Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GodFinger od ngmoco już w kanadyjskim AppStore!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 10:03

Kolejna dość długo oczekiwana gra od ngmoco wczoraj zawitała w kanadyjskim AppStore - GodFinger.
Jak każda gra od ngmoco jest ona za darmo, ale ich sposobem na zarabianie pieniędzy na tych grach jest oczywiście płatność In-App Purchase (w tym przypadku możemy kupić 35 lub 200 Awe Points).

Dołączona grafika


God Finger
Cena: Za darmo (In-App Purshase)
Kategoria: Gry
Wydane: 11 marca 2010
Waga: 10.2 MB
Seller: ngmoco, Inc.

© 2010 ngmoco, Inc.

Języki: angielski, fransuski, niemiecki, hiszpański oraz japoński
Wymagania: Kompatybilne z iPhone oraz iPod touch. Wymagana wesja oprogramowania to 3.0 lub nowsza

Opis
W grze wcielamy się w boga. Możemy zmieniać, pielęgnować, albo siać spustoszenie na świecie za pomocą palca. Gra daje nam na prawdę dosyć dużo swobody.

OTWARTA GRA
Bądź miłym, opiekuńczym bogiem lub destrukcyjnych demagogiem. Podnoś swój level coraz wyżej i zdobywaj nowe cuda, aby wykonywać je na swoich poddanych. W grze mamy dostępne takie moce jak: słońce, deszcz, błyskawice, ogień oraz powódź.

OGLĄDAJ SWÓJ ŚWIAT
Każda decyzja, którą można zrobić wpływa na wygląd naszej planety. Deszcz będzie nam potrzebny do rozwijania oaz na pustyni, gęstych lasów oraz bujnych lasów deszczowych. Użyj słońca aby wypełnić swój świat egzotycznymi roślinami. Uaktywnij potężne runy a planeta będzie się rozwijać - zapewniając więcej ziemi.

ZDOBYWAJ CO RAZ WIĘCEJ MOCY
Zarabiaj złoto, wykonuj cudy na swoich zwolennikach w celu zdobycia doświadczenia. Co każdy poziom można odblokować potężne przedmioty, budynki etc.

BĄDŹ BOGIEM WŚRÓD PRZYJACIÓŁ
Zaproś swoich znajomych z Plus+ do swojego świata i przekonaj ich, by Cię uwielbiali. Wysyłaj im prezenty i pocztówki i niech każdy wie co masz - za pomocą Facebook'a oraz Twitter'a.

Poniżej filmik przedstawiający tą jakże wspaniałą grę.
Więcej informacji i screnów znajdziecie na: GodFinger from ngmoco:) - Incredible games, exclusively for the iPhone and iPod Touch

[yt=0sZlOmsENyg]GodFinger: Everything Got the Finger[/yt]


Poniżej iTunes URL:
GodFinger for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

Pozdrawiam
Adam

#2 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 10:46

super, a kiedy bedzie w polskim?

#3 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 10:50

Na razie nic nie wiadomo o konkretnych datach wejść do innych krajów. Z tego co słyszałem po kanadyjskim wejdzie do amerykańskiego jakoś niedługo.

#4 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 10:53

pytam z ciekawości bo wydali jeszcze jedną fajną grę 'we rule' i nie ma jej ani w polskim ani w amerykańskim storze.. a gra ma już chyba miesiąc. Ciekawe czemu dają je tylko w kanadyjskim.. :|

#5 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 10:56

A przypadkiem ngmoco nie jest kanadyjską firmą właśnie? Nie wiem. Dla tego trzeba będzie zrobić konto na kanadyjskim.

#6 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 12 marca 2010 - 11:09

A przypadkiem ngmoco nie jest kanadyjską firmą właśnie? Nie wiem.
Dla tego trzeba będzie zrobić konto na kanadyjskim.


darmowego się nie da :(

#7 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 11:37

Ja właśnie założyłem konto w kanadyjskim AppStore bez karty kredytowej.
Jest napisane gdzieś na forumn jak to zrobić tyle, że na US Store, ale na kanadyjskim też się da.

Normalnie po 10 min walczenia ze ściąganiem (coś mi net mulił :P) udało się!!

Gra jest na prawdę świetna i długo na nią czekałem.
Grafika na prawdę bardzo ładna. Pomysł świetny, a wykonanie jeszcze lepsze.
Bardzo rozbudowana. POLECAM!!

Mój nick na Plus+ - borsuk

Pozdrawiam

#8 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 12 marca 2010 - 11:55

a no faktycznie źle próbowałem je założyć zaraz ją przetestuję ;]

#9 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 14:01

No już trochę pograłem i zaczyna mnie to ostro wciągać :P Pomyślałem sobie, że jakby więcej osób z MyApple zaczęło grać w GF to moglibyśmy stworzyć nowy temat w którym byśmy dzielili się swoimi osiągnięciami, screenami ze swojego świata etc.

#10 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 12 marca 2010 - 14:09

raczej mało osób na razie będzie w nią grało, ponieważ jest ona dostępna jedynie w appstore canada


mój nick + damkaro

#11 Wh!te

Wh!te
  • 86 postów

Napisano 12 marca 2010 - 14:59

WeRule tez juz jest w Canadyjskim appstore od mparu tygodni wiec jak tak samo dlugo bedziemy czekac na GodFinger to nieciekawie

#12 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 12 marca 2010 - 15:10

ja poświęciłem kilka chwil na założenie konta w appstore canada i już nie muszę czekać ;D gra jest bardzo wciągająca odblokowałem już 5 lev ;))

#13 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 15:16

Po co czekać. Gra na kilka dziesiąt godzin jak nie dłuzej, a założenie fake-konta w kanadyjskim AS to jest nie całe 5 min przecież, a nikt tego nie sprawdza. Ja przy zakładaniu co prawda kierowałem się rodziną, ale wpisałem Wall Street w Toronto xD Polecam gorąco!! Tak mnie wciągnęła gierka, że już chyba godzinkę gram non-stop i 8 lv jest :P Chyba Awe Points też kupie :P Najlepiej oczywiście chodzi na 3GS'ie

#14 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 18:27

już trochę w to gram i gra jest naprawdę przyjemna, można by powiedzieć, że miodna, tylko polecam wyłączyć push notif dla tej aplikacji, bo w ciągu 5 min potrafi przyjść 7 notyfikacji, co jest niezmiernie wkurzające :D ps. login w plus+ duch ps2. ciekawe czemu nie podłączyli jej pod open feinta jak obecnie jest chyba większość gier..

#15 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2010 - 18:37

Własnie mnie to trochę boli ze nie jest z OF bo Plus+ to głownie gry od ngmoco a inne to takie słabe tytuły. A o konto na OpenF dbam i chyba mam ok. 3,000 pkt. :P

#16 Fokus

Fokus
  • 35 postów
  • SkądGrodzisk M.

Napisano 12 marca 2010 - 22:44

Ściągnięta, na pierwszy rzut oka wydaje się być fajna... zaraz obczaje co i jak ;) Mój + Fokuz

#17 eXo

eXo
  • 63 postów

Napisano 13 marca 2010 - 00:19

ta gra jest podobna do PocketGod? :)

#18 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 marca 2010 - 09:32

w neiznacznym stopniu. Dużo bardziej rozbudowana, nie masz wyspy tylko planetę i ją rozwijasz dzieki pracy swoich milusińskich ;)

#19 Kamill

Kamill
  • 17 postów

Napisano 13 marca 2010 - 17:20

Muszę przyznać, że to świetna gra :) + kamillm

#20 bambucha1988

bambucha1988
  • 43 postów
  • SkądKocierzowy

Napisano 14 marca 2010 - 11:48

nom jak wszyscy zauważyli gra jest świetna tylko jakoś nie umiem przebrnąć w rejestracji na iTunes Kanadyjskim przez kod pocztowy ;/

Ps. dodatkowo wczoraj wyszedł Eleminate CO-OP
Eliminate: CO-OP for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

#21 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 marca 2010 - 12:39

Taka informacja do wszystkich którzy chcą założyć kotno w kanadyjskim AppStore, a nie znają kodów pocztowych!! W Kanadzie są one kompletnie inne niż w USA czy w Europie. Przykład - Toronto: M4B 1V4 | Prowincja Ontario (ON)

#22 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 marca 2010 - 13:16

Taka informacja do wszystkich którzy chcą założyć kotno w kanadyjskim AppStore, a nie znają kodów pocztowych!!

W Kanadzie są one kompletnie inne niż w USA czy w Europie.
Przykład - Toronto: M4B 1V4 | Prowincja Ontario (ON)


W Kanadzie jest podobnie jak w Anglii.
Przykład powyżej na pewno zadziała - Selected Postal Code Listings for Toronto

#23 bambucha1988

bambucha1988
  • 43 postów
  • SkądKocierzowy

Napisano 14 marca 2010 - 19:04

pomogło :) dzięki koledzy, ale mam jeszcze jedno pytanie, czy wam też tak długo trwało dołączanie własnej gry??

#24 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2010 - 19:04

Kurde. Ludzie!! -.-
Miał ktoś z Was tak, że wchodzice se do gry, a tu wszystkie ludki zmęczone, prace wykorzystane na maksa do tego jeszcze kasa brązowa i trza ją wyżucić, a jak by tego było mało to jest brązowo jak na 1lv? - ZERO zieleni.

???

Jeste, mega zdenerwowany -.- Bo zarabiam średnio 1,5k na dzień a tu wszystko do dupy i trza wszystkich uleczać i jeszcze marnować mane na zieleń.

---- Dodano 16-03-2010 o godzinie 19:50 ----
Teraz to już w ogóle do dupy.
Zauważyłem ze jak się wyloguje i zaloguje to mam kilka godzin albo i dni do przodu. Postawilem budynek który buduje się ok. 8h. Postawilem w nim 3 ziutkow i po prelognieciu się wszystko było wybudowane (w 1min). Mana tez od nowa.
A jak zazielenilrm all i dalem do pracy ziomkow to po prelognieciu miałem pustynie i brązowe pieniądze -.-

bez sensu

#25 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2010 - 20:09

hm.. wczoraj czy 2 dni temu miałem podobny błąd, tyle, że w we rule. Sądzę, że to tylk oczasowy błąd i wszystko wróci do normy za parę godzin. Możliwe po prostu, że ich serwery są przeciążone i nawalają, a gra wyświetla domyślne stany




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych