Leniwy okres letni zbliża się ku końcowi, a cały technologiczny świat czeka na nadchodzące wydarzenia. Mowa nie tylko o zaplanowanej na 9 września prezentacji nowych produktów Apple, ale także na rozpoczynające się w przyszłym tygodniu w Berlinie targi IFA. Dla naszej redakcji intensywny okres rozpoczął się już jakiś czas temu.

Pobierz MyApple Magazyn 6/2015

Max Pijanowski odwiedził Cupertino i sklep firmowy przy Infinity Loop, który dość znacznie różni się od salonów Apple Store. Ja obrałem kierunek na wschód. W ostatni czwartek wróciłem z Kijowa, gdzie miałem okazję odwiedzić twórców świetnych aplikacji CleanMyMac, CleanMyDrive, Hider2 czy Encrypto - firmę MacPaw. I to głównie z mojej winy z lekkim poślizgiem oddajemy Wam najnowszy, szósty już numer MyApple Magazynu.

Nadchodzący wrzesień to także koniec wakacji. Uczniowie wracają do szkół, a i studenci przygotowują się do nadchodzącego roku akademickiego lub walczą w "kampanii wrześniowej". O aplikacjach do szkoły, ale i zamiennikach programów systemowych pisze w tym numerze Jacek Zięba. Z kolei Kinga Zielińska dzieli się z Wami kilkoma prostymi, ale świetnymi aplikacjami fotograficznymi dla iOS.

To oczywiście tylko niektóre z tematów poruszanych w bieżącym numerze MyApple Magazynu.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz bezpośrednio ze strony lub do aplikacji dla iPada i urządzeń z Androidem:

Pobierz MyApple Magazyn 6/2015