Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pokaż swój Lock screen/Home screen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
259 odpowiedzi w tym temacie

#51 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpnia 2010 - 20:52

Widze, że wątek lekko odbiegł od swojego zamysłu i w obecnej formie nie ma za bardzo sensu. Pokazywanie kilku stron z ikonami i tym samym tłem to czysta głupota.


Obecnie temat powinien nazywać się - "Pochwal się wszystkimi aplikacjami z iPada i pokaż jaki jesteś fajny" albo coś w tym stylu. Dla mnie to też żenada. Home screen i Lock Screen i koniec a nie 5-6 obrazków na post.

#52 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 sierpnia 2010 - 06:09

Obecnie temat powinien nazywać się - "Pochwal się wszystkimi aplikacjami z iPada i pokaż jaki jesteś fajny" albo coś w tym stylu. Dla mnie to też żenada. Home screen i Lock Screen i koniec a nie 5-6 obrazków na post.


Pisałem o tym na początku, ale, że wątek zmienił swoje przeznaczenie poszedłem z prądem i pochwaliłem się aplikacjami ;)

#53 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 17 sierpnia 2010 - 06:56

słuchajcie a może przeglądający te wszystkie strony z aplikacjami znajdzie tam jakaś ciekawa rzecz dla siebie ? w moim przypadku było już tak kilka razy ze podczas przeglądania SB (mam na myśli teraz iPhone) zaciekawiła mnie jakaś nieznana przeze mnie ikona wiec sprawdziłem w iTunes co to takiego i okazało się że jest to całkiem fajna aplikacja o której istnieniu nie miałem pojęcia

#54 lookash

lookash
  • 401 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2010 - 08:17

słuchajcie a może przeglądający te wszystkie strony z aplikacjami znajdzie tam jakaś ciekawa rzecz dla siebie ? w moim przypadku było już tak kilka razy ze podczas przeglądania SB (mam na myśli teraz iPhone) zaciekawiła mnie jakaś nieznana przeze mnie ikona wiec sprawdziłem w iTunes co to takiego i okazało się że jest to całkiem fajna aplikacja o której istnieniu nie miałem pojęcia


To już jest, że tak powiem, efekt uboczny tego typu wątków. Jednak mimo wszystko tu chodzi o tapety - teoretycznie jedynie tapety bo osobiście nie widziałem jeszcze nikogo kto miałby na ipadzie WinterBoarda i zmieniał jakoś wygląd czy to tylko ikon czy całego SB. O ile na iPhonie miałem taka potrzebę (brak tła w home screen w 2G) o tyle na iPadzie kompletnie tego nie potrzebuje.

Mozna wiedziec jak uzyskales taki efekt folderow?Categories i jakis theme?Jezeli tak to jaki?


To są standardowe ikony dodawane do Categories, tyle ze ja mam jeszcze dodatkowo zainstalowany dodatek CategoriesSB. Integruje on katalogi ze SpringBoardem przez co "wnętrze" katalogu wygląda idealnie tak samo, przewija sie tez tak samo jak wlasnie SB. Niestety sam dodatek jest płatny, ale imo warto.

Sam jestem ciekaw jak rozwiążą w iOS4 na iPada kwestie katalogów, ale ta z iPhone'a może wyglądać średnie.

#55 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2010 - 20:31

Dlaczego sądzisz, że będzie wyglądać średnio? Fajny pomysł ;)

#56 lookash

lookash
  • 401 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2010 - 16:23

Dlaczego sądzisz, że będzie wyglądać średnio? Fajny pomysł ;)


Nie wiem jak to jest rozwiązane w iOS4, ale z tego co widziałem na filmikach na youtubie nie można wsadzić tam ża dużo ikon. Ja np mam tyle gier że nie mieszczą się na jednym ekranie SB. Co wtedy?

#57 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 sierpnia 2010 - 21:07

Dzielisz sobie na gry w które grasz częściej/rzadziej, albo systemami czyli OpenFeint/Bez systemu, albo zupełna mieszanka jak np. ja czyli OpenFeint/Bez systemu/Wyścigówki/Gameloft ;)

#58 lookash

lookash
  • 401 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2010 - 22:41

No właśnie, cyzli nie do końca takie pełnoprawne katalogi, bo więcej niż ileś tam ikon nie wejdzie :( Wole to co daje mi CategoriesSB. Mobliby tylko inaczej rozwiązać dodawanie i wywalanie z katalogów :)

#59 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 20 sierpnia 2010 - 18:58

Moje zrzuty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#60 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 sierpnia 2010 - 19:20

Moje zrzuty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


:o co Ty mu zrobiłeś?

#61 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 20 sierpnia 2010 - 19:37

A ikony mu "Shrinkiem" powiększyłem :) - w końcu liczy się wygoda, a nie jakies tapety,hehe. ps Wzrok tez już nie ten ;-)

#62 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 sierpnia 2010 - 20:21

Moje zrzuty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Moim zdaniem, nieźle go oszpeciłeś tymi WIELKIMI ikonami.

#63 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 21 sierpnia 2010 - 21:48

no coz,probuje, szukam - jednak z powiekszenia 200% zszedlem na 125-150% i jest optymalnie. Jednak przy duzych jest pikseloza. Kto probuje, ten sie cos tam dowiaduje. :-)

#64 haro

haro
  • 428 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 23 sierpnia 2010 - 03:10

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#65 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 sierpnia 2010 - 06:18

Lela? :D

#66 haro

haro
  • 428 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 23 sierpnia 2010 - 06:25

Dokladnie:D

#67 xrey

xrey
  • 190 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2010 - 18:35

Moje zrzuty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Jak zrobić aby pasek siły sygnału sieci 3G był kolorowy ??

#68 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 25 sierpnia 2010 - 21:52

cydia > i wyszukaj: "collorful round signal bars" :)

#69 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 września 2010 - 14:07

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moje screeny ;).

#70 dymekkk

dymekkk
  • 582 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2010 - 12:11

Ja mam dwie standardowe tapety z iOS : przecięty pień i standardową która jest ustawiona domyślnie. Wyobraźcie sobie jak to wygląda, bo nie chce mi się wrzucać screenów :-)

#71 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2010 - 22:41

Moje zrzuty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Co to za aplikacja - mysz od komputera z etykietą "on" ?
Kolejne spostrzeżenie, lepiej jest trzymać chyba zakładki na pasku w przeglądarce niż na SB jako miniatury - nie ma takiego "dziadostwa"

#72 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 02 października 2010 - 12:24

Hm, cały czas się zastanawiam, czy naprawdę potrzebuję iPad'a, nie powiem, bardzo kusi.
Tymczasem łapcie dwa sety tapet na iPada - pierwszy to 100 tapetek ode mnie, drugi to przepiękne zdjęcia od Inaise :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#73 Quuba777

Quuba777
  • 979 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 października 2010 - 23:32

Polecam tę stronkę: iPad-Wallpapers - The Best iPad Wallpapers on the Internet. iPad-Wallpapers.com - The Best iPad Wallpapers on the Internet. - Home

u mnie tak..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#74 zolw-ed9

zolw-ed9
  • 119 postów
  • SkądKalisz, Zielona Góra

Napisano 03 października 2010 - 08:45

Ta mysz "on" to aplikacja z cydii BTstack Mouse - do obslugi IPada mysza magic mouse. A z zakladkami teraz mam wygodniej bo zaczalem uzywac Atomica-i wszystkie sa widoczne w oknie przegladarki w pasku u gory.

#75 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 02 grudnia 2010 - 16:30

Dołączona grafika


Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych