Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania gier...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1283 odpowiedzi w tym temacie

#1226 MaciekZKS

MaciekZKS
  • 2 postów

Napisano 26 stycznia 2014 - 18:11

Jakieś dobre czołgi w stylu ShellShockLive2.

#1227 Froning

Froning
  • 1 postów

Napisano 30 stycznia 2014 - 03:30

Witam, zastanawiam się czy ktoś z was wie jaką nazwę ma gra w której chodzi o znajdywanie różnic pomiędzy dwoma podobnymi obrazkami animowanej postaci, jest limit czasowy, należy znaleźć bodajże 5 różnic, które zakreślane są w zielone kółka (chyba zielone albo czerwone), im szybciej tym lepiej bo przyznawane są jakieś punkty. Postacie są po każdym przejściu kolejnej odsłony tworzone na nowo poprzez miksowanie poszczególnych części ciała. Gra ma fajną grafikę, miałem z nią styczność ze dwa lata temu na iphonie 3 gs. Za cholere nie pamiętam nazwy, któś mógłby mi pomóc? z góry dzięki, pozdrawiam!!!

#1228 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 01 lutego 2014 - 15:23

Witam, zastanawiam się czy ktoś z was wie jaką nazwę ma gra w której chodzi o znajdywanie różnic pomiędzy dwoma podobnymi obrazkami animowanej postaci, jest limit czasowy, należy znaleźć bodajże 5 różnic, które zakreślane są w zielone kółka (chyba zielone albo czerwone), im szybciej tym lepiej bo przyznawane są jakieś punkty. Postacie są po każdym przejściu kolejnej odsłony tworzone na nowo poprzez miksowanie poszczególnych części ciała. Gra ma fajną grafikę, miałem z nią styczność ze dwa lata temu na iphonie 3 gs. Za cholere nie pamiętam nazwy, któś mógłby mi pomóc? z góry dzięki, pozdrawiam!!!



Simply find it?

#1229 geresz

geresz
  • 120 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 21:50

Witam
Poszukuję gry podobnej do Starcrafta


Starfront
https://itunes.apple...d422922666?mt=8
https://itunes.apple...d424915605?mt=8

#1230 Bloodmorgh

Bloodmorgh
  • 3 postów

Napisano 04 lutego 2014 - 10:18

Ja włażę [URL="http://grynatelefon.net"]tutaj[/URL] jak czegoś szukam na telefon, chociaż kolo aktualizuje stronę co kilka dni - trochę ślimacze tempo. Ostatnio gram w[URL="http://grynatelefon.net/gry_na_telefon/table_top_racing_recenzja/"] Table Top Racing[/URL], także polecam jak ktoś szuka nowych gier wyścigowych

#1231 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 04 lutego 2014 - 11:25

Ja włażę tutaj jak czegoś szukam na telefon, chociaż kolo aktualizuje stronę co kilka dni - trochę ślimacze tempo. Ostatnio gram w Table Top Racing, także polecam jak ktoś szuka nowych gier wyścigowych


Ja w tym celu wykorzystuje 3 serwisy:
1) TouchArcade.com/ - imho najlepszy, recenzje, gameplay'e, podcast, możliwość śledzenia aplikacji, dodatkowo dedykowana aplikacja na iOS, z powiadomieniami o updatach i zmianach cen aplikacji.
2) AppSpy.com/ - wideo recenzje gier, gameplay'e i first looki, ostatnio ich aktywność trochę spadła
3) SlideToPlay.com/ - recenzje i artykuły, podcast, ostatnio ponownie stali się aktywni, kiedyś można było zdobyć dużo gift codów w cotygodniowych konkursach na twitterze.

#1232 krzaczek5

krzaczek5
  • 22 postów

Napisano 04 lutego 2014 - 22:04

szukam fajnych symulatorów, coś jak typowa Parking Mania lub A Little Crane That Could - mogą być płatne.

#1233 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 21 lutego 2014 - 11:21

Szukam jakies gierki z multiplayerem, prostą, najlepiej cos sportowego, ostatnio gralem w head soccer i slam dunk 2

#1234 Ziomex2073

Ziomex2073
  • 133 postów

Napisano 22 lutego 2014 - 22:07

Witam... Poszukuje jakąś darmową grę RPG... Najlepiej akcji, tak aby widok postaci było z trzeciej osoby albo z pierwszej osoby... Są jakieś? A jak nie ma to mogą być po prostu RPG... Znalazłem Dungeon Hunter 4, znajdę jeszcze coś ciekawego?

#1235 kkonrad98

kkonrad98
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 lutego 2014 - 12:26

Infinity Blade 2 czy 3? Witam, zastanawiam się nad kupnem jednej z powyżej wymienionych gier. Skłaniam się ku 3 części gry, jest dziś polowe tańsza ale mam kilka pytań. Pod jakimi względami 3 jest lepsza, czy w ogóle jest? Bardzo nie lubię w grach dodatkowych płatnych walut. W dwójce są tylko pieniądze z gry a w trzeciej części są pieniądze i talony. Czy to w jakiś sposób utrudnia rozgrywkę, lub czyni ja mniej przyjemna? Proszę o wypowied osób które w to grały.

#1236 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 lutego 2014 - 13:24

3jka wiąże sie z fabula 2jki. Poza tym ma lepsza grafike, wieksza mape i gra sie 2 postaciami (przynajmniej tyle zdazylem zauwazyc).

#1237 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 26 lutego 2014 - 13:28

W obu częściach trzeba dużo farmić/grindować, jeśli nie chcesz korzystać z IAP.

#1238 bns

bns
  • 31 postów

Napisano 27 lutego 2014 - 10:28

Seria Tap Tap zakończyła życie. Jakiego następce tej gry muzycznej polecacie?

#1239 kkonrad98

kkonrad98
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lutego 2014 - 17:24

Kupiłem 2 przez wzgląd na storyline. Jestem zadowolony Temat do zamknięcia

#1240 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 28 lutego 2014 - 10:08

Tak, nikt już nie będzie szukał gier, więc zamykamy xD A ja szukam jakiegoś fajnego tower defensa, w miarę świeżego, grałem w PvZ2 i szukam raczej czegoś bardziej magia/średniowiecze albo scifi, tylko nie Sentinela.

#1241 steo

steo
  • 278 postów
  • SkądWrocław / Wałbrzych

Napisano 28 lutego 2014 - 10:56

Tak, nikt już nie będzie szukał gier, więc zamykamy xD

A ja szukam jakiegoś fajnego tower defensa, w miarę świeżego, grałem w PvZ2 i szukam raczej czegoś bardziej magia/średniowiecze albo scifi, tylko nie Sentinela.


Seria Kingdom Rush jest ok, ostatnio sprawdzałem też Little Bit Evil.

#1242 kkonrad98

kkonrad98
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 lutego 2014 - 12:22

Szukam gry podobnej do Laboratz. Gra jest bardzo fajna ale mikroplatnosci niszczą wszystko.

#1243 Missteriio

Missteriio
  • 13 postów

Napisano 06 marca 2014 - 19:22

Witam potrzebuję gier w które mogę grać przez bluetooth z innymi iphonami ( np z kolegą ) Z góry dziękuję

#1244 gerberd

gerberd
  • 169 postów

Napisano 06 marca 2014 - 20:32

Witam potrzebuję gier w które mogę grać przez bluetooth z innymi iphonami ( np z kolegą )
Z góry dziękuję


Street Fighter
King of Fighters
Labyrinth 2
PES 2011
Sonic 2
Streets of rage series
Golden Axe series
Minigore
Guerilla Bob

#1245 Missteriio

Missteriio
  • 13 postów

Napisano 06 marca 2014 - 22:08

Street Fighter
King of Fighters
Labyrinth 2
PES 2011
Sonic 2
Streets of rage series
Golden Axe series
Minigore
Guerilla Bob

która wersja Street Fighter?

- - - Połączono posty - - -

EDIT :
Mógłbym prosić o tytuły darmowych gier?

#1246 darkan

darkan
  • 34 postów

Napisano 13 marca 2014 - 22:49

dawno dawno temu, mniej więcej w 2008 roku, w czasach iphone 2g i cydii... :)
grałem w taką grę. Kapitalną grę.
Nazywała się... Scrib? Scrab? Draw? Sketch? Wydaje mi się, że jakoś tak. Polegała na tym, że było kilka światów (na pewno lawa, pod wodą, jakieś geometryczne, jakieś roślinne), w nich levele, i trzeba było narysować gościowi w 2d kreski, po których się nim chodziło i skakało, żeby dość do końca etapu, unikając różnych latających dziwactw, wyskakujących przeszkód, które zabijały...
Kto grał, ten pozna. Pomocy...:)

#1247 KamilApple

KamilApple
  • 5 postów

Napisano 25 marca 2014 - 14:54

Witam:) Szukam dobrych gier,przeniesionych z starych konsol/PSN/XboxLive itp dużych produkcji.Moja przygoda z iphon'em zaczęła się kilka miesięcy temu wraz z iphon'em 5.Kupiłem sporo takich gier,jednak nie wiem czy to wszystkie czy jest jeszcze coś. Napiszę co już mam: Seria GTA Max Payne Dead Space Colin MC Crazy Taxi Contra Limbo Clash of Heros PVZ Seria Monkey Island Drodzy forumowicze,jeśli znacie gry,których tutaj brakuje to proszę o pomoc:)

#1248 Milarz

Milarz
  • 2 postów

Napisano 15 kwietnia 2014 - 20:32

Witam, Widzę, że dawno tu nikt nie zaglądał, ale może znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Poszukuję gry MMORPG w której rozwija się bohatera i żeby gra była 1D, czyli coś w stylu BiteFight, KnightFight itp. Dodatkowym utrudnieniem jest to, żeby hasało na iOS i Andku. (Ja jestem szczęściarzem z iOSem). Pozdrawiam.

#1249 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 15 kwietnia 2014 - 23:49

Dodatkowym utrudnieniem jest to, żeby hasało na iOS i Andku. (Ja jestem szczęściarzem z iOSem).


hmmm..., że co proszę ?

#1250 Milarz

Milarz
  • 2 postów

Napisano 16 kwietnia 2014 - 15:45

Żeby działało na iOS i Androidzie, jak Hobbit KOM. Lepiej? XD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych