Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwny problem z WIFI, MacBook Pro "przekroczony limit czasu połączenia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 pepe23

pepe23
  • 1 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 10:10

Witam Miałem taki sam problem jak Wy opisujecie i dotyczył on dwóch komputerów mac. Co dziwne airport widział inne sieci w okolicy mojego domu ale mojej domowej nie widział( działo się tak po uśpieniu albo po uruchomieniu wygaszacza) . Zadzwoniłem na infolinie korzystając z darmowej 90 dniowej pomocy dla nowych użytkowników i okazało się musiałem wykasować wszystkie zapamiętane klucze dotyczące sieci bezprzewodowej. Po tym jak wykonałem instrukcje podane przez miłą panią z obsługi wszystko na dwóch komputerach wróciło do normy i nie ma problemów z siecią. Pozdrawiam pepe23

#27 x X x

x X x
  • 427 postów
  • SkądRzeszów, Poland

Napisano 27 stycznia 2013 - 14:14

Również mam problem z rozłączaniem sieci po uśpieniu. Dzieje się tak tylko na moim domowym routerze (FritzBox! 7270), po uśpieniu praktycznie zawsze nie może połączyć się ponownie z siecią, czasem też nie łączy się po wyłączeniu i ponownym włączeniu (np. dzisiaj, po całonocnym wyłączeniu z siecią już się nie połączył i aktualnie korzystam z mobilnego). Czy może to być rzeczywiście wina OS X i jakiejś aktualizacji? Ma ktoś jakiś sprawdzony pomysł jak rozwiązać ten problem?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych