W ubiegłym tygodniu firma Samsung rozpoczęła w USA akcję promocyjną pod hasłem "Ultimate Test Drive", w ramach której posiadacze iPhone'ów mogą otrzymać na miesiąc testowe egzemplarze smartfonów z serii Galaxy. Promujące ją materiały reklamowe sugerowały wyraźnie, że osoby które zdecydują się zastąpić swojego iPhone'a telefonem Samsunga mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Do niedawna nie wiadomo było jednak, na czym miały one polegać.

Teraz okazało się, że dodatkowym wabikiem na klientów są pieniądze. Każdy kto po wzięciu udziału w programie "Ultimate Test Drive" zdecyduje się na zakup telefonu z serii Galaxy dostanie w prezencie $100 do wydania w sklepie Google Play. Użytkownicy, którzy zdecydują się przy okazji odsprzedać swojego iPhone'a w ramach jednego z wielu programów typu Trade-In, otrzymają od firmy Samsung kolejne $100 jako dodatek do kwoty proponowanej przez operatora.

Akcja promocyjna "Samsung Ultimate Test Drive" trwać będzie do końca bieżącego roku. W chwili obecnej na oficjalnej stronie promocji widnieje jednak informacja, iż z racji na ogromne zainteresowanie ze strony posiadaczy iPhone'ów firmie Samsung skończył się zapas testowych egzemplarzy telefonów, dlatego też tymczasowo wstrzymała ona proces przyjmowania kolejnych zgłoszeń.

Źródło: AppAdvice