Już w najbliższy piątek, 4 września ruszają w Berlinie największe targi elektroniki konsumenckiej w Europie - IFA. To bez wątpienia druga tego typu impreza na świecie po odbywających się w styczniu w Las Vegas targach CES.

Apple tradycyjnie od lat nie bierze udziału w żadnej imprezie targowej tego typu. Firma także i tym razem nie będzie się wystawiać na terenie Targów Berlińskich. Jak co roku jednak pojawi się na imprezie masa producentów wszelkiej maści akcesoriów dla komputerów Mac, iPhone'ów, iPadów, a także iPodów, a także wydawców aplikacji. Oczywiście wielu z nich nie ogranicza się tylko do użytkowników produktów Apple. Co więcej, na targach IFA wystawiać się będą także mniejsi i więksi konkurenci firmy z Cupertino, którzy przedstawią swoje, często równie ciekawe produkty. Targi IFA to doskonała okazja do poznania tego, co dzieje się w świecie urządzeń z Androidem i Windows. W ostatnich kilku latach coraz większą popularność zaczęły zdobywać opaski fitness i smart zegarki, w tym te z systemem Android Wear, który od kilku dni oficjalnie współpracuje z iPhonem. Kilka nowych konstrukcji tego typu zostanie zaprezentowanych właśnie w najbliższych dniach w Berlinie.

Jak co roku redakcja MyApple będzie relacjonować to wydarzenie. Śledźcie nasz kanał live dostępny pod adresem: myapple.pl/live/ifa-2015