Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[GrooveBox] #12 - Bramka SMS (+konkurs)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#76 nazgul06

nazgul06
  • 44 postów
  • SkądZabrze

Napisano 04 czerwca 2010 - 21:21

Na dobrą sprawę smsy są na tyle tanie, że nie widze wiekszego sensu (smsy są wygodniejsze, np. jeśli chodzi o odpisywanie)

#77 sex_adams

sex_adams
  • 22 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:30

Aplikacja ciekawa i przydatna, szczególnie że można na tym trochę zaoszczędzić :)

#78 lukinowacki

lukinowacki
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:42

Program prezentuje się ciekawie. Mam nadzieję, że funkcjonalnością grzeszy ;)

#79 cube1

cube1
  • 28 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:43

Moje pytanie tylko po co ?? Nie można porostu wysłać zwykłego SMSa ??

#80 ulic

ulic
  • 41 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:49

Aplikacja, może sie przydać bardzo na iPadzie. Czasami nie chce mi się na kibelku po tel sięgać, więc mógłbym wszystko z iPada zrobić:)

#81 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:57

wyglada fajnie i calkiem fajnie sie zapowiada. dobre wyjscie z jednej strony dla tych, ktorzy tak jak ja korzystaja z Orange Free. Niestety jestesmy pozbawieni jakichkolwiek znizek na smsy i pakiety sms/minuty, za to mamy darmowy gigabajt internetu, ktory mozemy wykorzystywac na rozne sposoby, a przy okazji korzystajac z programu ktory wysyla smsy za posrednictwem bramek. bardzo fajna i oplacalna rzecz. warto posiadac taka aplikacje.

#82 parmoz

parmoz
  • 39 postów
  • SkądManchester UK

Napisano 04 czerwca 2010 - 22:59

bramka Mieszkam za granica i przydaloby sie do wysylania sms zonce ktora ma tellefon w orange.Takze prosilbym o kod :).Pozdrawaiam z Manchesteru

#83 Boken

Boken
  • 138 postów
  • SkądŁowicz

Napisano 04 czerwca 2010 - 23:51

Aplikacja jest świetnym pomysłem ;) Jak sobie podzielimy cenę pakietu internetowego, przez liczbę możliwych do wysłania sms'ów to wychodzi coś koło 0gr za smsa :D

#84 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 02:37

Z odcinka na odcinek coraz lepiej. Bardzo mi się podoba, że przedstawiłeś całą aplikację tzn. zaprezentowałeś wszystkie funkcje, menu ustawień itp. Uśmiałem się z nawiązania do emo nastolatek i do gimnazjalistów ;-). Nie wiem czy było to zamierzone i czy miało być śmieszne , ale ja się uśmiałem. Na pewno elementy humorystyczne poprawiają odbiór. To czego mi brakuje, a o czym pisałem już w temacie do poprzedniej recenzji to brak informacji na temat ceny aplikacji. Myślę, że jest to na tyle istotne, że w recenzji powinno się pojawić. Można by dodać ten element w momencie kiedy pojawia się grafika z oceną to do tego dodać jeszcze informację o cenie aplikacji bądź informacje, że jest ona darmowa. Występują czasem przejęzyczenia, które wynikają z dość szybkiego mówienia, ale jest lepiej niż w ostatnich recenzjach. Na plus można jeszcze dodać długość recenzji. Poprzednie recenzje trwały dość krótko co przekładało się na wartość merytoryczną. Teraz było naprawdę dobrze i chyba wszystko co chciałeś i było do przekazania na temat tej aplikacji powiedziałeś. No oprócz wspomnianej wyżej ceny ;-) Co do samej aplikacji. To po obejrzeniu recenzji wydaje się na prawdę interesująca. W moim przypadku nie zdała by egzaminu z racji tego, że nie mam zwyczaju korzystać z bramek internetowych. Jednak będzie ona nie wątpliwie przydatna dla osób młodych, które raczej mają ograniczony budżet i muszą pilnować by go nie przekroczyć(tak jak zresztą sam wspomniałeś). Patrząc na appstore aplikacja okupuję TOP 25 i zbiera wysokie oceny. Jestem przekonany, że głownie za sprawą recenzji co już można było zaobserwować wielokrotnie. Czekam na kolejne recenzje. Mam nadzieje, że wreszcie doczekam się tej informacji o cenie. Pozdrawiam Pawle.

#85 arutkas

arutkas
  • 6 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 02:51

dobry pomysl na "kolegow" ktorzy maja zawsze puste konto i wysylaja " tylko 1 smsa"

#86 resetpl

resetpl
  • 76 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 czerwca 2010 - 10:10

swietna sprawa z tymi grooveboxami :) dobry odcinek :) moze ktos podac link do aplikacji na maca? nie moge jej wygooglowac

#87 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 05 czerwca 2010 - 11:04

HakoreSMS (Mac) - Download

#88 marcio66

marcio66
  • 26 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 12:58

Naprawdę fajny program - dla kogoś, kto wysyła dużo SMSów może być sposobem na ograniczenie kosztów. Tylko gdyby nie te reklamy w bramkach... I też nie zawsze mamy pewność czy SMS dojdzie. I jeszcze jeden wielki plus - nie płacimy majątku za SMSy za granicę.

#89 dirtyhary

dirtyhary
  • 629 postów
  • SkądEłk, PL

Napisano 05 czerwca 2010 - 14:27

Z tymi gimnazjalistami to bredzisz. Po pierwsze jest coś takiego jak abonament, a po drugie jeszcze nigdy nie widziałem ani nie dostałem takich sms-ów bez spacji itd.

#90 leniwce.gora

leniwce.gora
  • 94 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 15:07

szkoda ze odpowiedzi na te smsy lądują w zwykłej skrzynce i nie ma podglądu całej historii korespondencji

#91 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 15:46

"Fajny przycisk, który na pewno spodoba się emo-nastolatkom.." brawo, pojechałeś po bandzie. :D Co do samej recenzji - bardzo przyjemnie się oglądało, sam program też niczego sobie. Czekam na następne odcinki. ;)

#92 kmita

kmita
  • 131 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 17:04

Mam jedną uwagę techniczną - może warto było by podświetlić dół trochę mocniej (żeby tło było całkowicie białe) i równocześnie przygrzać też z góry an tyle, żeby ładnie doświetlić iphona i Twoje dłonie ;)

#93 artek8000

artek8000
  • 202 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 17:11

Wydaje mi się, że ta aplikacja może być ciekawą alternatywą dla wysyłania super tanich sms'ów. Jednak mając numer w Play nie jestem pewien czy jest to opłacalne - przy zasileniu za 30 zł 1000 sms na 30 dni;) PS Nikt mi nie płąci za reklamę Play;P

#94 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 czerwca 2010 - 17:30

Ja napiszę trochę więcej - w końcu iPod Shuffle piechotą nie chodzi ;) Aplikacja - prosta, zastanawiam się jednak nad jej przydatnością, kosztuje lekko ponad 2 euro, wychodzi na oko niecałe 10 zł, dzisiaj SMS'y są tanie (w Playu bodajże 20 groszy), więc nie wiem czy się to aż tak opłaca. Ciekawe, czy autor aplikacji uzyskał zgodę na używanie API bramek - ale nie mnie o to pytać. Kiedyś często korzystałem z takich bramek, trochę denerwowały mnie jednak limity - były one bodajże na jeden adres IP, tutaj prawdopodobnie jest tak samo. Sam pomysł fajny - najlepsze rozwiązanie widzę na wakacje - o ile oczywiście posiadamy dostęp do WiFi - SMS'y z zagranicy są nadal dość drogie. Nie wiem czy aplikacja osiągnie sukces, bo obecnie SMS'y kosztują grosze, a w większości sieci dostępne są duży pakiety SMS'ów. Co do podcastu, filmiku - bardzo fajny, dobry głos (nie to co u niektórych...), faktycznie trochę za dużo machania ręką, ale myślę że będzie coraz lepiej. Chciałbym zobaczyć recenzję jakiejś gry-hitu, może GTA: Chinatown Wars albo Need For Speed: Shift? Zastanawiam się nad kupnem tej drugiej gry (GTA mam), ale większość recenzji już od samego początku odpycha. Tekst o emo-nastolatkach też dobry, trochę humoru nie zaszkodzi.

#95 Trickqs

Trickqs
  • 7 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 18:22

Ja bardzo lubie wykorzystywać ten program ,ponieważ mam iPoda touch i zwykłą komórkę ( Stara cegła ) na której trudno się pisze sms-y więc by szybciej pisać wysyłam smsy do znajomych z mojego ipod'a touch'a ( oczywiście żeby odpisali pisze na końcu swój prawdziwy nr.tel ) ,a odbieram sms-y od nich na "Cegle". Łatwe, proste i opłacalne jeśli ktoś ma tak jak ja starą cegłę na której trudno się piszę :D

#96 knittos

knittos
  • 68 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 18:52

Zgadzam się z przedmówcami. Doskonały sposób na promowanie aplikacji. W AppStore znajduje się ponad 100 000 aplikacji na iPhone'a nieraz te godne uwagi nam po prostu umykają. Gratuluje pomysłu stworzenia serii video-recenzji. Chociaż bramka SMS nie jest mi zbytnio potrzebna to Repertuary.pl zainstalowałem zaraz po obejrzeniu recenzji. Trzymam kciuki, pozdrawiam twórców i widzów oraz oczywiście całe gremium forumowiczów!

#97 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 czerwca 2010 - 21:41

Jak wiadomo bramka sms przydatną jest rzeczą, jej użytkownicy nigdy temu nie zaprzeczą. Choć wad ma kilka, to nie aż tak wiele, by mieli z niej rezygnować bliscy przyjaciele bądź para zakochanych, ze sobą pisząca, gdy na koncie kwota mało sprzyjająca nowoczesnej miłości... Nie ukrywam także sporej radości, jakiej dostarczają mi filmy Waszej roboty, za profesjonalizm największe przyznaję Wam noty! To bardzo wygodne mieć kogoś takiego, kto sprawdzi i przedstawi nam coś przydatnego! Za te i kolejne filmy szczerze dziękuję, I oglądać sumiennie z miejsca obiecuję! Sienkiewicz ze mnie żaden; nie Potop dać mi, a elementarz, ale próbuję, gdyż cel ma szczytny ten komentarz. iPod'em, który robi tutaj za nagrodę, chciałbym uradować bliską mi osobę... Kto nie próbuje, ten nie wygrywa, a nuż się uda? Różnie to bywa... :)

#98 czarnowidz

czarnowidz
  • 31 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 22:24

Ciekawa aplikacja, ale nie dla mnie... Niby mam pakiet 500MB w playu i mógł bym bez przeszkód wysyłać przez bramkę SMSy, ale po co? Mam taki pakiet, że nawet w połowie go nie wykorzystuję, a i tak jest tańszy niż u konkurencji. Ale na pewno aplikacja znajdzie szerokie grono zwolenników - w końcu jest czytelna, prosta i EKONOMICZNA. Pozdrawiam.

#99 iVodka

iVodka
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 23:26

Jako użytkownik HakoreSMS, moge powiedzieć tylko tyle, iż zazdroszczę posiadaczom iPhone/iPoda Touch/iPada (niepotrzebne skreślić) tej aplikacji. Tym bardziej, że pewna sieć komórkowa, do której należę wprowadziła właśnie promocje nielimitowanego dostępu do internetu. ;) PS: Gratuluję współpracy z ABTV, i czekam z niecierpliwością na dalszy (wspólny) rozwój.

#100 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 06 czerwca 2010 - 00:40

Mam ten program w wersji widżetu na Dashboard i bardo często z niego korzystam. Jeżeli chodzi o wersję mobilną, to jeszcze nie zakupiłem, ale chciałem przestrzec ludzi bez wykupionych pakietów danych - za każde rozpoczęte 100 kb płacisz, więc jeden sms kosztuje tyle ile jednorazowe podłączenie do sieci. Należy wykupić jakiś pakiet przed używaniem tego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych