Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4 czyli jak Apple zamienilo sie w polskiego polityka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 23:18

Jakbysmy zrobili sonde, ktory iphone najladniejszy to na bank wygralby 2G.
Nie wiem czemu Apple porzucilo ten wyglad. Gdyby teraz do niego wrocili na 99% bylibyscie zachwyceni.


Tu się mylisz. Większości podoba się design 3G...
Nie wiem dlaczego, ale tak jest.

#27 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 00:02

@vendisse nie rozumiem czemu się czepiłaś tej tapety... tapeta, jak tapeta jak nie pasuje to można zmienić... a jak się nie chce w ogóle, to możne nic nie dawać... także nie rozumiem w czym problem!? a poza tym są gusta i guściki (a o nich się ponoć nie rozmawia) i dlatego jednym się będzie podobała 4, a innym nie... Ty się wypowiedziałaś negatywnie na temat designu i ok, przeczytałem, przyjąłem do wiadomości, ale argumenty typu tapeta w tym telefonie to przegięcie... podejrzewam, że tylko ktoś kto kupuje ten telefon, żeby mieć nowość i nie wykorzystuje nawet 30% jego możliwości, albo wyłącza dane przez sieć komórkową (czyli de facto kupuje telefon, który nie jest dla niego) może nie zmieniać tapet, dzwonków etc., ale większość osób i tak zazwyczaj dostosowuje telefon pod siebie i sobie ustawia w nim co mu się podoba i rzadko jest to standardowa tapeta w "kropelki", która akurat Ci nie przypadła do gustu...

#28 Hynta

Hynta
  • 357 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 czerwca 2010 - 09:40

Nie zapominajmy o tym ze coraz wielkimi krokami zbliza siie aby zasiasc na podium Android.Coraz wiecej firm inwestuje w ten system, wprowadzajac do swojej oferty telefony operte wlasnie na tym systemie a w bardzo przystepnej cenie.Ostatnio LG wprowadzilo bardzo porzadny telefon GT540 z Androidem w niskiej cenie.HTC jak i Samsung zapowiadaja pelno nowych modeli, a Android w wersji 2.2 jest super otwartym systemem i wspiera Flasha.Jesli Iphone nadal bedzie blokowal sie na klienta tak jak to robi teraz to nie wroze mu ciekawej przyszlosci.Jesli jara was nowy ekran w iphone to zobaczcie to:

#29 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:35

jeżeli dotyk będzie działał tak jak w iphone a nie jak w jakichś biednych omniach czy innych to wtedy ok,no i jeszcze jaka cena tego urządzenia ?

#30 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 16 czerwca 2010 - 11:01

Apple nieźle musi się postarać, konkurencja coraz mocniejsza. Parametrami Galaxy wygląda bardzo dobrze, jednak design ma okropny. No i brakuje mu tego, co czyni Apple potęgą - tylu różnorodnych aplikacji.

#31 Hynta

Hynta
  • 357 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 czerwca 2010 - 11:13

Design jak Design kwestia gustu, nowy Iphone tez jakos do gustu nie przypadl wszystkim ;) A dotyk w tym samsungu jest dokladnie taki sam jak w iphone czyli pojemnosciowy z multitouchem, co do ceny, w Polsce bez simlocka rowne 2k.

#32 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 11:18

Pytanie czy ten "dotyk" w samsungu tak samo działa jak w iPhonie, bo to co napisali w specyfikacji to jedno, a praktyczne działanie to często zupełnie coś innego.

#33 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 21:07

o ja sie dzis przypadkiem natknelam na tego szajsunga i pobawilam chwile. Dziala rownie szybko do Desire, ma 1ghz procek. Tylko gry wlaczaly sie ok3-5sek. Bardzo wygodny, ekran tez klasa, no tylko wyglad androida, jak dla mnie to napstrzone za bardzo. ,




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych