Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję nawigacji na iOS…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

#51 Bart2142

Bart2142
  • 42 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 22:08

kto szuka nie błądzi!!! Ale skoro nie szukałeś to Ndrive. Jest na Polskę i Czechy zo 30€ ja bym wolał dorzucić 45€(cena promocyjna 75€) i mieć navigona na cała Europę i program lepszy niż inne!

#52 sprytek

sprytek
  • 26 postów
  • SkądKołobrzeg, Poland

Napisano 27 maja 2010 - 12:29

Poszukiwania nawigacji na iOS - sprawnej, dokładnej, ładnej i niedrogiej… Mam pytanie do użytkowników TomToma i Navigona na iphona. Czy ktoś z was jeździł na tych programach po Dolnym Śląsku w okolicach Jeleniej Góry i Karpacza? Chciałbym wiedzieć jak sprawują się mapy tych programów na tym terenie. Będąc na urlopie rok temu w tamtych okolicach korzystałem z nawigacji samochodowej opartej na TomTomie z najnowszymi mapami. I niestety pomimo ustawień programu aby korzystał tylko z głównych dróg, prowadził mnie ciągle jakimiś bocznymi, szutrowymi drogami które często kończyły się w szczerym polu. Chciałbym kupić któryś z tych programów, ale żeby w przyszłości nie było z nowu takich sytuacji. Z góry dziękuje za pomoc.

#53 bielowm

bielowm
  • 3 postów
  • SkądDublin, Ireland, Ireland

Napisano 27 maja 2010 - 19:04

Mam pytanie do użytkowników TomToma i Navigona na iphona. Czy ktoś z was jeździł na tych programach po Dolnym Śląsku w okolicach Jeleniej Góry i Karpacza? Chciałbym wiedzieć jak sprawują się mapy tych programów na tym terenie. Będąc na urlopie rok temu w tamtych okolicach korzystałem z nawigacji samochodowej opartej na TomTomie z najnowszymi mapami. I niestety pomimo ustawień programu aby korzystał tylko z głównych dróg, prowadził mnie ciągle jakimiś bocznymi, szutrowymi drogami które często kończyły się w szczerym polu. Chciałbym kupić któryś z tych programów, ale żeby w przyszłości nie było z nowu takich sytuacji. Z góry dziękuje za pomoc.


Nie wiem jak Navigon ale TT ma nadl dziury - bylem w tym regionie 2 miesiace temu i spisalo mi sie swietnie iGO.

#54 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 27 maja 2010 - 20:23

Wczoraj jechałem z Wrocławia do Karpacza. Navigon prowadzi dobrze. Dziwiły mnie podawane jednak w samym Karpaczu komendy" trzymaj się lewej strony" gdy dłuższy czas jechałem jedyną możliwą drogą (wcale nie dwupasmową). Po Jeleniej prowadził doskonale. Jutro śmigam Karpacz - Głogów - zobaczę jak to wyglądać będzie.

#55 sprytek

sprytek
  • 26 postów
  • SkądKołobrzeg, Poland

Napisano 27 maja 2010 - 21:13

Super. Będę bardzo wdzięczny.

#56 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 22 lipca 2010 - 00:11

Nawigacja. Jaka i jak to działa? Witajcie, Nie wiem co wybrac. Czy Navigon czy Tomtom. Jezdze glownie po Polsce wiec cos co ma dobra mape Polski. I jak to dziala? Czy to jest platne? Oprocz tegi ,ze musze zaplacic za aplikacje,ale co potem? Czy korzysta to z internetu? Czy juz tylko z wbudowanego modulu GPS? Prosze o odpowiedz.

#57 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lipca 2010 - 00:30

Jesli tylko na terenie Polski, to kup Falk Navigator Contury i kosztuje 19.99 euro (24,99 dolarow). To okolo 80 zl. Bedziesz zadowolony. Kazdy programy GPS nigdy nie pobiera z internetem. Wbudowany GPS to TomTom Kit Car ( mozesz kupic za raty w kazdym sklepie EURO AGD RTV - 399 zl ). Teraz mam Falka (Kit Car) i jestem bardzo zadowolony.

#58 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 22 lipca 2010 - 00:38

A to za pomocą czego w iPhone bede sie laczyl? To znaczy ,ze kupie sobie navigona ,bo jednak poza Polska zdarza mi sie pojawic wiec kupie sobie Navigona? I korzystam z modulu GPS iPhone?

#59 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 22 lipca 2010 - 01:20

Tak z modułu GPS i wszystko.

#60 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 22 lipca 2010 - 09:25

No i to chyba wystarczy ,prawda? Do czego mi ten ToolKit?

#61 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 lipca 2010 - 10:34

Zupełnie niepotrzebny bajer. Wystarczy zwykły uchwyt do mocowania w samochodzie (np do szyby) i ładowarka (zapalniczka -> USB lub zapalniczka -> dock connector). Jakość modułu GPS iPhone'a jest więcej niż zadowalająca. Aha, Navigon ma opcję, dzięki której pobiera dane o natężeniu ruchu i wyznacza szybszą trasę, ale to pobiera pewne, minimalne ilości danych przez sieć. (da się wyłączyć) - mam i Navigona i TomToma, Navigon wydaje się mieć lepsze mapy w mojej okolicy i działa szybciej.

#62 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 22 lipca 2010 - 10:50

Navigon ma opcję, dzięki której pobiera dane o natężeniu ruchu i wyznacza szybszą trasę


...pod warunkiem, że znajdujemy się w Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Holandii, Szwecji lub Wielkiej Brytanii. ;)

#63 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 22 lipca 2010 - 19:43

No ok. Dzis kupuje Navigon chyba to jak to da sie wylaczyc? I trzeba gdzies wlaczyc ten GPS czy wyjsc z domu ,zeby lapalo,bo kolega ma i mowi ,ze mu nie lapie w domu - to prawda?

#64 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 22 lipca 2010 - 21:58

Osobiście polecilbym sygic aura, apli jest piękna i płynna, nawet na 3G (ponoć), ma wbudowany komunikator który mógłby być l fajnym ostrzeżeniem przed glinami, choć ma wbudowany taki system, jadąc i widząc policję dwoma kliknieciami sygnalizujemy to innym xD widoczne jest to przez kilka godzin xD ale żeby to miało sens musieliby wszyscy tego używać... Zauważyłem ze na 4 i iOS 4.0.1 jakos menu ciężej chodzi :/ trzeba czekać na update... Co do map to własnie tu jest problem, o ile u mnie nie ma problemów tak w Polsce byłem rozczarowany ich jakością, a raczej brakiem :/ Pomiędzy tomtomem, a navigonem to wybralbym tego pierwszego, choć navigon jest ladniejszy to uważam ze ma skopany zoom. Odnośnie car kit tool to jest to apli dla posiadaczy dock'a, pokazuje kilka informacji geograficznych oraz czy ma fix'a z docka, ciekawostka jest ze na moim iphonie 4 to nie działa, zrobiłem ten myk żeby iPhone się ladowal, i działa ale tool nie widzi go, i nie działa glosnik :/

#65 kisio

kisio
  • 414 postów
  • SkądBartoszyce

Napisano 22 lipca 2010 - 22:39

Nie, nie złapie Ci w domu. Telefon trzymaj blisko szyby, nie zdziw się jak zgubisz zasięg przejeżdżając przez bardzo gęsty las.

#66 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 22 lipca 2010 - 22:42

Yhym. A nie da sie ,zeby byla ta aplikacja po polsku?

#67 KubaG

KubaG
  • 535 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 lipca 2010 - 23:16

...pod warunkiem, że znajdujemy się w Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Holandii, Szwecji lub Wielkiej Brytanii. ;)


Poczytaj dobrze Gregory, od bierzącej wersji również na naszej pięknej ziemi. Nazywa się to MyRoutes i działa fajnie. A Traffic Live rzeczywiście jest u nas niedostępne, ale to co innego.


Co do języka - Navigon jest po polsku, tak jak i TomTom.

#68 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 22 lipca 2010 - 23:54

s87... Chodzi Ci o aure? No niestety nie ma po polsku (narazie)... Mi to nie przeszkadza mieszkam za granica i tutaj jestem super zadowolony z tej apli, szczególnie ze kupiłem w promocji za 35€ Aha i spokojnie łapie zasięg w domu, łapie fixa w 2 sekundy i nie gubi wcale, tak wogole to jedyna apli jaka testowalem która działa bez tt car Kita, inne gubily fixa co chwile, ogólnie GPS w 3GS nie był za dobry, w 4 nie wiem jak jest ale narazie działa bez problemu...

#69 genu

genu
  • 43 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 09:15

s87 najłatwiej użyć funkcji szukaj i przeczytać taką dość obszerną recenzję kilku nawigacji, oraz dyskusję na ten temat. http://myapple.pl/ap...i-na-ios-2.html

#70 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lipca 2010 - 09:26

Może pomoże

http://myapple.pl/ip...ji-uzywasz.html

#71 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 23 lipca 2010 - 09:59

(już nic)

#72 VanGreeg

VanGreeg
  • 81 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 23 lipca 2010 - 11:01

Lepiej poczytaj http://myapple.pl/ap...cji-na-ios.html

Navigon wcale nie jest najlepszy...

#73 s87

s87
  • 221 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 11:45

No chce kupic Navigona ,ale widzialem ,ze kolega ma po angielsku (chodzi o głos ,który mówi ,bo tekst jest po polsku)

#74 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lipca 2010 - 12:23

hmmm ja defaultowo mam po polsku wszystko. kolega sobie chyba coś po przełączał.


VanGreeg

skoro nie jest najlepszy to czemu i w Twojej i mojej ankiecie przoduje ?

marketing ? może i po trochu też bo byli jako pierwsi

lecz są mega prosci, intuicyjni, szybko łapie fiksa i ma świezutkie mapy. rzeczy z inapppuchase wspaniale go uzupełniają o kolejne. kupiłem ostatnio 3D Landscape, nawet na nizinach o wiele fajniej się jedzie.

testowałem sygic, tom tom, igo, navigon, ndrive.

jesli miałbym je poukładać w swojej kolejności:

navigon
tomtom
igo
sygic
ndrive

a pomiędzy tomtomem a igo wstawił google maps

---------- Wpis dodano o 13:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:02 ----------

z ciekawosci kupiłem Falk'a pojeżdze i zobacze....

odnosnie interfaceów.....widze ze jesteś zwolennikiem AM

dla mnie ta mapa była najgorszym i najmniej przejzystym programem.

Wcześniej przed iphonem jeździłem na Tom Tomie (na SE w950i + zewn moduł gps) i jak zobaczyłem AM albo Mapa Map to zbierało mi się na odruchy wymiotne :)

ja lubie minimal - jeden klik i wsio....Navigon właśnie mi to oferuje.

No ale zobacze Falka

#75 lukasz66

lukasz66
  • 712 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 05 września 2010 - 22:57

Tania i dobra nawigacja na Polskę. Witam Potrzebuję jakiejś nawigacji na iPhone i chciałbym się Was doradzić, nie jestem piratem i nie chcę żadnych piratów, z góry mowię. Więc zależy mi na tym żeby nie tracić dużo pieniędzy na nią. Od razu mówię, że nie interesuję mnie Navigon ani TomTom bo jest to droga zabawka, czy znacie jakieś nawigację, najlepiej tylko na Polskę bo taniej a narazie nigdzie indziej mi nie potrzebne i w miarę tanią ale też dobrą? Jeżeli znacie jakieś tanie dobre nawigację najlepiej tylko na polskę z polskim menu, lektorem itp. to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych