Kiedy łączyliśmy siły ponad dwa lata temu chcieliśmy, by serwis rozwijał się i wchodził na nowe obszary. Dzisiaj MyApple faktycznie wchodzi na nowsze obszary.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do lektury pierwszego numeru MyApple Magazynu - dwutygodnika tworzonego zarówno przez redakcję serwisu, jak i zaproszonych przez nas blogerów. Część z Was znajdzie go w newsletterze MyApple, który już pewnie czeka na Was w skrzynce e-mail.

Zapytacie, po co Wam, ale i nam, kolejny magazyn na naszym niedużym przecież poletku? Przez wiele lat redaktorzy (a właściwie blogerzy) MyApple stworzyli wiele świetnych artykułów, które mimo to utonęły w gąszczu innych informacji i wpisów. Niby są nadal dostępne i w każdej chwili można po nie sięgnąć, a przynajmniej spróbować je odnaleźć w tej informacyjnej dżungli. Tak jednak się nie dzieje. Z doświadczenia wiemy, że magazyn, choćby ten cyfrowy, jest zdecydowanie łatwiej dostępny. Czytelnik zawsze wie, do którego folderu go odłożył lub z którą wiadomością trafił on do jego elektronicznej skrzynki pocztowej. Zamierzamy serwować Wam najlepsze, naszym zdaniem, treści, które inaczej mogłyby umknąć Waszej uwadze.

Pierwszy numer MyApple Magazyn możecie pobrać stąd

Życzę Wam miłej lektury. Krystian Kozerawski - Redaktor Naczelny MyApple Magazynu