Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prince of Persia: Warrior Within w AppStore !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiatek94

swiatek94
  • 450 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:03

Dołączona grafika


Witam serdecznie, dzisiaj po wielu zapowiedziach w końcu ukazał się nowy Książę Persji, liczę na bardzo dobrą rozgrywkę, ładną grafikę i przede wszystkim płynność. Jeszcze dzisiaj zagram i postaram się ocenić na ile ta gra spełnia pokładane w niej nadzieje. Warto dodać, że zajmuje 553MB ! i kosztuje 9.99$

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika

# $9.99
# Category: Games
# Released: Jun 03, 2010
# Version: 1.0.0
# 1.0.0 (iPhone OS 3.0 Tested)
# 553 MB
# Languages: English, Chinese, French, German, Italian, Japanese, Korean, Spanish
# Seller: Gameloft S.A.
# http://itunes.apple....360182980?mt=8#

#2 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:12

Ma to już ktoś? :) Pisać Pisać :)

#3 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:17

Screeny wyglądają fantastycznie. Ciekawe jak ze sterowaniem. Ja swoją będę miał za jakąś godzinę, to napiszę co i jak ;)

#4 radzio12345

radzio12345
  • 34 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:39

Najlepsze miejsce, które trzeba na to poświęcić XD Jak nie masz 1,7GB wolnego to nie ściąga . . . Na moim 8gb trochę trudno, ale jak ktoś będzie miał niech powie czy warto :P Trzeba będzie trochę poczekać. 10 min. temu gameloft wycofał grę z app-store, bo ma błędy w menu : "There is a little menu problem on Prince of Persia. The game will be removed from the App Store & we'll let you know as soon as it's fixed" Ech. . .

#5 Felmyst

Felmyst
  • 251 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:45

Najlepsze miejsce, które trzeba na to poświęcić XD Jak nie masz 1,7GB wolnego to nie ściąga . . . Na moim 8gb trochę trudno, ale jak ktoś będzie miał niech powie czy warto :P


Dlaczego tak dużo miejsca wymaga? Przecież pisze w pierwszym poście, że zajmuje niewiele ponad 500MB.

#6 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:52

Dlaczego tak dużo miejsca wymaga? Przecież pisze w pierwszym poście, że zajmuje niewiele ponad 500MB.


Instalka tak, ale po rozpakowaniu spokojnie może tyle ważyć ;)

#7 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 03 czerwca 2010 - 11:53

Instalka tyle zajmuje, a rozpakowana gra na telefonie juz kilkakrotnie wiecej.

#8 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 12:31

Ja już mam, ale są błędy w menu, tzn. nie wyswietlają się grafiki i trzeba w ciemno wybierać język itd. Czekam aż wróci... Dlaczego tyle trzeba było czekać, by taki bug nie został wyeliminowany? :( Gra się wypakowuje do ok. 700 MB (sprawdzałem w SBSettings, przed i po instalacji) Pograłem chwilę, nawet udało mi się trafić w język angielski (lewy, górny róg) Na 2G chodzi sporo wolniej od choćby Zombie Infection czy Splinter Cell'a, co chwilę na ekranie kółeczko symbolizujące wczytywanie ... :/ Niech ktoś, kto ma 3GS się wypowie, bo już raczej czas odkładać na niego :/ chociaż byłem innego zdania po 2 w/w grach.

#9 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 13:12

Porażka ściągać pól dnia by okazało się iż jakieś błędy masakra

#10 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 03 czerwca 2010 - 13:28

Na szczęście błędy w menu nie wpływają na grę. Poza wczytywaniami co chwilę, gra masakruje wszystkie Splinter Celle, Zombie Infectiony, czy Hero of Sparta razem wzięte :)

#11 dydziooo

dydziooo
  • 26 postów
  • SkądGorzów Wlkp.

Napisano 03 czerwca 2010 - 13:58

Płynna gra od gameloft? To chyba coś nowego.

#12 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 14:06

Ja wole poczekać na w pełni działającą bo kto wie może to do doczytywanie to tez jakiś błąd ;)

---------- Wpis dodano o 15:06 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:02 ----------

A która gra od gameloft na 3ga tnie ?! Bo nie znam takiej

#13 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 14:16

ablovePL - tnie się choćby Zombie Infection - posiadam zarówno 3G jak i 3GS, różnica jest widoczna. A co do PoP - na 3GS również się doczytuje, nie zawsze w najlepszym momencie (np tuż przed skokiem z krawędzi). Ale poza tym chodzi bardzo płynnie, grafika jest nieziemska, choć nieco ponura, walka również nie ma sobie równych. Sterowanie też jest ok, denerwuje jedynie menu, w którym trzeba poruszać się czasem na oślep. Po wydaniu update'a który naprawi te niedociągnięcia możecie spodziewać się recenzji.

#14 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 14:44

Ciekawe kiedy nowa wersja będzie dostępna... Pewnie za 2 tygodnie... :/

#15 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 14:55

Gra chodzi znacznie wolniej od Zombie Infection. Jeśli ktoś udostepni gameplay z 2G/3G i twierdzi inaczej niż ja, to będę wdzięczny.

#16 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 03 czerwca 2010 - 15:08

Gra jest strasznie irytująca i nie nadaje się do gry na iPhone ze względu na sterowanie. Ponad połowę czasu poświęcamy na powtarzanie tych samych fragmentów gry, bo bohater robi sobie czasami dla hecy odskoczyć gdzieś w przepaść. Ale poza tym jest ekstra :D

#17 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 15:46

Ale mówię o 3gs i na nim taki zombie infection się nie tnie. Przeszedlem dzisiaj drugi raz i nie zauważyłem niczego a gram odkąd mam 3gs bez czyszczenia pamięci ;) Panowie najwyższa pora wymienić na 3gs bo skoro wychodzi 4g czy tam HD to wiecej gier będzie dedykowanych 3s i w górę także nie możecie mieć pretensji do gameloft by robił lepiej zoptymalizowane. Szacun ze w ogóle dalej uwzględniają 3g i da się grać w niektóre gry płynnie. Skoro chcecie lepsze gry to muszą iść do przodu a nie stać w miejscu na poziomie modern combat.

#18 3GS

3GS
  • 83 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 15:57

Pod 3GS śmiga aż miło, jedynie jest zabawa w chowanego w menu ale to da się przeżyć:) Największy plus to, żę jest to dokładnie to samo co znamy np z pc, więc wreszcie jakiś porządny tytuł na iPhone(pomijając THPS2 i Raymana).

#19 archangelus

archangelus
  • 84 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 19:22

Gra jest naprawdę świetna, ale zauważyłem że brakuje jednej rzeczy, która była w wersjach na inne platformy - muzyki wykonywanej przez Godsmack. Szkoda.

#20 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 czerwca 2010 - 20:23

Dla mnie gra jest super (pomijając błędy w menu, oczywiście) ! Grafika oraz animacje powalają na nogi ! Sterowanie jest dosyć proste. Czasami wkurza mnie ta nagła zmiana kamery - powinna zawsze być taka sama, a nie że nagle jest jakoś z boku, czy z góry. Gra się często wczytuje, ale trwa to bardzo krótko i mi to nie przeszkadza. Co do płynności - mi gra chodzi jak powinna (iPhone 3GS) :-) Gra na prawdę warta uwagi i polecenia, więc jeśli tylko PoP wróci do AppStore to go kupujcie ! Gra bije na głowe inne gry Gameloftu, a na ruchy naszej postaci aż miło jest patrzeć !

#21 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 21:35

Ponoć poprawa jakiejś drobnostki w ich grze trwała ok. 8 dni także pewnie POP ponownie pojawi się w AppStore za tydzień.

#22 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 03 czerwca 2010 - 22:01

Dobrze ze tego nie kupiłem :P Ściągnę jak już będzie poprawione :)

#23 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 22:21

Ale jakbyśmy kupił to po prostu gdyby aktualizacja by wyszła to by Cię iTunes poinformowało i pobrało nowa wersje za darmo ;)

#24 mati758

mati758
  • 84 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:00

mi nawet nie przeszkadzaja te bledy w menu da sie grac

#25 Ament

Ament
  • 503 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:09

Szczerze mowiac to nie wiem czym tu sie specjalnie podniecac. Gierka wcale nie powala graficznie, co chwile ladowanie, nieprzemyslana praca kamery itd... Ten bug z menu to imho tylko wybieg bo wiedzieli, ze nie zdaza na czas a tak maja teraz jeszcze troche czasu na poprawki. Chyba nikt mi nie powie, ze iles tam setek (a moze tysiecy) betatesterow przeoczylo takiego buga i to praktycznie na starcie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych