Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kielce - iPod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 12345

12345
  • 12 postów

Napisano 25 grudnia 2006 - 19:31

Cześć! jestem w żałobie, ipod'a mi buchneli, co zrobić, czy te s/n są gdzieś notowane, jest z nimi jak z komórkami że czasem znajdują ( mojemu bratu policja znalazła telefon), proszę o jaką kolwiek pomoc bo nie mam pojęcia co w przypadku tego typu urządzenia robić.

#2 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 grudnia 2006 - 19:36

Na początek zapraszam tutaj:
http://www.myapple.p...splay.php?f=117

i szczere wyrazy współczucia z powodu straty sprzętu :(

#3 12345

12345
  • 12 postów

Napisano 25 grudnia 2006 - 19:55

No to już widziałem, ale dzięki. Chodzi mi czy jest jakaś oficjalna lista ( policyjna), coś podobnego jak w komórkach? No bo tam jest 7 posyów i nawet żaden nie dotyczy ipoda - od lipca skradli w polsce tylko 7 urządzeń Apple? Czy ludzie tego nigdzie nie zgłaszają, czy są jakieś inne listy ( na str. Apple to mi tylko mogo powiedzieć dokąd mam jeszcze gwarancje.

#4 inzKulozik

inzKulozik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 grudnia 2006 - 20:13

A możesz napisać coś więcej o całym zajściu, ku przestrodze dla innych?

#5 12345

12345
  • 12 postów

Napisano 25 grudnia 2006 - 20:23

Szedłęm ul. 1-maja w Kielcach, ok. godz 23:00 podeszło do mnie pięciu delikwentów, poprosili o wszystko co mam przy sobie, kiedy odmówiłem zaraz upadłem na chodnik, ci panowie (wiek 20-25lat) byli tak uprzejmi że zwrócili mi karty i portfel, cóż gentelmans wśród złodzieji.

#6 Horus

Horus
  • 86 postów

Napisano 25 grudnia 2006 - 20:37

Szedłęm ul. 1-maja w Kielcach, ok. godz 23:00 podeszło do mnie pięciu delikwentów, poprosili o wszystko co mam przy sobie, kiedy odmówiłem zaraz upadłem na chodnik, ci panowie (wiek 20-25lat) byli tak uprzejmi że zwrucili mi karty i portfel, cóż gentelmans wśród złodzieji.




jedyny sposob na unikniecie tego typu sytuacji to poprostu nie nosic przy sobie kosztownych rzeczy

szczegolnie idac samemu o poznej porze

#7 12345

12345
  • 12 postów

Napisano 25 grudnia 2006 - 20:44

Wyszedłem na uczelnie o 12:00, z twojego założenia to to urządzenie przenośne powinno być raczej stacjonarne. ipodów się nie trzyma w domu, bo w domu mamy inne do tego celu stworzone urządzenia.

#8 Panthel

Panthel
  • 78 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 grudnia 2006 - 22:56

lol

#9 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 grudnia 2006 - 23:20

Bylem na przedwiatecznym piwie z kumplem, ktory wlasnie ma ipoda ale go nie nosi. Powod? Dal za niego ponad paczke i boi sie ze mu buchna albo sie wywroci i roztrzaska.

#10 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 grudnia 2006 - 23:45

Mi buchnęli telefon o 16. Bywa. Pół roku temu, jeszcze się nie znalazł (chyba już w ogóle się nie znajdzie).

Współczuję, wiem co czujesz (ja siedziałem 4-5 (!) godzin na policji)

Żulerię się powinno tępić!

lol


nie powiedziałbym ;)

#11 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 grudnia 2006 - 23:46

[sorka, nie wiedziałem, że tutaj kłotując tworzymy nowy wpis] :[

#12 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 grudnia 2006 - 23:56

e tam sie przewroci i roztrzaska ja po pijaku juz kilka razy wywinalem orla z ipodem w kieszeni i poszkodowany bylem ja nie ipod :D

#13 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 grudnia 2006 - 01:16

Zglaszaj bez wachania... po to jest serial zeby odroznic ze sprzet jest twoj... Poza tym przy mnie policja (w warszawie) sprawdzala nr seryjny zwyklego creativa u kolesia ktory chodzil w dresie :)

#14 Panthel

Panthel
  • 78 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 grudnia 2006 - 10:38

...Żulerię się powinno tępić!
...


Może odstrzał na wiosnę tak jak psów w Bułgarii ;)

#15 12345

12345
  • 12 postów

Napisano 26 grudnia 2006 - 12:04

Kiedyś ktoś podłączy skradzionego ipoda do kompa, i itunes sie połączy z ze swoją stroną, to oni nie mogą tam wykryć czy sprzęt jest kradziony czy nie? Da się im zgłosić jakoś ten s/n?

#16 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 grudnia 2006 - 12:50

Przeniosłem do odpowiedniego działu

#17 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 26 kwietnia 2007 - 20:13

Najprostrzy sposob na utrudnienie zlodziejom ,,pracy,, to trzymanie dowodow zakupu i zapisywanie S/N .... wystarczy tylko zerknac chodby tu na forum - wiekszosc osob podaje S/N skradzionego towaru ...osoba ktora w miare jest myslaca a ma mozliwosc kupienia sprzetu z drogiej reki wystarczy ze wklepie ten S/N na Google i .... i pokaze jej sie chodby info z MyApple ze ten sprzet komus ukradli. Wiadomo, uczciwy nie kupi z tymi mnie uczciwymi juz gorzej ale wystarczy ze przypadkowo ten sprzet wpadnie w rece Policji to jest duza szansa na odzyskanie go przez prawowitego wlasciciela. Dodatkowo zawsze jesli sprzet kupujemy od kogos to mimo tego, ze dostajemy papiery nalezy brac umowe K-S i samemu sprawdzac zawarte w niej dane sprzedajacego z co najmniej dwoma dokumentami (np dowod osobisty i prawo jazdy). Wspomnianu gtu o komorkach - tu sprawa jest o wiele prostrza niz by sie wydawalo .. majac oryginalne papiery wystarczy tylko udac sie na policje zglosic fakt kradzierzy a nastepnie z tym papierkiem udac sie do operatora ... w ciagu gora 15 minut telefon zostanie zablokowany i zlodziejowi nic po nim !!! moze go tylko na czesci sprzedac a to za maly dla niego zarobek a ryzyko duze.

#18 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 kwietnia 2007 - 20:45

Przede wszystkim powinieneś podać tutaj numery seryjne i dokładne informacje (cechy szczególne itp) na temat sprzętu jaki straciłeś. Weź wzór z innych tego typu ogłoszeń.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych