Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3.1.2/3.1.3][2G/3G/3GS][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [redsn0w]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
588 odpowiedzi w tym temacie

#476 krzysten

krzysten
  • 53 postów
  • SkądGdańsk, Warszawa

Napisano 13 października 2011 - 20:46

Witam, może ktoś mi pomoże. Miałem iOS 4.3.3, z JB, wersja BB 06.15.00, ze zdjętym simlockiem, i wszystko działało poprawnie. Wczoraj zupgradeowałem softa do iOS 5, nie dało się sciągnąć simlocka poprzez ultrasn0w, więc zrobiłem downgrade do 4.3.3. Aktualnie posiadam iOS 4.3.3 po JB, BaseBand mam w wersji 06.15.00, pobrałem ultrasn0w z Cydii, zainstalowałem, zrebootowałem mój iPhone i dalej napisz Szukam... , a później Brak sieci. Może ktoś mi poradzi co mam zrobić, telefon jest mi cholernie potrzebny, a czuję się jak bez ręki.

#477 krzysten

krzysten
  • 53 postów
  • SkądGdańsk, Warszawa

Napisano 14 października 2011 - 10:06

Witam, może ktoś mi pomoże. Miałem iOS 4.3.3, z JB, wersja BB 06.15.00, ze zdjętym simlockiem, i wszystko działało poprawnie. Wczoraj zupgradeowałem softa do iOS 5, nie dało się sciągnąć simlocka poprzez ultrasn0w, więc zrobiłem downgrade do 4.3.3. Aktualnie posiadam iOS 4.3.3 po JB, BaseBand mam w wersji 06.15.00, pobrałem ultrasn0w z Cydii, zainstalowałem, zrebootowałem mój iPhone i dalej napisz Szukam... , a później Brak sieci. Może ktoś mi poradzi co mam zrobić, telefon jest mi cholernie potrzebny, a czuję się jak bez ręki.


OK, działa, przeinstalowałem BB od iPada :)

#478 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 31 października 2011 - 21:44

Witam Kupiłem dziś iP 2G i chciałbym zrobić restore by po prostu był czysty bo ktoś naściągał badziewia z cydia i trochę zamula... Tylko przypomniało mi się że trzeba aktywować go jeszcze... Czy istnieje sposób jakiś łatwiejszy na aktywacje? Czy na przykład nie mogę zrobić normalnie restore a później podłączyć do iTunes  i czymś aktywować? Bo jb bym chciał zrobić przez stronę jailbreakme.com Pozdrawiam

#479 Robert S.

Robert S.
  • 140 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 16:13

Witam wszystkich :) trochę się naczytałem jak zrobić jailbrake na iPhone 3G, ale już powoli zaczynam się gubić. Generalnie miałem w telefonie wgrany soft 4.2.1 i baseband 05.15.04. Telefon z Ery, bez SIM Locka. Po restore w iTunes telefon działa bez problemu, jednakże po zrobieniu Custom Firmware w PwnageTool i restore z tym softem, iPhone nie aktywuje się i po prostu nie łapie sieci. Czy możecie poradzić mi co mogę zrobić? Znalazłem informację o możliwości wgrania BB z iPad'a, ale podobno występują problemy z GPS i generalnie z późniejszym restore w iTunes. Jest jakaś inna możliwość, czy po prostu jestem uziemiony z BB 05.15.04 i brakiem możliwości zrobienia Jailbreak'a? Pozdrawiam serdecznie P.S. czy nie napisałem posta w złym temacie (powinien być w jalbreak'u za pomocą PwnageTool), jeżeli tak, to mogę prosić o przeniesienie do właściwego?

#480 marta13

marta13
  • 1 postów

Napisano 17 listopada 2011 - 16:24

witam zachcialo mi sie dzis szperac w Iphonie i zrobilam sobie ustawienia faryczne;(
nie umiem sama tego zrobic .
prosze o pomoc?
gdzie np. w kompie mam szukac softu ?
u gory jest super instrukcja co i jak po kolei ale ja nie znam wielu okreslen
prosze kogos milego o pomoc!!!

---------- Wpis dodano o 16:24 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:23 ----------

i gdzie w iTunes zrobic restore moze by to cos dalo...prosze naprawde o pomoc!!

#481 okevas

okevas
  • 25 postów

Napisano 17 listopada 2011 - 16:27

Witam! Proszę o pomoc chcę odblokować mojego iphona 3g aby móc potem ściągnąć simlocka. Problem w tym że robię wszystko tak jak opisane w poradniku dodaje ten soft 3.1.2 w tym programie podłączam telefon no i niby mi wszystko ładnie wgrywa bo pojawia się na telefonie ten dysk, a na kompie po jakimś czasie pokazuje się Done. I klikam ocję finish, iphone się restartuje no i się włącza to nadal to samo czyli zablokowany jest, mogę wykonywać tylko połączenia alarmowe. A na ekranie piszę, że należy włożyć prawidłową kartę bez kodu pin aby odblokować telefon. Dodam również że na ekranie nie pojawia mi się żaden ananas tylko sam ten dysk. Nie wiem jakiego mam batroom a nic ponieważ mam zablokowany telefon to nie wiem jak to sprawdzić. Dodam że jakiś tydziień temu jak przywiozłem telefon z Anglii to kartę moją wkładałem i wszystko chodziło bo był simlock, tylko ja głupi przywróciłem sobię ustawienia fabryczne no i dupa już nie ma :/ Z góry dzięki (zależy mi na szybkiej odpowiedzi) Pozdrawiam!

#482 majklasz

majklasz
  • 68 postów
  • SkądMikołów k/Katowic

Napisano 29 listopada 2011 - 23:09

Hejka Mam iPhone 2G v1.1.4 Telefon był z AT&T, simlock ściągnięty programowo. Chciałbym wgrać do niego najnowsze możliwe oprogramowanie (jeżeli dobrze się orientuję to 3.1.3). Mogę bezpośrednio wgrać najnowsze czy muszę jakoś kombinować? Nie spotkałem się jeszcze z taką aktualizacją z 1.1.4 do 3.1.3. Większość ludzi aktualizuje swoje iPhone'y na bierząco. Nie chciałbym niczego zepsuć.

#483 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 02:21

Hejka

Mam iPhone 2G v1.1.4
Telefon był z AT&T, simlock ściągnięty programowo.
Chciałbym wgrać do niego najnowsze możliwe oprogramowanie (jeżeli dobrze się orientuję to 3.1.3).
Mogę bezpośrednio wgrać najnowsze czy muszę jakoś kombinować?
Nie spotkałem się jeszcze z taką aktualizacją z 1.1.4 do 3.1.3.
Większość ludzi aktualizuje swoje iPhone'y na bierząco.
Nie chciałbym niczego zepsuć.


Wgraj CF 3.1.3 nie będzie żadnych problemów

#484 KariiO

KariiO
  • 24 postów

Napisano 01 grudnia 2011 - 21:19

Witam mam iPhone 3G a jego firmware modemu to 05.15.04 i chciałbym odblokować go jak również zdjąć simlocka i tu się zaczyna problem z jakiego poradnika mam skorzystać ? Jeżeli jest taka możliwość mogę zrobić jailbreak'a do 3.1.3 i wgrać ultrasn0w'a jeżeli to coś da.

#485 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2011 - 22:02

Z tego, w którym jesteś. Przeczytaj, postępuj wg. instrukcji, musi działać i działa zawsze.

#486 meler-andy

meler-andy
  • 4 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 22:44

Simlock Na 3Gs No to kupilem od kolezki iphona 3Gs 42 tydzien 2009 grudzien byl on na sofcie 4.2.1 no to go updatowalem via itunes z Swiftem do 5.0.1 zrobilem JB za pomoca RedsnOw i potem sciagnelem utlraSnOw i zainstalowalem Fix ultrasnow for 3gs 5.0.1 i dalej nic nie znajduje sieci szuka przez godzine 2 a potem No service co zrobic???? Pomocy.....(05.16 baseband)

#487 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 grudnia 2011 - 22:49

http://myapple.pl/ip...przeczytaj.html

#488 piotrekcross

piotrekcross
  • 1 postów

Napisano 30 grudnia 2011 - 12:39

Problem z IPhonem 3g Witam mam taki problem : Mam iPhone 3g z 3.0 wgrałem 3.1.2 robię wszystko co pisało robię robię i potem w redsn0w pisze ze czeka na restart iPhone no i czekam na to z 2 godz potem sie wnerwiłem i odłączyłem kabel próbowałem włączyć iPhone iii... nic nie chce sie właczyć Prosze o pomoc .... Zepsułem iPhone... :( Prosze o szybka odp !!!! :neutral::neutral::neutral::-|

#489 donluka

donluka
  • 1 postów

Napisano 03 stycznia 2012 - 21:07

Witam Mam iphone 3g kupionego w Apple shopie w USA . Ma simloca na siec AT&T. I teraz wytłumaczę mój problem. Przeczytalem caly tutorial, robię wszystko tak jak opisane w poradniku dodaje ten soft 3.1.2 w tym programie podłączam telefon no i niby mi wszystko ładnie wgrywa bo pojawia się na telefonie ten dysk, a na kompie po jakimś czasie pokazuje się Done. I klikam ocję finish, iphone się restartuje no i się włącza to nadal to samo czyli zablokowany jest, mogę wykonywać tylko połączenia alarmowe. A na ekranie piszę, że należy włożyć prawidłową kartę bez kodu pin aby odblokować telefon. Dodam , że na ekranie nie pojawia mi się żaden ananas tylko sam ten dysk. Dodam również, ze raz udalo mi się to zrobic jakims cudem, ale przez przypadek zrobiłem aktualizacje w itunes(mój bład ale bardzo przypadkowy) już teraz nie zrobie takiego samego. A teraz próbuje drugi raz i nie mogę. Robie to na dwóch kompach jeden to Windows 7 drugi xp. Zmienialem porty usb itd..Niewiem już co mam zrobic…proszę o pomoc.

#490 Mamba1122

Mamba1122
  • 24 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 10 stycznia 2012 - 18:07

Posiadam iPhone 2G 3.1.2 i teraz mam pytanie jak aktualizować go do 3.1.3 ? Normalnie już czy przez redsn0w ? Proszę o odpowiedź.

#491 Robciobrdlol

Robciobrdlol
  • 9 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 18:26

Hej a jesli na swoim iphone mam softa 5 to mam sciagac na niego ten 3.1.1 ??

#492 phater

phater
  • 2 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 20:31

Jak odblokowac Iphone z zoftem 5.0.1 bez oryginalnej karty sim? Witam. Posiadam Iphone 4.Czy da sie zdjac blokade simlock bez oryginalnej karty sim przez redsn0w'a? pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi!

#493 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 18 stycznia 2012 - 23:49

TAK DA SIĘ

#494 phater

phater
  • 2 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 20:50

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. Udalo mi sie odblokowac telefon redsnowem, tak ze normalnie moge nim operowac ale nie szuka sieci... co w takim wypadku zrobic? ps. uzywalem ultrasnow 1.2.5 ale nie przynioslo skutku.

#495 Butchy

Butchy
  • 13 postów

Napisano 21 stycznia 2012 - 11:43

Witam, Przyznam się szczerze, że gubię sie już w tych wszystkich poradnikach i pomimo, że szukałem już dzisiaj 2 godziny nadal nie potrafię znaleźć takiego, który rozwiązuje mój problem (chyba). A więc: Mam 3GS-a z bb 6.15.00 i fw 5.0 oraz simlockiem na Orange UK. Telefon utknął w momencie aktywacji. Próbowałem go postawić za pomocą redsn0w, ale nic nie pomogło. Czy mógłbym prosić o pomoc w postaci linku do poradnika, który pomoże mi aktywować iphona? Z góry dzieki,

#496 siwyeks

siwyeks
  • 4 postów

Napisano 26 stycznia 2012 - 14:45

Witam ! Miałem możliwość zakupu IPHONA 2G od kolegi. Podłączyłem go do iTunsa i wyskoczyło mi że nie posiadam wszystkich aktualizacji... a więc zgodziłem się na aktualizacje. Pobrał się plik z aktualizacją po czym wystąpił błąd aktualizacji.... i Teraz na ekranie mojego iPhona jest ikonka itunes strzałka i kabel usb. Podłączam iphona pod usb to nawet komputer nie jest w stanie zaistalowac urządzenia.... Ituns tez nie widzi.... czy trzeba wgrywac od nowa softa ??

#497 SPN

SPN
  • 1 postów

Napisano 30 stycznia 2012 - 15:58

Wielkie dzieki za pomoc. Mam 2G, dzieki Waszym informacjom znowu działa.

#498 marek211090

marek211090
  • 1 postów

Napisano 01 lutego 2012 - 22:25

Witam wszystkich to moj pierwszy post na początku zaznaczam, że jestem zupełnie zielony także niema się z czego śmiać jak będę się głupio dopytywał:) Sprawa wygląda tak kupiłem okazyjnie 2g strasznie zamulał wiec postanowiłem przywrócić mu ustawienia fabryczne opcje>wyzeruj> cos tam jeszcze po tej operacji nie chciałę włączyć pojawiło się jabłko i takie kóleczko kręcące się w nieskończność. Uruchomiłem go w jakimś trybie, którego nazwy nie pamiętam (trzymanie 10 sekund home i power) podłączyłem i zainstalowało sie nowe oprogramowanie normalnie przez itunes. Niestety pojawił się simlock czyta karte pokazuje że jest zasięg nawet jakieś esy dostałem ale telefon jest w trybie emergency czyli tylko numery typu 112 jak sądzę i nie da się z niego wyjść. Powiedzcie jak się tego cholerstwa pozbyć bo na forum jest tyle informacji, że nie mogę tego ogarnąć. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

#499 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lutego 2012 - 23:22

Przeczytaj i postępuj zgodnie z tym tutorialem, a wszystko się uda.

#500 algida

algida
  • 41 postów

Napisano 13 lutego 2012 - 08:08

witam posiadam Iphone 3G, telefon nie posiada blokady simlocka. Mam zainstalowane oprogramowanie 4.2.1. czy ktoś życzliwy mógłby krok po kroku napisać jak zainstalować program Cydia?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych