Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mundial w RPA 2010 - typowania, komentarze, rozmowy ogólne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
203 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 czerwca 2010 - 15:39

Jak wiadomo mundial się zaczął, więc pytanie do fanów jak obstawiacie mecze:D RPA-Mexyk obstawiam /RPA Urugwaj Francja /Francja Argentyna Nigeria / Argentyna Anglia - Usa /Anglia Korea - Grecja /Korea NIemcy Australia / Niemcy serbia Ghana/ Serbia A jak wy uważacie?

#2 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 15:54

Nie obstawiam, ale przydałby mi się jakiś najlepiej kalendarz do iCal z meczami, godzinami. Było by idealnie. Ktoś coś może ma takiego?

#3 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 16:08

Na FB jest fajna aplikacja z godzinami meczów - nie wiem tylko czy można to na Pusha na iphonea ustawić, żeby przypominało.

#4 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 czerwca 2010 - 16:14

Jest aplikacja angielska potem podam nazwe zbyt rozbudowana nie jest ale lepszy rydz niz nic:P

#5 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 11 czerwca 2010 - 17:09

Ja dziś wtopiłem 30zł xD Chciałem być sprytny i stawiać "na żywo" (rpa-meksyk) i teraz jak szła akcja rpa już w końcówce(było 1-1) to szybko "klik" że rpa wygra-oczywiście w tym momencie napastnik rpa trafił w słupek-.-'...Sam siebie przerosłem... :) Co do typów Urugwaj Francja /Remis(z delikatnym wskazaniem na FR) Argentyna Nigeria / Argentyna Anglia - Usa /Anglia Korea - Grecja /Remis NIemcy Australia / Niemcy serbia Ghana/ Ghana I na takie typy postawie :)

#6 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 17:11

ahhh ładny mecz otwarcia! brama RPA coś pięknego:D a dziś wieczorem stawiam raczej na Urugwaj albo remis. Ale raczej jakoś 2:1. :)

#7 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 czerwca 2010 - 18:04

Na RPA mi sie udało postawiłem wygrana lub remis. A reszta same wygrane. Zobaczymy jak bedzie. Korea z Grecja mnie Ciekawi ostro i tu moge wtopic kase.

#8 gorebartas

gorebartas
  • 11 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 18:37

francja, argentyna, anglia,korea, niemcy,remis

#9 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 czerwca 2010 - 20:29

Francja coś nie tęgo. Niech tylko spieprzą to sami mi moje cenne 50zł oddadzą:P

#10 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 11 czerwca 2010 - 21:37

haha... mówiłem że będzie remis ! jest git,jeszcze anglia i argentyna i się wzbogace <3 ;* Francja

#11 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 11 czerwca 2010 - 21:39

To może zamiast obstawiania zróbmy z tego po prostu ogólny temat do dyskusji? Swoją drogą, więcej oczekiwałem po Meksyku i Urugwaju. Zdziwiłem się nieco widząc Guardado wchodzącego dopiero z ławki (z dos Santosem i Velą tworzą świetne trio). Pierwsza połowa meczu jakoś bez rewelacji, druga w sumie też niespecjalnie ciekawa. W drugim meczu spodziewałem się raczej lekkiej przewagi Urugwaju, szkoda w sumie, że nie udało im się wygrać - Francja jest w naprawdę sporym dołku (psychiczno/motywacyjnym jako drużyna, bo indywidualnie to znakomici gracze), a duet Suarez-Forlan trochę zawiódł. Co do jutrzejszych meczów - mam nadzieję zobaczyć Argentynę w całej okazałości (po Hiszpanii to mój drugi faworyt), także liczę na ich zwycięstwo. Anglia nie powinna mieć raczej większych problemów z USA, a Korea vs Grecja bez konkretnego faworyta.

#12 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 12 czerwca 2010 - 00:00

W ekipie Francji jest jeden problem, a jest nim domenech... Większego idioty jako trenera nie ma, smuda to przy nim mistrz swiata... 4 lata temu doszli do finału dzięki zidane, zidane odzedl a domenech zostal. Koleś był kiepskim piłkarzem ale trenerem to już nie jest wcale, jak koleś się wypowiada na konferencjach prasowych to porażka, zgrywa cwaniaka i się rządzi, nigdy nie rozmawia o piłce, a żali się ze dzinnikarze piszą o pierdolach, o o czym maja pisać? Po ostatnim przegranym meczu z Chinami powiedział ze grali super i ze jest postęp lol ze progresują od pierwszego meczu preparacyjnego który wygrali drugi zremisowali trzeci przegrali lol nie przeszkadzało by mi to gdyby wygrywał, ale nawet jak trenował juniorów gdzie miał do dyspozycji dzisiejsze światowe gwiady to i tak nic nie wskural... Francuzi go nienawidza, jedynie w swojej wsi go cenią, bo co maja robić? Ten koleś zabił francuska piłkę, dobrze ze odchodzi po mś, ale czy nie zapoźno? Się wyżalilem xD

#13 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 12 czerwca 2010 - 08:23

Francuzi mają kilku naprawdę dobrych trenerów, już przed MŚ powinni zadbać o kogoś lepszego - chociażby o Deschampsa czy Blanca (ale ponoć bez względu na wynik w MŚ Blanc ma już zostać nowym trenerem?). To kraj, na który zwrócone są oczy całego świata, jak można zostawiać Domenecha, jeśli cała drużyna podzielona jest na jego zwolenników i przeciwników.

#14 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2010 - 08:26

W ScoreCenter od ESPN jest możliwość przypominania spotkań na Pushu ale ja z tego nie korzystam

#15 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 czerwca 2010 - 08:52

dotyczące meczu francja-urugwaj// Powiem tyle ,że trener naprawdę marnuje ogromny potencjał,bo jak mając w składzie anelkę,henry'ego,maloude,riberiego itp można zremisować i to w takim średnim stylu ? Jescze trochę o drużynie meksyku-tutaj trochę jestem rozczarowany,mając takich zawodników jak vela,dos santos,guardado,marquez itp też było ich stać na wygraną,a słupek uratował ich od kompromitacji trochę :) Co do dzisiejszych meczów to oczywiście argentyna,anglia i jednak stawiam na remis(bądź 1-0 dla koreii) w meczu z grecją

#16 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 12 czerwca 2010 - 09:47

Francuzi mają kilku naprawdę dobrych trenerów, już przed MŚ powinni zadbać o kogoś lepszego - chociażby o Deschampsa czy Blanca (ale ponoć bez względu na wynik w MŚ Blanc ma już zostać nowym trenerem?). To kraj, na który zwrócone są oczy całego świata, jak można zostawiać Domenecha, jeśli cała drużyna podzielona jest na jego zwolenników i przeciwników.

Blanc et Deschamps bylo zwiazani kontraktami, ktorych nie oplacalo im sie rozwiazywac, trener reprezentacji zarabia mniej niż w klubie, domenech bierze coś ok 600tys € rocznie a np trener Niemców 8 mln xD
Pozatym na domenech upadł się prezydent francuskiej federacji, a wiadome z czym to się wiąże... 6 lat cofania piłki, tylko on to potrafi... Podobnego zdania jest kilku starych pilkarzy jak Lizarazu czy Dugarry

#17 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 12 czerwca 2010 - 09:51

a jest jaka ciekawa aplikacja, ktora ma daty spotkac + akualizuje wyniki oczywiscie via. wifi

#18 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2010 - 09:58

@AKURAT Aplikacja World Cup od ESPN ma wszystki wyniki a nawet komentarz LIVE ale to za opłatą. Darmowa wersja ma info o wszytskich krajach, rozpiskę meczy, wyniki itp. I jest za darmo

#19 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 12 czerwca 2010 - 10:01

@igiel Znaczy wiesz, same nazwiska nic nie znaczą (wystarczy spojrzeć na Hiszpanię, która przed Euro 2008 zawsze była wymieniana w gronie faworytów, a nic ciekawego nie pokazywała od dawna - tak samo z Argentyną, w której co roku roi się od wielkich gwiazd, ale bez sukcesów jako drużyna), niewłaściwa atmosfera w kadrze potrafi zabić każde umiejętności. Domenech nie ma posłuchu wśród swoich podopiecznych, są wielkie podziały (chociażby incydent z Gourcuffem) i kłótnie, które nikomu nie wychodzą na dobre. Wracając do nazwisk, swoją drogą, nigdy nie uważałem Ribery'ego za jakiegoś wybitnego piłkarza, raczej za nieco przereklamowaną gwiazdę jednego sezonu w OM. Henry to już nie ta świeżość co kiedyś (cały sezon przesiedziany na ławce). @AKURAT Zobacz ESPN 2010 FIFA World Cup. /aj, mikro123 był szybszy ;)

#20 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 12 czerwca 2010 - 10:08

dzieki @mikro123 i @shog biore wersje free :)

#21 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 czerwca 2010 - 11:01

Znalazłem fajny kalendarz z 15 minutowymi przypomnieniami.
Opublikowałem go u siebie na MobileMe, wystarczy wrzucić do iCal Mistrzostwa Świata iCal

#22 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 14:24

@code, wielkie dzięki, o takie coś właśnie chodziło.

#23 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 czerwca 2010 - 14:26

hahaha !!! Korea wygrała tak jak mówiłem,ależ mam passę ^^ @Code dzięki za link Co do Francji,Hiszpani i Argentyny-Fakt, nazwiska jak to mówią nie graja,ale popatrz na mecz meksyku z rpa,meksyk dużo akcji miał poprzez indywidualne rajdy dos santosa czy veli .... Francja ma Riberiego(chociaż ja sądze że niestety nie jest to jakiś niesamowity drybler),Argentyna ma Messiego i Aguero ,Hiszpania mimo wszystko ma silną pomoc(iniesta,xavi,fabregas,santi jest torres jest villa). Ja stawiam tu na Holandię,zawsze lubiłem popatrzeć na druzyny które grają szybko i dynamicznie ;)

#24 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 czerwca 2010 - 14:51

igiel Przecież pisałeś że bedzie remis Korea-Grecja:P

#25 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 czerwca 2010 - 15:34

napisałem remis bądź 1-0 dla koreii :) było 2-0 ale udało się ;) zastanawiam się tylko czy na pewno anglia da radę usa kurczę ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych