Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odtworzenie kopii zapasowej


Najlepsza odpowiedź ftpd , 14 grudnia 2022 - 15:07

Kopia zapasowa przywraca konfigurację, a nie system. Czyli Twoje ustawienia, aplikacje i takie tam zostaną nałożone na ten system, z jakim telefon będzie w momencie odtworzenia.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Seba2351

Seba2351
  • 1 postów

Napisano 14 grudnia 2022 - 14:46

Mam iPhone Xs 64gb z os. 15.1 ale mam strasznie zawalaną pamięć i telefon nie pozwala mi zrobić aktualizacji dodam też że wszystkie aplikacje się crashują a icloud+ nie działa mimo wykupionego 200Gb twierdzi że nadal mało miejsca chociaż jest pusty pewnie jest tak przez starą wersje systemu, dlatego chciałbym zrobić najpierw kopie zapasową na komputerze plików potem wyzerować iPhona i zrobić aktualizacje i moje pytanie czy jak przywrócę wcześniej zrobiona kopie zapasową to starsza wersja systemu też się przywróci czy zostanie już najnowsze?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 888 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 grudnia 2022 - 15:07   Najlepsza odpowiedź

Kopia zapasowa przywraca konfigurację, a nie system. Czyli Twoje ustawienia, aplikacje i takie tam zostaną nałożone na ten system, z jakim telefon będzie w momencie odtworzenia.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych