Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Wideo] Ściąganie filmów z YouTube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#51 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 stycznia 2008 - 23:13

vixy.net : Online FLV Converter : Download online videos direct to PC / iPod / PSP. It's free!
KeepVid: Download videos from Google, Youtube, iFilm, Putfile, Metacafe, DailyMotion!

#52 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 17 lutego 2008 - 13:39

hmm, najlepiej to ściągać filmy ręką z półki w wypożyczalni, ręką z półki w sklepie, lub za pomocą record w urządzeniu nagrywającym również ręką nacisnąć ten czerwony guziczek i nagrać film który gdzieś na jakiś kanale leci. Czy jest to bezpieczne? to zależy od jakości ręki, jeżeli masz ją słabą, kości kruche i mięśnie wiotkie, nie polecam ściągać za dużo filmów na początek, gdyż istnieje ryzyko doznania kontuzji :)

#53 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 29 lutego 2008 - 19:39

Get Tube. Wydaje mi sie ze byl juz taki temat.

#54 anopak

anopak
  • 64 postów
  • SkądRybnik

Napisano 29 lutego 2008 - 20:24

ja polecam vixy converter...

vixy.net : Online FLV Converter : Download online videos direct to PC / iPod / PSP. It's free! => działa zarówno przez www jak i natywnie w systemie

#55 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 29 lutego 2008 - 20:27

Real Player + twierdząca odpowiedź na zainstalowanie własnych wtyczek. Nawet nie wiedziałem, że automatycznie zrzuca na dysk oglądane filmy. Przypadkiem zauważyłem. Ściągnąłem go po raz pierwszy od lat, ponieważ był mi potrzebny do odsłuchania audycji Deutsche Welle oraz RFI i bardzo się zmienił. Warto go mieć obok innych odtwarzaczy.

Real jest bezpłatny.
RealPlayer 11 for Mac OS - www.real.com

#56 Marcin Swatek

Marcin Swatek
  • 72 postów
  • SkądBoronów

Napisano 29 lutego 2008 - 21:02

Ja polecam Tooble. Ściąga z Youtube, konwertuje i wrzuca do iTunes.

#57 kobi15

kobi15
  • 115 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 22:05

panowie najprosciej w google wklepac keep vid bodajze i wystarczy tam tylko linka wkleic i juz ladnie sie na dysk zasysa

#58 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lutego 2008 - 22:10

Flash Video Downloader, darmowy, pobiera filmy nie tylko z YouTube

Tesseract Software

#59 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 20 maja 2008 - 22:42

Ściąganie z YouTube Witam Poszukuje jakiegoś programu do ściągania filmików z YouTube i najlepiej źeby automatycznie konwertował do formatu iPoda i wrzucał do iTunes ? Wcześniej uźywałem TubeSock ale w tej chwili juź ten program nie daje sobie rady.

#60 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 20 maja 2008 - 22:56

Robisz tak - proste jak barszcz z uszkami na wigilię:

1. Otwierasz stronke YouTube na której masz filmik który chcesz ściągnąć
2. Klikasz Play
3. Na klawiaturze wybierasz Cmnd+alt+a
4. W oknie które się pojawi klikasz dwukrotnie na plik który waży najwięcej - zobacz screen i gotowe - plik filmowy właśnie ściąga się na twojego maczka
5. Po ściągnięciu dopisujesz rozszerzenie .flv
6. Otwierasz w darmowym programiku iSquint i konwertujesz na np. mp4 ;)

Gotowe.

Have fun ;)

#61 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 20 maja 2008 - 23:05

Dzięki wielkie :D

#62 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 20 maja 2008 - 23:08

Proszę bardzo :D Oczywiście plik z rozszerzeniem .flv możesz od razu odtwarzać w VLC Player oraz Quicktime (jeśli masz zainstalowany Perian ) ;)

#63 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 20 maja 2008 - 23:20

Robisz tak - proste jak barszcz z uszkami na wigilię:

1. Otwierasz stronke YouTube na której masz filmik który chcesz ściągnąć
2. Klikasz Play
3. Na klawiaturze wybierasz Cmnd+alt+a
4. W oknie które się pojawi klikasz dwukrotnie na plik który waży najwięcej - zobacz screen i gotowe - plik filmowy właśnie ściąga się na twojego maczka
5. Po ściągnięciu dopisujesz rozszerzenie .flv
6. Otwierasz w darmowym programiku iSquint i konwertujesz na np. mp4 ;)

Gotowe.

Have fun ;)


Ciekawy ten twój sposób ;)
I co najważniejsze... skuteczny! :D
Dziekuje i pozdrawiam!

#64 sz_blarca

sz_blarca
  • 38 postów

Napisano 22 maja 2008 - 00:51

@Psychopulse a jaką przeglądarką to robisz ?

#65 embarto

embarto
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maja 2008 - 08:01

@Psychopulse a jaką przeglądarką to robisz ?


Safari - to działa :)
Świetny sposób, ale ja przerabiałem do AVI czy WMV dzięki VisualHub.

#66 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 22 maja 2008 - 17:31

Safari oczywiście ;) Sposób jest fajny bo nie wymaga praktycznie żadnego oprogramowania - wystarczy mieć zainstalowany Perian dla Quicktime'a żeby odtwarzać format .flv :]

#67 qubu

qubu
  • 143 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maja 2008 - 19:34

Tube TV
TubeTV - YouTube and other flash video to Apple TV, iPhone, and iPod - Download and Export Software for Mac OS X
polecam, wszystko automatycznie.

#68 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 03 lipca 2008 - 17:08

Mam mały problem z RealPlayer'em - używałem go na Windzie do ściąganie filmików z YT i innych stronek z filmami *.flv. Po instalacji RP, najeżdżając na okienko z filmikiem wyświetlała się mała etykietka z komendą "DOWNLOAD". Myślałem, że tak samo wyglądać to będzie na Macu, jednak po instalacji nic takiego się nie wyświetla! W tym wątku ktoś pisał, że korzysta z RP do ściągania - mógłbym prosić o małą instrukcję, jak tego dokonać??

#69 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 03 lipca 2008 - 17:50

Real Player ściąga pliki samoczynnie. Tu także jest okienko "download", lecz służy do zapamiętania już zapisanego jako tymczasowego, ściągniętego pliku. Podczas instalacji Real pyta się, czy dodać alternatywne pluginy do przeglądarek oraz, czy używać Real Downloadera do zapisywania plików na dysk. U nie działa nawet z OmniWeb. Muszą być tylko dodane pluginy i uruchomiony proces Real Downloader. Reszta robi się samoczynnie.

#70 robbolek

robbolek
  • 143 postów
  • SkądMszczonow

Napisano 03 lipca 2008 - 19:49

real player downloader. FAAAAST!!!

#71 whitehand

whitehand
  • 143 postów
  • SkądBerlin

Napisano 05 lipca 2008 - 16:41

Klikam dwa razy w oknie aktywność na ten adres i gdzie dalej tego ściągniętego pliku szukać ????
No capito.

---- Dodano 05-07-2008 o godzinie 17:48 ----
Dobra Capito klik trzeba zrobić na rozmiar pliku.

#72 hugo

hugo
  • 50 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 10:33

No to ja powiem tak: Podczas oglądania większości multimediów z neta dany plik jest łądowany na twardziela więc nie pozostaje nic jak tylko znaleźć owy plik w katalogu podręcznym przeglądarki - choć czasami nie jest to łatwe bo nazwy są ciągiem dziwnych znaków. Z pomocą przychodzą narzędzia deweloperskie dostępne dla wszystkich praktycznie przglądarek. Na firefoxie z rodziny 2 jest wręcz legendarny FIREBUG (z 3 nie korzystam bo się muli) w safari też takowe narzędzie jest no i w operze też (Alt + Cmd + I). Wystarczy znaleźć odpowiedni plik ze spisu wszystkich plików będących częścią tej strony (zazwyczaj ten największy), otworzyć go w nowej stronie i zapisać stroną tak jak sobie chcemy i to wsio. Jest jedno ale ... czasami te multimedia są nie plikami jako takimi ale strumieniami wtedy metoda powyższa nie działałajet ale to inna już inna historia.

#73 Juzwa

Juzwa
  • 107 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2008 - 21:36

Mam problem - zainstalowałam sobie program tooble - ściąga mi filmiki z youtube do itunesów ale bez dźwięku lądują na moim ipodzie i w itunes... jak to naprawić?

#74 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 03 września 2008 - 13:00

A czy ktorys z powyzszych programikow upora sie ze sciagnieciem pliku audio np. ze stronki Wrzuta.pl


Do wrzuty jest zrzuta.eu ;)

#75 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 18 lutego 2009 - 11:27

Tooble - problem się pojawił... najprawdopodobniej po tym jak zainstalowałem Flash Playera v.10... Tooble był bardzo miły (po tym jak przestał ssać sprawdzałem chyba wszystko co dostępne - i te inne to albo nie są freeware, albo w ogóle lipnawe... a np. konwersja z flv do mp4 wymaga paru dodatkowych kliknięć i czasu...) no więc po tej instalce najnowszej wersji FP (pojawiła się jakaś durna sugestia na jakiejś stronce www i człek nieopatrznie w to wlazł, a instalacja starszej/poprzedniej wersji się nie powiodła) w Tooble pojawia się komunikat w rodzaju "nie można odnaleźć filmu [na] YTube" i gdzieś - odnośnie innej ściągarki filmów YT spotkałem się z info, że to właśnie FPlayer v. 10 za to odpowiada... wie ktoś co z tym fantem począć? może jakieś indeksy wystarczy pokasować? cy cóś?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych