Dzisiejsza konferencja firmy Bethesda była bez wątpienia emocjonującym wydarzeniem dla większości graczy. To właśnie na niej po raz pierwszy przedstawiono bowiem oficjalnie długo wyczekiwane tytuły, takie jak Fallout 4, Dishonored 2 czy nowy Doom.

Niespodzianką dla większości widzów okazała się natomiast zapowiedź The Elder Scrolls: Legends - kolekcjonerskiej gry karcianej na tablety z systemem iOS oraz komputery PC. Produkcji tej nie poświęcono niestety zbyt dużo czasu, dlatego też w chwili obecnej ciężko powiedzieć o niej coś konkretnego. Najprawdopodobniej okaże się ona kolejną "darmową" karcianką mającą ambicję by przygarnąć do siebie pewien odsetek graczy którym znudziło się już Hearthstone. Ogromna popularność jaką od wielu lat cieszy się marka The Elder Scrolls sprawia, iż plan ten może się powieść.

Dokładna data premiery The Elder Scrolls: Legends nie jest jeszcze niestety znana, ale producent zapewnia, że będziemy mogli zagrać w nią jeszcze w tym roku.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.