzyk
  • 302 post贸w
  • Sk膮dWawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 17:26

ja r贸wnie偶 odebra艂em kubek ;p i kolejny spam na mailu ;D

#134 DiegoRamirez

DiegoRamirez
  • 348 post贸w
  • Sk膮dPozna艅

Napisano 26 czerwca 2010 - 18:31

ten kubek to nagroda za akceptacj臋 spamu :)

#135 Arise1337

Arise1337
  • 266 post贸w
  • Sk膮dBydgoszcz

Napisano 26 czerwca 2010 - 19:49

Ja wiem. Wprowadzaj膮 ciebie do takiego czerwonego pokoju, w kt贸rym znajduje si臋 czerwony sk贸rzany fotel a przed nim chromowana rura. Wi膮偶膮 tobie jak膮艣 chustk膮 oczy i ka偶膮 chwilk臋 poczeka膰. Nast臋pnie przychodzi bardzo sk膮po ubrana m艂oda kobieta wraz z twoim wymarzonym kubkiem. Za nim ci go da odwi膮zuje tobie oczy i zaczyna bardzo 艣mia艂y, erotyczny taniec. Potem oddala si臋 do tej chromowanej nierdzewnej rury i kontynuuje taniec. Na koniec daje ci kubek i buziaka na po偶egnanie... C'est La Vie


Par臋 post贸w wy偶ej masz napisane jak to wygl膮da, niezale偶nie dok膮d p贸jdziesz! :???:


to moze jednak sie wybiore z bydgoszczy ;p

#136 kurde-kurde@tlen.

kurde-kurde@tlen.
  • 127 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 26 czerwca 2010 - 19:57

Ja dzi艣 odebra艂em w Magnolii we Wroc艂awiu, kazali pokaza膰 tylko dow贸d i tyle. 呕adnej ankiety itp nie trzeba by艂o wype艂nia膰 :D

#137 Snipper42

Snipper42
  • 251 post贸w
  • Sk膮dBielsko-Bia艂a

Napisano 26 czerwca 2010 - 21:37

Heheh odebrany w Katowicach-niestety z powodu pracy wysla艂em brata z dowodem..iii zapomnia艂em w tym wszystkim wydrukowa膰 maila.. Naszcz臋艣cie nie by艂o problemu.. :) skorzysta艂 z iMac'a i przes艂a艂 potwierdzenie na maila podanego przez sprzedawce...:) Po K艂opocie, kubeczek ca艂kiem 艂adny!

#138 misiekgruby

misiekgruby
  • 3聽212 post贸w
  • Sk膮dKrak贸w

Napisano 28 czerwca 2010 - 10:53

Wracaj膮c do promocyjnej p艂yty - mo偶e sytuacja jest taka sama jak z kubkiem - odbi贸r osobisty?

#139 Meo

Meo
  • 409 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 28 czerwca 2010 - 14:25

Kubek mam od wczoraj, zosta艂 odebrany w Arkadii. :) Jest ca艂kiem okej.

#140 arturbesciak

arturbesciak
  • 27 post贸w

Napisano 28 czerwca 2010 - 14:44

Ja tez odebralem swoj kubek. Dziwia mnie jednak akcje z dowodem osobistym, wydrukiem miala... Bylem w iSpot w Galerii Krakowskiej i Bonarce (moj kubek i mojej dziewczyny) i wypelnialismy jedynie ankiete. Nikt nie weryfikowal mojej tozsamosci. Podejrzewam, ze gdybym poszedl tam jeszcze raz i przedstawil sie jako Jan Kowalski tez dostalbym kubek. Kubek tak czy siak fajny :) No i moze ten spam z iSpot cos wniesie. :-D

#141 AKURAT

AKURAT
  • 827 post贸w
  • Sk膮dz t膮d

Napisano 28 czerwca 2010 - 20:33

kubek slaby jak 艣wist :) wyglada jakby troche nie udany :) tyle dobrze ze darmowy :)

#142 mikro123

mikro123
  • 1聽274 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 28 czerwca 2010 - 21:07

A jak sprawa wygl膮da w Z艂otych Tarasach??

#143 Lumiuz

Lumiuz
  • 3 post贸w
  • Sk膮d艁贸d藕

Napisano 28 czerwca 2010 - 23:58

ja poda艂am tylko nazwisko, bez wydruku maila, bez dowodu, bez wype艂niania ankiety (艁贸d藕, Manufaktura)

#144 narkoman

narkoman
  • 4聽360 post贸w
  • Sk膮dBydgoszcz

Napisano 29 czerwca 2010 - 00:22

M贸j zosta艂 odebrany w Poznaniu, formularz wypisany na moje dane, nawet bez maila bo nie by艂 znany - ziom troch臋 trzeszcza艂, 偶e tak nie mo偶na i bla bla ale da艂 kubek i si臋 odczepi艂 hehe. Tak 偶e teraz sobie stoi, marny wytw贸r sk膮pego iSpotu na p贸艂ce, a co tam. Potwierdzam jedynie, 偶e jako艣膰 jest, ekhm, no nie jest to "Designed by Apple in California Assembled in Foxc/ekhmhm/China";-)

#145 Mikey124

Mikey124
  • 550 post贸w

Napisano 29 czerwca 2010 - 14:42

Widz臋, 偶e do ka偶dego podchodz膮 "indywidualnie". Ja np. w Magnolii we Wroc艂awiu musia艂em pokaza膰 maila. Jako艣膰 kubka jest wszystkim znana, do zmywarki raczej si臋 nie nadaje.

#146 kurde-kurde@tlen.

kurde-kurde@tlen.
  • 127 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 29 czerwca 2010 - 14:53

Widz臋, 偶e do ka偶dego podchodz膮 "indywidualnie". Ja np. w Magnolii we Wroc艂awiu musia艂em pokaza膰 maila. Jako艣膰 kubka jest wszystkim znana, do zmywarki raczej si臋 nie nadaje.

A widzisz, ja odbiera艂em w sobot臋 w Mongolii i chcieli dow贸d, cho膰 maila mia艂em awaryjnie wydrukowanego. Tak jak piszesz, to zale偶y od osoby na jak膮 trafisz. :)

#147 devlin108

devlin108
  • 280 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 30 czerwca 2010 - 14:59

A jak sprawa wygl膮da w Z艂otych Tarasach??


W ZT musia艂em tylko podpisa膰 kartk臋 z informacj膮 o zgodzie na przetwarzanie danych, poda膰 imi臋 i nazwisko, numer telefonu, maila i adres zamieszkania.

Kubek - jestem zawiedziony. Ten nadruk kota jest s艂aby.

#148 benq

benq
  • 192 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 30 czerwca 2010 - 15:16

A widzisz, ja odbiera艂em w sobot臋 w Mongolii i chcieli dow贸d, cho膰 maila mia艂em awaryjnie wydrukowanego. Tak jak piszesz, to zale偶y od osoby na jak膮 trafisz. :)


ja odbieralem na samym poczatku tam, ani ankiety, ani dowodu, ani maila nie chcieli.

#149 chudas94

chudas94
  • 144 post贸w
  • Sk膮dKatowice

Napisano 30 czerwca 2010 - 15:19

Zadam pytanie i potrzebuj臋 pilnej odpowiedzi. Czy je艣li wydrukuj臋 swojego e-maila od apple dwa razy i dam go swoim rodzicom to czy mogli by oni p贸j艣膰 i odebra膰 kubek (nie wype艂nili ankiety na stronie ani nic)?? Prosz臋 o szybk膮 odpowied藕.

#150 shrekKR

shrekKR
  • 576 post贸w
  • Sk膮dKr贸lewskie Sto艂eczne Miasto KRK

Napisano 30 czerwca 2010 - 15:40

Pewnie tak jak tylko beda mieli kubki :)




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych