Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Merlin XU870 - spowalnia lub zawiesza komp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 zibi.mac

zibi.mac
  • 65 postów
  • SkądSE

Napisano 28 marca 2007 - 22:13

W związku z powyższymi uwagami, lepiej zaopatrzyć się w GlobeTrottera czy jednak oferowanego przez Ere Merlina?

zależy jakie masz wejscie w kompie jeżeli ExprassCard to pozostaje tylko Merlin jeżeli PCMCIA to wobor kart jest duży u każdego z operatorów.

#27 baltoro

baltoro
  • 39 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 marca 2007 - 09:38

EcpressCard - ale na stronie Option:
http://www.option.co...ess_hsupa.shtml
można znaleźć moduły również na ExpressCard34.Mam ich karte PCMCIA (do zwykłego notebooka) i działa bez zarzutu. W sieci Era standardowo sprzedawany jest MERLIN. Ale może warto zapłacić więcej za Option i nie mieć takich problemów jak wyżej opisane z Merlinem ?

#28 kons6

kons6
  • 1 postów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 07:40

Dokładnie ten sam problem; przy połączeniu przez Edge (MBP, 2GB RAM); wypróbowałem wszystkie dostępne wersje sterowników NVTL (1.5, 1.6 (w nazwie pliku 1.7) i 1.7.2). Wszystko bezskuteczne. Zainstalowałem l2n nova coś tam (demo) - też nie pomogło w ogóle. Próbowałem z WWAN Appla - tragedia; smutne, że Task Manager (sorry Activity Monitor) nie pokazuje nawet połowy obciążenia procka, a komp właściwie nie działa (sformułowanie jest spowolniony to eufemizm) procedura deinstalacji - ręczne usuwanie plików - jak w DOSie chyba ;) pomóżcie mi zachować dobrą opinię o stabilności Mac OS (pod Win karta działa w tych samych warunkach)

#29 AppleFAN

AppleFAN
  • 371 postów
  • SkądKielce

Napisano 09 kwietnia 2007 - 22:48

Dokładnie ten sam problem; przy połączeniu przez Edge (MBP, 2GB RAM);
wypróbowałem wszystkie dostępne wersje sterowników NVTL (1.5, 1.6 (w nazwie pliku 1.7) i 1.7.2). Wszystko bezskuteczne. Zainstalowałem l2n nova coś tam (demo) - też nie pomogło w ogóle. Próbowałem z WWAN Appla - tragedia;
smutne, że Task Manager (sorry Activity Monitor) nie pokazuje nawet połowy obciążenia procka, a komp właściwie nie działa (sformułowanie jest spowolniony to eufemizm)
procedura deinstalacji - ręczne usuwanie plików - jak w DOSie chyba ;)
pomóżcie mi zachować dobrą opinię o stabilności Mac OS (pod Win karta działa w tych samych warunkach)



Witaj w klubie:) no coz poki co nie ma na to sposobu - chyba ze jestes w zasiegu umts - wtedy dziala jak trzeba

#30 barteks75

barteks75
  • 43 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 października 2007 - 11:05

Hej Wsztstkim!!!
Nie chcę zapeszać, ale FIRMWARE UPDATE 1.4 do MBP chyba załatwia sprawę z wieszaniem się komputera przy EDGE!!! :) :) :)
Dajcie znać czy u Was też chodzi OK?

Pozdrawiam,
Bartek

---- Dodano 02-10-2007 o godzinie 17:57 ----
jednak zapeszylem :(
Wiesza się i spowalnia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych