Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Why Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 21 marca 2010 - 13:17

woocash - moim zdaniem to ma miejsce tylko w środowisku Apple'a. I to jest moim zdaniem fajne. No bo który PC user będzie robił jakieś filmiki o swoim sprzęcie/systemie? Żaden. Po prostu go ma i tyle. Natomiast Makowcy chcą przyciągnąć do siebie więcej osób, bo to jest jednak coś innego :) Przynajmniej mi się tego sprzętu używa dużo lepiej. Tak, moim zdaniem domowemu użytkownikowi do retuszu zdjęć nic więcej nie trzeba :) Wiadomo, że grafiki się na tym nie robi, ale od tego są przecież inne programy. Ad j. angielskiego - wszystkie moje dotychczasowe filmy były po angielsku, więc próbuję to podtrzymać, aczkolwiek napisy nie byłyby złym rozwiązaniem


Fajnie że zadowolenie ludzi z produktów firmy jest tak ogromne, tyle tylko, że ten filmik przekazuje tyle informacji co reklamówki Apple, w zasadzie dokładnie to samo co tutaj Apple - iPhoto - Organize, edit, and share photos on the web or in a book.

#27 tomlisek1

tomlisek1
  • 124 postów
  • SkądZ Krakowa

Napisano 21 marca 2010 - 18:27

Wg mnie, jeśli już robisz filmy po angielsku, to na czas nagrywania ustaw sobie język w iPhone/Mac na Angielski ;) Świetna robota!

#28 tymek666

tymek666
  • 84 postów
  • SkądButryny, PL

Napisano 21 marca 2010 - 20:29

Świetna robota! Render mógłby być nieco lepszy, ale wszystko jeszcze przed Tobą! Gratulacje :)

#29 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 marca 2010 - 19:31

Wg mnie, jeśli już robisz filmy po angielsku, to na czas nagrywania ustaw sobie język w iPhone/Mac na Angielski ;)

Świetna robota!


Dokładnie to samo chciałem napisać :)

#30 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 23 marca 2010 - 19:33

Tak trochę z dykcją coś nie bardzo, takie "pomrukiwanie" wyszło ;) Nad tym bym popracował najbardziej na Twoim miejscu.

#31 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 marca 2010 - 19:47

Może się czepiam ale w wieku 16 lat masz i Final Cut'a i 3DS Max'a które razem kosztują około 2000 Ogólnie jak na wiek to naprawdę świetnie ci to wyszło

#32 Gryniu

Gryniu
  • 207 postów
  • SkądChojnice / Gdańsk

Napisano 23 marca 2010 - 23:47

Może się czepiam ale w wieku 16 lat masz i Final Cut'a i 3DS Max'a które razem kosztują około 2000

Ogólnie jak na wiek to naprawdę świetnie ci to wyszło


I co z tego , że ma? :D

Ważne , że dobrze mu wychodzi praca na nich , a nie ile ma lat i ile to kosztuje ;)

Nauka jest bezcenna ;)

#33 iFilip

iFilip
  • 791 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 24 marca 2010 - 00:02

Może się czepiam ale w wieku 16 lat masz i Final Cut'a i 3DS Max'a które razem kosztują około 2000

Ogólnie jak na wiek to naprawdę świetnie ci to wyszło


Chyba zgubiłeś jedno zero :-) Albo pomyliłeś waluty.

A poza tym to nie czepiałbym się jeśli na tym nie zarabia. Tak na prawdę, to gdyby nie piraty, to wielu z nas nie kupiłoby niektórych programów wcale albo nie miałoby się szansy nauczyć. Jak się nauczyć Final Cut Studio nie kradnąc go najpierw? Iść na kurs, który kosztuje tyle co programy? A jak się*nie spodoba? Nie oszukujmy się. Pierwsze kroki stawia się na piratach.

#34 blipek

blipek
  • 367 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marca 2010 - 12:25

A poza tym to nie czepiałbym się jeśli na tym nie zarabia. Tak na prawdę, to gdyby nie piraty, to wielu z nas nie kupiłoby niektórych programów wcale albo nie miałoby się szansy nauczyć. Jak się nauczyć Final Cut Studio nie kradnąc go najpierw? Iść na kurs, który kosztuje tyle co programy? A jak się*nie spodoba? Nie oszukujmy się. Pierwsze kroki stawia się na piratach.


dlaczego od razu zakładać, że ma piraty...
jest wiele sytuacji, w których "16-latek może mieć programy za 20000zł"
nie wiem... ma bogatych rodziców lub np. jego rodzic ma profesjonalną firmę zajmującą się grafiką 3D i chłopak pracuje na komputerze firmowym itp.
zresztą "CO NAS TO OBCHODZI?"
to jest jego komputer, jego oprogramowanie...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych