Ostatnie godziny przed rozpoczęciem prezentacji upływają w gorącej atmosferze spekulacji i domysłów. Możliwe, że poza nowymi iPhone'ami i przystawką telewizyjną firma pokaże także kilka innych produktów.

O możliwej premierze nowych wersji kolorystycznych pasków dla zegarka Apple Watch mówiło się już od jakiegoś czasu. Dzisiaj na Twitterze pojawiło się zdjęcie takiego właśnie akcesorium w kolorze czerwonym z serii (PRODUCT)RED. Opublikował je bloger Larry Greenberg. Wspomnieć wypada, że część środków ze sprzedaży produktów z tej serii wspiera Fundusz na rzecz walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią. Możliwe, że na paskach do zegarka się nie skończy i Apple zaprezentuje to urządzenie z serii Sport w nowych wersjach wykończenia jego aluminiowej koperty.

Product RED Apple Watch Sport band

Pojawiły się także doniesienia dotyczące systemu operacyjnego, jaki znaleźć się ma w nowej wersji Apple TV. Ma się on podobno nazywać tvOS.

Atmosferę rozgrzał też John Gruber, który uważany jest za bardzo wiarygodne źródło informacji na temat Apple. Wspomniał on, że firma nie planuje październikowej prezentacji nowych iPadów, co może oznaczać, że iPad Pro, może zostać pokazany jeszcze dzisiaj.

Zapraszamy Was na relację live z dzisiejszej konferencji

Źródła: Daring Fireball, 9To5Mac