Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

bootcamp - windows xp i windows 7 (trzy systemy jednocze艣nie)


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 darekpoznan

darekpoznan
  • 201 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dPozna艅, PL

Napisano 31 maja 2010 - 10:52

witam, chcia艂bym zainstalowa膰 korzystaj膮c z bootcamp zar贸wno windows xp 32-bit jak i windows 7 64-bit - czy jest to mo偶liwe? - jak to wykona膰? (mam OS X 10.6.3)

#2 miaziol

miaziol
  • 94 post贸w
  • Sk膮d艁贸d藕

Napisano 31 maja 2010 - 11:02

Standardowo przez bootcamp tego nie zrobisz ale :) .... Podziel dysk przez narzedzia na trzy partycje na jednej leos na drugiej xp i win7 w takiej tez kolejnosci instaluj systemy i teraz zeby odpalalo trzy systemy musisz zainstalowac refit powinno smigac Pozdrawiam

#3 darekpoznan

darekpoznan
  • 201 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dPozna艅, PL

Napisano 31 maja 2010 - 16:10

@miaziol - rozumiem, 偶e rEFIt zast臋puje bootcamp'a? czy te偶 dzia艂a obok niego lub jest nak艂adk膮 (stronk臋 znalaz艂em, ale m贸j angielski jest kiepski, wi臋c nie jestem pewien...) jeszcze jedno pytanie - jak zrobi膰 backup partycji bootcamp (mam ju偶 partycj臋 bootcamp na kt贸rej siedzi windows) - kiedy艣 na pecetach korzysta艂em z Norton Ghost

#4 piotrszysz

piotrszysz
  • 237 post贸w
  • Sk膮dMazowsze

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:02

jak zrobi膰 backup partycji


narz臋dzia dyskowe

#5 darekpoznan

darekpoznan
  • 201 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dPozna艅, PL

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:19

@piotrszysz czy obraz partycji BootCamp zawiera r贸wnie偶 sektor rozruchowy i nie ma problemu przy wyborze ze startem Windy lub OS X? czy mo偶na tak膮 partycj臋 przenie艣膰 na nowy dysk/ew nowy komputer (mam licencj臋 box, a nie oem) - wcze艣niej pewnie dziel臋 nowy dysk asystentem bootcamp, czy te偶 bezpo艣rednio z narz臋dzi dyskowych? czy nowa partycje mo偶e mie膰 inny (wi臋kszy rozmiar)?




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych