Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy Wam tez nie dziala wyszukiwanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 kwietnia 2010 - 06:21

Witam,

Wpisuje od wczoraj cokolwiek do wyszukiwarki myapple i nic mi nie chce znalezc...

Czy to wpisujac od razu w szukajke, czy wchodzac w "Zaawansowane wyszukiwanie" i czy to sie wybierze "Search Single Content Type" czy "Search Multiple Content Types", jest ciagle wielkie NIC. Wpisuje fraze "OCR" i nic mi nie znajduje, a przeciez powinno, bo w googlach znajduje:
OCR myapple.pl - Google Search

o co chodzi?

pozdrawiam

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 kwietnia 2010 - 13:00

Wyszukiwarka wyszukuje frazy od 4 znaków.

#3 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2010 - 13:11

I nie można zaznaczać ŻADNYCH opcji działów do przeszukania, bo wyniki są puste.

#4 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 28 kwietnia 2010 - 13:45

Jak się chce szukać w jakimś dziale trzeba zaznaczyć żeby szukało również w subforach.

#5 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2010 - 14:24

Ok - sytuacja zmienia się na bieżąco. Ale po wpisaniu wyrażenia "interfejs audio", zaznaczeniu działu Audio i szukania w podforach (:wink:) wyniki pokazują frazę rozbitą na "audio" i "interfejs". A zleciłem szukanie CAŁEJ FRAZY, a nie dwóch słów.

#6 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 kwietnia 2010 - 14:54

Ok - sytuacja zmienia się na bieżąco. Ale po wpisaniu wyrażenia "interfejs audio", zaznaczeniu działu Audio i szukania w podforach (:wink:) wyniki pokazują frazę rozbitą na "audio" i "interfejs". A zleciłem szukanie CAŁEJ FRAZY, a nie dwóch słów.


to chyba nie dziala tak jak google. od kad forum zmodernizowano, mam wrazenie, ze wszystko jest gorzej niz bylo. ale ja nie lubie zmian, jednak szybko sie przyzwyczajam, tak wiec za tydzien, bede wolec nowe forum niz stare.

pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych