Gdzie znajdę najlepszy serwis Apple w mojej okolicy? To pytanie, które zadaje nam ogrom czytelników MyApple - czy to na drodze prywatnych wiadomości czy przez kontakt mailowy. Okazuje się, że nie każdy wie, co zrobić z urządzeniem, które zepsuje się np. po upływie gwarancji. Dlatego też MyApple.pl i SzybkaSzybka.net łączą siły, by rozwiązać Wasze problemy. Teraz serwis znajdziecie łatwo i szybko w Waszej okolicy.

Ludzie żyją w ciągłym biegu i po mailach od Was zauważamy, że często w natłoku obowiązków nie wiecie, że iPhone'a, iPada czy nawet komputer Mac można naprawić nawet po upływie gwarancji w przyzwoitej cenie. Znane są nam historie, gdy uszkodzone urządzenia lądują w szufladach czy po prostu w punktach utylizacji elektrośmieci. Inne pytania od Was to ciągłe wątpliwości: "Gdzie najlepiej naprawić zbitą szybkę w iPhone? Gdzie naprawić MacBooka?"

Nie będziemy już odpowiadać - wszystko znajdziecie na SzybkaSzybka.net

alt text

Serwis i sklepy z produktami Apple, jakie znajdziecie na szybkaszybka.net są przez nas sprawdzane pod kątem jakości i szybkości obsługi, dlatego wierzymy, że nie będziecie się musieli martwić o swoje iSprzęty. Dokładnie sprawdzimy, czy dany serwis rzeczywiście potrafi naprawiać tak drogie urządzenia i czy dana firma to nie przysłowiowy "krzak". Damy Wam również dostęp do systemu ocen, gdzie będziecie mogli wystawić serwisowi czy sklepowi odpowiedni komentarz. W sprawie oceny napraw będziecie mogli się kontaktować także z nami - drogą mailową.

Masz serwis lub sklep z produktami Apple? Czekamy!

Chcemy razem stworzyć największy serwis pogwarancyjny produktów Apple w Polsce. Już teraz odwiedzając "szybkę" zobaczycie, że jesteśmy najwięksi - nasze serwisy zrealizowały już ponad 40 000 napraw.

To dużo, ale chcemy by serwis mógł być wszędzie, także w mniejszych miejscowościach - dlatego także mniejsze serwisy będą mogły liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne, jeśli będą chciały znaleźć się na MyApple i Szybkiej Szybce.

Niebawem uruchomimy specjalną infolinię, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o naszym projekcie. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz, odezwiemy się do Ciebie:

http://www.szybkaszybka.net/rejestracja