Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sygic Aura Mobile (mobile maps europe)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

#26 chayenne

chayenne
  • 393 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland

Napisano 28 czerwca 2009 - 22:00

pewnie masz piracka wersje.

#27 Rastabandita

Rastabandita
  • 105 postów
  • SkądGliwice

Napisano 29 czerwca 2009 - 00:16

Radary chodzą wyśmienicie polecam źródło poiplaza :) Mam do was pytanie ?
W nowościach programu czytamy - music playback not being interrupted by voice instruction;
czyli nie przerywa muzyki z ipodu instrukcje głosowe . kiedy mi wlasnie wylacza je całkiem ;/ w Navigon ten problem nieistnieje a tutaj ? Jak to u was wygląda ? :)

dump

#28 zabiel

zabiel
  • 357 postów
  • SkądEdinburgh / Żory

Napisano 29 czerwca 2009 - 08:30

Mam blad gdy probuje z itunes zainstalowac SYGIC, nieznany błąd 0xE8008001

Co to moze byc za blad ?


Wypakuj plik ipa i wgraj przez totalcmd , bez zadnych bledow idzie

#29 bobix

bobix
  • 493 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 czerwca 2009 - 09:03

Mam blad gdy probuje z itunes zainstalowac SYGIC, nieznany błąd 0xE8008001

Co to moze byc za blad ?


Coś jest nie tak. Moim zdaniem TomTom nie wyrabia się z wprowadzeniem swojej appdo sklepu i Apple wykręciło jakiś "błąd" bo to leży po ich stronie. A nie oszukujmy się te dwa programy mają te same mapy tylko inny interfejs, ale bardzo podobny...

#30 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 czerwca 2009 - 17:41

co do paczki z fotoradarami

dziala w wersji "ida" z cydi;]

---- Dodano 29-06-2009 o godzinie 21:35 ----
edit przegladlem sobie poi z poiplaza dla polski...kilka takich pierdolek jak kfc mcdonaldy etc
z tego co zauwazylem:

duzo poi odnosnie mojego miasta tzn krakowa brakuje
na dodatek lokalizacja jest zla! -.-

chyba nic nie warta ta stronka tak naprawde jest

co do paczki powyzej to znalazlem nowsza/lepsza:
http://www.ipmart-fo...ead.php?t=14895

trzeba sie zarejestrowac zeby sciagnac ale to nie problem

odrazu moja uwaga "suszarki" ikona jest napisana z malej litery trzeba poprawic na duze "S"
bo inaczej sie nie wyswietli...

+ tej wersji:
ladniejsze ikonki
aktualizacja?
pozycje dla fotoradarow czerwonych swiatel

to chyba tyle ale kto wie^^

#31 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwca 2009 - 02:14

Czy ktos moze wie o co chodzi z ikonkami do POI ? Sciagnalem sobie paczki z POI Plaza oczywiscie w formacie .upi i ikonki .bmp. Wrzucam do Sygica do odpowiednich katalogow pliki i przegladajac mape widze ikonki. Tylko jedno "ale" - jak wchodze w liste poi to przy ikonce mam tylko napis PL zamiast np. PL-EuronetATM. Plik wrzucony do Sygica ma nazwe: PL-EuronetATM.bmp i PL-EuronetATM.upi
Próbuję więc to naprawi i zmieniam nazwe wrzucanych plików na EuronetATM.bmp i EuronetATM.upi - teraz z kolei na liscie mam nazwe, ale brakuje ikonki, jest tylko znak zapytania. Probowalem zmieniac wielkosc liter, zmieniac myslnik na podkreslnik, niestety bez rezultatu. O co tu chodzi ???? Wrzucam dla jasnosci screeny:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 czerwca 2009 - 07:08

moze sa bez nazw...poprostu ikonka ale sprobuj zrobic tak: *.upi zmien na "euronet" *.bmp zmien na "euronet" *.ogg zmien na "euronet"

#33 TuX

TuX
  • 43 postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 11:05

Witam, Czy któś moźe zna przybliźony termin kiedy apple naprawi ten błąd w app store?. Sam śledze na bierząco ale nic jak narazie się nie dowiedziałem.

#34 chayenne

chayenne
  • 393 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland

Napisano 30 czerwca 2009 - 19:50

czaras - wydaje mi sie ze to jest problem z zawartoscia pliku z POI - tam jest nazwa wyswietlana zapewne wypisana. a nazwa PL jest zeby ulatwic rozroznianie poi na kraje - poiplaza dziala w wielu krajach.

#35 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 lipca 2009 - 01:28

moze sa bez nazw...poprostu ikonka

ale sprobuj zrobic tak:

*.upi zmien na "euronet"
*.bmp zmien na "euronet"
*.ogg zmien na "euronet"


Niestety nic to nie dalo. Na liscie wyswietla sie nazwa "euronet", ale brakuje ikonki.

#36 imaddogpl

imaddogpl
  • 3 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 11:09

Sygic - nie odpala się! Cześć. Wiem że tematy z sygic-em już są ale akurat nie ma tam żadnej informacji która byłaby przydatna w moim przypadku. Zassałem z netu sygica na iphone, ale mam problem, prosiłbym o pomoc w tej sprawie bo używam navigona (kupiony/oryginalny) i szczerze mówiąc/pisząc to nie podchodzi mi coś w nim dlatego zainteresowałem się gps sygic. Nie chce kaski wydawać tak jak na navigona, najpierw chciałbym go przetestować. Ściągnąłem sygic-a na kompa, z mapami tą wersję przerobioną na polską z australijskiej, app wrzuciłem sobie przez winscp do iphona 3G z 3.0 (oczywiście po JB jest), do katalogu tego co zawsze czyli aplikacje. Następnie ustawiłem parametry katalogu na 0777 i po restarcie iphona pojawiła mi się ikonka na springbordzie. Klikam i....no i nic się nie dzieje, po prostu pojawia się ciemny ekran, tak jakby chciał się odpalić i...i nie startuje. Z każdym innym programem tak robię i działa. Możecie mi pomóc coś w tym temacie...dzięki.

#37 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 11:23

stary nie wywalaj w nowym temacie że coś piracisz i Ci nie działa bo bana dostaniesz...

#38 wolfge2

wolfge2
  • 94 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 11:30

Pisz do mnie na PW.wolfge2

#39 imaddogpl

imaddogpl
  • 3 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 11:47

stary nie wywalaj w nowym temacie że coś piracisz i Ci nie działa bo bana dostaniesz...

Pirat to ten co ściąga z netu, a ja ściągam żeby przetestować a jak coś jest okej to to z app store pobieram a jak nie to wywalam to z iphone i zapominam o temacie. Nie stac mnie na kolejną pomyłkę w zakupie nawi do iphona. Jak mi sygic pójdzie i zda egzamin z jazdy chocby po wawie to go kupie. Siema...gubuch...nie odpisuj...

#40 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 06 lipca 2009 - 11:52

Od tego są wideo-recenzje i takie tam inne ..;> Nikt na tym forum nie podpowie ci jak zainstalowac nielegalną aplikacje nawet tylko w celu przetestowania

#41 imaddogpl

imaddogpl
  • 3 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 11:59

o boże człowieku weź sobie na luz...kolejny fan i specjalista od f1 w polsce...matko....śmiech na sali...chcesz mi przez to powiedzieć że używasz iphone bez JB

#42 romuald1962

romuald1962
  • 5 postów

Napisano 07 lipca 2009 - 21:27

Mozecie mi napisać skąd mogę zaciągnąc mapę USA

#43 mikusiaczek

mikusiaczek
  • 19 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 11:27

Niestety nic to nie dalo. Na liscie wyswietla sie nazwa "euronet", ale brakuje ikonki.


Bo w nagłówku wewnątrz pliku .upi znajduje się hardcoded nazwa pliku ikonki. Zmień nazwę pliku ikonki na PL-EuronetATM.bmp i będzie ok. Tak chyba jest w tym przypadku z POI Plaza. O ile plik bmp jest zogdny z wymaganiami Sygic/iDA, czyli 27x27x8bpp lub 32bpp i 150dpi(?)

#44 iMak

iMak
  • 81 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 15:30

wlasnie testowalem sygic z mapa polski... :( tragedia przynajmniej w zielonej gorze. nawigacja chciala mnie prowadzic po deptaku. dwie ulice, o ktorych mowa zostaly zamkniete dla ruchu jakies 20 lat temu... jeszcze dzieckiem bylem jak byly tam swiatla na przejsciu dla pieszych. w takim razie sygic poki co podziekuje. aha dla ciekawych, zielona gora ma jakies 120.000 mieszkancow. taka znowu malutka nie jest.

#45 supporter

supporter
  • 15 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 15:43

Czy ktoś wie jak rzowiązać problem w sygicu odtwarzania muzyki z ipod i jednoczesnego działania nawigacji? Teraz mam tak że program wyłącza ipod gdy pojawiają się komendy ostrzegające.

#46 Andreas1000

Andreas1000
  • 295 postów
  • SkądGliwice

Napisano 08 lipca 2009 - 17:02

[QUOTE=czaras;975210]Czy ktos moze wie o co chodzi z ikonkami do POI ? Sciagnalem sobie paczki z POI Plaza oczywiscie w formacie .upi i ikonki .bmp. Wrzucam do Sygica do odpowiednich katalogow pliki i przegladajac mape widze ikonki. Tylko jedno "ale" - jak wchodze w liste poi to przy ikonce mam tylko napis PL zamiast np. PL-EuronetATM. Plik wrzucony do Sygica ma nazwe: PL-EuronetATM.bmp i PL-EuronetATM.upi
Próbuję więc to naprawi i zmieniam nazwe wrzucanych plików na EuronetATM.bmp i EuronetATM.upi - teraz z kolei na liscie mam nazwe, ale brakuje ikonki, jest tylko znak zapytania. Probowalem zmieniac wielkosc liter, zmieniac myslnik na podkreslnik, niestety bez rezultatu. O co tu chodzi ???? Wrzucam dla jasnosci screeny:



A mi nie chcą się pokazać właśnie te ikonki i punkty wgrałem bankomaty tam gdzie miały być, i nic?? ktoś wie może co zrobić.

Dobra już zrobiłem UPI miałem dać do aus:)

#47 muklej

muklej
  • 1 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 18:14

Mozecie mi napisać skąd mogę zaciągnąc mapę USA

Zobacz tutaj [url=http://www.noeman.org/gsm/maps/87601-sygic-usa-maps-3-2009-a.html]Sygic USA maps (3/2009) - Noeman GSM[/url]

#48 Rastabandita

Rastabandita
  • 105 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 lipca 2009 - 16:48

Czy ktoś wie jak rzowiązać problem w sygicu odtwarzania muzyki z ipod i jednoczesnego działania nawigacji? Teraz mam tak że program wyłącza ipod gdy pojawiają się komendy ostrzegające.


Wgraj Najnowsza wersje Australia i New Zeland ( ver. 7.71.1 ) i wgraj sobie polskie mapy do niej - Działa Znakomicie

#49 SoFF

SoFF
  • 17 postów
  • SkądŚwięte miasto

Napisano 11 lipca 2009 - 16:54

Niestety nawigacja fatalna... Jeżdżąc po Częstochowie, kilka razy byłem kierowany w uliczki jednokierunkowe, w które nie można wjechać. Zdarzyło się też, że nawigacja kazała mi skręcać w lewo, przy czym był zakaz skrętu w daną ulicę. Spodziewałem się czegoś troszkę lepszego, ale niestety się zawiodłem :sad:

#50 Rastabandita

Rastabandita
  • 105 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 lipca 2009 - 21:20

a może miałeś trasę dla pieszych ustawioną :) ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych