Po udanych testach aplikacji MyApple Magazyn została ona zatwierdzona przez Apple i czeka na Was w App Store. Równocześnie powstawała także wersja na Androida i udało mi się udostępnić ją w tym samym czasie.

Aplikacje umożliwiają wygodne czytanie wszystkich dostępnych numerów magazynu. Każdy z nich można zachować lub usunąć po przeczytaniu (zwalniając miejsce na urządzeniu). Dzięki zastosowaniu powiadomień push otrzymacie informację o pojawieniu się nowych treści.

Wielu z Was pytało o wersję przystosowaną dla iPhone'a. Obiecuję, że pojawi się najszybciej jak to możliwe tj. przy pierwszej dużej aktualizacji aplikacji.

Zapraszam w imieniu całej redakcji do pobierania MyApple Magazynu w App Store i Google Play oraz dzielenia się opiniami oraz propozycjami ewentualnych zmian przez mail kontaktowy do dewelopera znajdujący się w zakładce informacyjnej aplikacji.

Miłego czytania!


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.