Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie bezpiecznie zakupic iBooka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 04 września 2005 - 19:44

iBook ladnym urzadzeniem jst. Tu watpliwosci nie ma, prawdaz? Watpliwosci zaczynaja sie, gdyby chcialo sie takiego udomowic. Podpowiedzcie gdzie najciekawiej zakupowac takiego iBooka? eBay.com? eBay.de? eBay.co.uk? Allegro? Froogle? Apple.com? ...Swistak? :D Moze w Europie naszej kochanej sa jakies ciekawe sklepy z mega-discountami? Cholera... Za duzo tych mozliwosci. Laze wokol takiego 12 calowego iBooka i laze, i lapa mi juz nie raz drgnela coby BuyItNow kliknac... Ale obaw tez wiele. Chocby co z clami i Vatami, jak sie takiego zza oceanu kliknie? (ostatnio na australijskim eBayu widzialem slicznego, 650$ czyli ok 1600PLN...) Czy ktos juz gdzie zanabywal sobie iBooka ze zrodel innych niz SAD? (jakos mi sie ich przeliczniki na walute nie chca zgadzac, w zadna strone) ...a moze komus w domowych pieleszach zalega jakis dwunastocalowny? :)

#2 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 05 września 2005 - 14:18

Re: Gdzie bezpiecznie zakupic iBooka?

iBook ladnym urzadzeniem jst. Tu watpliwosci nie ma, prawdaz?
Watpliwosci zaczynaja sie, gdyby chcialo sie takiego udomowic.

Podpowiedzcie gdzie najciekawiej zakupowac takiego iBooka?

eBay.com? eBay.de? eBay.co.uk? Allegro? Froogle? Apple.com?
...Swistak? :D
Moze w Europie naszej kochanej sa jakies ciekawe sklepy z mega-discountami?

Cholera... Za duzo tych mozliwosci.

Laze wokol takiego 12 calowego iBooka i laze, i lapa mi juz nie raz drgnela coby BuyItNow kliknac...
Ale obaw tez wiele. Chocby co z clami i Vatami, jak sie takiego zza oceanu kliknie?
(ostatnio na australijskim eBayu widzialem slicznego, 650$ czyli ok 1600PLN...)

Czy ktos juz gdzie zanabywal sobie iBooka ze zrodel innych niz SAD?
(jakos mi sie ich przeliczniki na walute nie chca zgadzac, w zadna strone)

...a moze komus w domowych pieleszach zalega jakis dwunastocalowny? :)


Bardzo dobry poradnik dla kupujacych Mac-ki w niemieckich sklepach internetowych (wiele z nich ma również swoje siedziby w normalnych sklepach ), ceny , adresy, itd.

http://www.mac-kauf.de/

eBay zawsze wiaze sie z jakims ryzykiem.
Moim zdaniem sklep z mozliwoscia zakupu przez internet to bardzo bezpieczna forma.
W razie czego zawsze mozna sie udac to takiego lokalu i pogadac.
Poniewaz Polska nalezy do EU to odpadaja Ci clo itd. Dodatkowy koszt to oczywiscie przesylka.
Poprostu sparawdz moze wyjdzie Ci duzo taniej. A juz napewno bezpieczniej. Chociazby dla tego ze nie trzeba za ocean sie wybierac w razie jakiegos sporu.
Dodam od siebie ze w niemczech jest spora konkurencja i wszyscy sie bardzo staraja o pozyskanie klijenta rowniez tego z Polski.
Wielu moich znajomych zakupilo i jak narazie nie maja zadnych problemow ze sprzetem i service-em.
Mozna rowniez kupujac zaznaczyc jaka tastaturke chcialbys miec. W niektorych sklepach jest spory wybor od niemieckich, angielskich , francuskich itd.

ps-112" iBooka tego najnowszego zakuplismy dla mojego kolegi za 1000,- Euro

#3 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 września 2005 - 14:38

Re: Gdzie bezpiecznie zakupic iBooka?

ps-112" iBooka tego najnowszego zakuplismy dla mojego kolegi za 1000,- Euro

To rzeczywiście okazja - po zamknięciu może robić za deskę surfingową :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych