Za nami pierwsze dwa tygodnie z nowymi iPhone'ami. O samych urządzeniach pojawiło się już w sieci sporo informacji, a kwestia różnych wersji procesorów A9 budzi wiele emocji. W najnowszym, dziewiątym już numerze MyApple Magazynu postanowiliśmy zająć się zdecydowanie ciekawszymi elementami tych urządzeń. Pobierz MyApple Magazyn nr 9/2015

Kinga Zielińska przez 10 dni intensywnie testowała aparaty i funkcje fotograficzne iPhone'a 6s. Wyniki tych testów i swoje wrażenia zawarła w obszernym i wyczerpującym tekście, który otwiera bieżący numer. Przybliżamy wam także nowe możliwości, jakie w aplikacjach i w systemie otwiera ekran wyposażony w technologię 3D Touch. Piszemy też o tym, jak działa ta technologia.

Kilka dni po premierze nowych iPhone'ów Apple udostępniło finalną wersję systemu OS X El Capitan. W bieżącym numerze przybliżamy Wam naszym zdaniem najciekawsze nowości, jakie przyniósł ten system.

W ostatni wtorek minęły cztery lata od śmierci Steve'a Jobsa. Pisze o nim Steve Sande. W numerze znajdziecie także recenzję książki "Droga Steve'a Jobsa", która ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis Media już 21 października.

Ostatnie dwa tygodnie to także burzliwe dyskusje na temat blokowania reklam w mobilnym Safari oraz płatnych aktualizacji. O jedno i drugie zapytał Jamesa Thomsona, twórcę popularnego kalkulatora PCalc, Jacek Zięba.

To oczywiście tylko niektóre z tematów, jakie znajdziecie w bieżącym numerze.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 9/2015