Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

CS5 Web Premium


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sławek

Sławek
  • 159 postów
  • Skądfrom Poland

Napisano 05 maja 2010 - 22:12

Witam, przymierzam się do zakupu pakietu CS5 jak w temacie i mam mały dylemat. Od zawsze pracowałem na pakietach Adobe w wersji IE, a teraz ponieważ stosunkowo niedawno zacząłem używać Flasha i Dw zastanawiam się czy nie kupić wersji PL (oczywiście platforma makowa). Mam pytanie do osób, które pracowały na obu wersjach językowych, czy prawdą jest (co wygooglowałem), że wersja PL poza dziwnymi tłumaczeniami funkcji sprawia kłopoty w pracy? Chodzi mi zwłaszcza o Fl i Dw

#2 phiz

phiz
  • 68 postów
  • SkądGubin

Napisano 06 maja 2010 - 08:05

Witam, na IE nie ukrywam pracowałem na wersji CS4 web premium PL i rzeczywiście tłumaczenie było fatalne. Co do samego działania to nie zauważyłem żadnego problemu. Obecnie na MBP mam CS4 ENG i jest okej. Drugiego, bądź 3 dnia miałem jakieś problemy z Photoshopem ale OnyX pomógł rozwiązać problem i odpukać na razie jest dobrze. Dzisiaj prawdopodobnie zawita do domu CS5 BOX więc dam znać jak tam się wszystko sprawuje :D !

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 maja 2010 - 09:06

czasem są problemy w działaniu, a na dodatek uważam, że bardzo niewygodnie używa się języka innego niż EN, szczególnie z uwagi na tutoriale i cienkie tłumaczenie

#4 zietas

zietas
  • 136 postów

Napisano 06 maja 2010 - 09:07

Ja mialem na uczelni Polskie wersje oprogramowania adobe i bylo to tragiczne doznanie ;) Generalnie w Photoshopie np. filtry maja dziwne wg. mnie tlumaczenia i nie sa ustawione tak jak w wersji angielskiej (chodzi o kolejnosc w menu). Mi tlumaczenia nie przypadly do gustu i nie mam zamiaru ich w ogole probowac w nowszych wersjach. Jednak kwestia przyzwyczajenia.

#5 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 maja 2010 - 15:28

Jak pracowałeś na wersji angielskiej to zdecydowanie odradzam przesiadkę na wersję polską.

#6 Sławek

Sławek
  • 159 postów
  • Skądfrom Poland

Napisano 13 maja 2010 - 08:33

Dzięki wszystkim za sugestie. Skorzystam jednak z wersji IE pozdrawiam

#7 Przemysław Niemczuk

Przemysław Niemczuk
  • 222 postów
  • SkądStrzegom, Poland

Napisano 16 maja 2010 - 20:54

Ja właśnie zamówiłem master collection cs5 i jednak po długim namyśle wziąłem wersję PL. Mam teraz web standard pl i jestem bardzo zadowolony, polskie nazwy lepiej do mnie przemawiają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych