Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktualizacja silnika MyApple.pl (2010)


  • ZamkniÄ™ty Temat jest zamkniÄ™ty
260 odpowiedzi w tym temacie

#226 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkÄ…dNibylandia

Napisano 01 kwietnia 2012 - 14:39

Ja bym jeszcze obiżył tą część. Jakoś za wysokie to jest i źle wygląda :)

---------- Wpis dodano o 15:38 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:37 ----------

Kurde, dlaczego nie ma tutaj edycji? :P Daje poprawny link Droplr

#227 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 01 kwietnia 2012 - 14:42

Po aktualizacji edycja raz jest, raz jej nie ma. I to bardzo często w jednym temacie.

#228 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkÄ…dNibylandia

Napisano 01 kwietnia 2012 - 14:52

Teraz się pojawiła i już edytowałem. Nie wiem czemu...

#229 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dBiaÅ‚ystok

Napisano 01 kwietnia 2012 - 14:55

Trwają ciągłe prace nad silnikiem forum

#230 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkÄ…dWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2012 - 17:30

Dobrze, że jest już Lucida Grande... :)

#231 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 02 kwietnia 2012 - 19:18

Jak jest ikonka przy temacie, że jest zablokowany i jest tam szpilka, to kłódka nie jest wtedy widoczna. Po prostu jest za jasna.

#232 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2012 - 19:22

Teraz już nie ma szpilek, zresetuj pamięć podręczną przeglądarki ;)

#233 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkÄ…dÅšwidnica

Napisano 02 kwietnia 2012 - 19:44

Jak są oznaczane tematy w których się wypowiadaliśmy?

#234 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkÄ…dKraków

Napisano 02 kwietnia 2012 - 19:46

Jak są oznaczane tematy w których się wypowiadaliśmy?


SzarÄ… kropkÄ… w lewym dolnym rogu koperty.

#235 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dBiaÅ‚ystok

Napisano 02 kwietnia 2012 - 21:52

Wejdźcie np. tu: http://myapple.pl/pr...ycje-zmian-152/ - na samym dole jest legenda, gdzie opisane są wszystkie grafiki. Kto jeszcze tego nie zrobił niech wyczyści cache w przeglądarce.

#236 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 14:04

OK. Wszystko w porzÄ…dku ( w temacie ikonek).

#237 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • SkÄ…dᴧ̊

Napisano 04 kwietnia 2012 - 11:43

Cudownie, że wróciła Lucida Grande, ale coś jest nie tak z przyciskami, np. http://myapple.pl/im...c/odpowiedz.png i http://myapple.pl/im...c/zamkniety.png — te napisy są jakieś takie strasznie cienkie, skondensowane i praktycznie bez wygładzania, zupełnie nie pasują do reszty zwykłego tekstu na stronie, o proszę:

Dołączona grafika

Coś podobnego widziałem kiedyś pod Windows, tam też są takie cieniutkie, pajęcze literki.

#238 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 18:11

Brakuje mi (skopiowane z innnego forum)
Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty nieprzeczytane [2] «» Zobacz posty od ostatniej wizyty

Z tym, ze jezeli czytamy jakis temat, to po ponownym klikeciu przynosi nas do ostatniej pozycji jaka zobaczylismy, mozna zobaczysc tematy w ktorych sie udzielalismy, np. przez wyszukiwarke, ale przenosi nas do pierwszej strony.

#239 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 20:15

Brakuje mi (skopiowane z innnego forum)
Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty nieprzeczytane [2] «» Zobacz posty od ostatniej wizyty

Z tym, ze jezeli czytamy jakis temat, to po ponownym klikeciu przynosi nas do ostatniej pozycji jaka zobaczylismy, mozna zobaczysc tematy w ktorych sie udzielalismy, np. przez wyszukiwarke, ale przenosi nas do pierwszej strony.


Swoje posty można zobaczyć wchodząc w swój profil i tam klikając "Zobacz wszystkie posty"

#240 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 23:35

ale nie jest to taki ladny widok jakiego oczekuje, czyli lista tematow w ktorych ostatnio pisales, a jak na jakiegos klikniesz to przeniesie Cie w post na ktorym sie sie skonczyl temat podczas Twojej ostatniej obecnosci

#241 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dPoznaÅ„

Napisano 06 kwietnia 2012 - 23:36

"Ojej". Bo chyba nic więcej nie możemy Ci poradzić. To, co wklejasz, to funkcjonalności phpBB. Tutaj, w vBulletin, pewne rzeczy są rozwiązane inaczej. Ot, taka specyfika.

#242 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 07 kwietnia 2012 - 08:03

Wiem, ze z phpBB, ale jak czegos niema, mozna by dodac :)

#243 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dWarszawa

Napisano 07 kwietnia 2012 - 09:37

Faktycznie, to wygodne i na wielu forach bardzo dobrze działa. Pozwolę sobie podrzucić szeryfowi, może da się zrobić coś takiego. Trzeba się liczyć z jednym, że zbyt wiele skrótów na stronie też nie jest dobre. Dziesiątki linków i guziczków zamiast ułatwiać, utrudnia i zmniejsza czytelność, funkcjonalność. Trudne zadanie przed administracją i ludźmi od budowy forum, żeby zachować jednocześnie funkcjonalność i łatwość obsługi. Trzeba pamiętać, że na forum są również nowi użytkownicy, nie znający jego konstrukcji. Pomysłów jest bardzo dużo, tylko ciężko to wszystko umieścić na forum w sposób czytelny i łatwy do ogarnięcia dla nowego użytkownika. Taki user nie może zostać zasypany masą różnych, zupełnie niezrozumiałych dla niego ficzerków, bo się pogubi.

#244 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 07 kwietnia 2012 - 09:54

Faktycznie, to wygodne i na wielu forach bardzo dobrze działa. Pozwolę sobie podrzucić szeryfowi, może da się zrobić coś takiego. Trzeba się liczyć z jednym, że zbyt wiele skrótów na stronie też nie jest dobre. Dziesiątki linków i guziczków zamiast ułatwiać, utrudnia i zmniejsza czytelność, funkcjonalność. Trudne zadanie przed administracją i ludźmi od budowy forum, żeby zachować jednocześnie funkcjonalność i łatwość obsługi. Trzeba pamiętać, że na forum są również nowi użytkownicy, nie znający jego konstrukcji. Pomysłów jest bardzo dużo, tylko ciężko to wszystko umieścić na forum w sposób czytelny i łatwy do ogarnięcia dla nowego użytkownika. Taki user nie może zostać zasypany masą różnych, zupełnie niezrozumiałych dla niego ficzerków, bo się pogubi.


A może dać by jedną stronkę gdzie to wszystko by było. Można by to nazwać Dashboard. Były tam obserwowane tematy, lista ostatnich PW i ogólnie to co powinno być w jednym miejscu.

#245 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 12:42

I os czasu ja na fejsiu, kazdy by widzial, kiedy co napisal (za ta os czasu kogos powini ukrzyzowac). Ale faktycznie mozna by pomyslec, nad "inteligentnym" panelem.

#246 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 17:58

I os czasu ja na fejsiu, kazdy by widzial, kiedy co napisal (za ta os czasu kogos powini ukrzyzowac). Ale faktycznie mozna by pomyslec, nad "inteligentnym" panelem.


Nie! To nie "Fejsbuk", gdzie niektórzy dziennie mają kilkaset postów (z czego 99% to SPAM), a tu byłoby to bez sensu.

#247 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • PÅ‚eć:
  • SkÄ…dPoznaÅ„

Napisano 08 kwietnia 2012 - 23:02

Wiem, ze z phpBB, ale jak czegos niema, mozna by dodac :)


Jak kiedyś słusznie zauważył NiePyta: 'niema to może być co najwyżej Ania'.

#248 meilbox

meilbox
  • 21 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 15:43

dodajcie plugin forumrunnera... 😃

#249 Verex13

Verex13
  • 1 093 postów
  • SkÄ…dTczew (k. GdaÅ„ska)

Napisano 22 kwietnia 2012 - 20:10

Nie wiem gdzie to napisać, ale od jakiegoś czasu (2-3 dni) czasem wywala na MyApple "Zapraszamy na relację LIVE" i strona nie jest dostępna. A kiedy się kliknie, przenosi do relacji live z prezentacji iPhone'a 4S.

#250 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkÄ…dPolska

Napisano 22 kwietnia 2012 - 20:22

Teraz coÅ› takiego: http://db.tt/f1K4DXuC




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych