Dokładnie dwa lata temu opublikowałem swój pierwszy tekst na MyApple. Wielu ucieszę tą informacją, a pewnie część osób westchnie z bólem serca, ale sam sobie życzę przynajmniej kolejnych 24 miesięcy kontynuacji tej przygody.

Przez dwa lata wiele zmian dotknęło zarówno nasz serwis jak i moje życie prywatne. Do redakcji przyszły nowe osoby, a część odeszła. Wygląd MyApple uległ całkowitej metamorfozie, jak i (a przynajmniej mam taką nadzieję) poziom moich tekstów.

Z tego miejsca chciałym podziękować Tomkowi Wyce, za zgodę na pisanie dla MyApple i wsparcie; Krystianowi Kozerawskiemu, za czas poświęcony na szkolenie mnie i poprawianie moich błędów. Ponadto dziękuję pozostałym (obecnym i byłym) członkom redakcji, za możliwość pracy w miłej atmosferze. Nie mogę również zapomnieć o czytelnikach, dla których piszę. Każdy komentarz jest dla mnie nadal bardzo ważny, o ile jest pozbawiony hejtu, który nie powinien mieć miejsca w Internecie.

Mam nadzieję, że poziom i ciekawość moich tekstów będzie stale rósł, a coraz więcej osób będzie chciało poświecać czas na ich przeczytanie. Zwracam się również do Was, drodzy czytelnicy, z prośbą o pomoc w rozwoju serwisu. Każda uwaga, dobre słowo, wyłączony AdBlock i porada znaczy dla mnie bardzo wiele.