Ostatnio pisałem o tym, że producent akcesoriów dla urządzeń Apple firma Twelve South wypuści niedługo na rynek specjalną podstawkę dla Apple Watch, która dobrze wygląda i przy okazji ładuje nasz zegarek kiedy go nie używamy.

Akcesorium weszło do sprzedaży w maju tego roku. Zamówienie złożyłem 26 maja, a dziś tj. 29 maja kurier dostarczył mi przesyłkę prosto do domu.

Twelve South dba podobnie jak Apple nie tylko o sam produkt, ale i o jego opakowanie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Pudełko jest i ładne i solidne. Możemy zapomnieć o szaroburym kartonie.

HiRise AppleWatch

Po otwarciu pudełka znajdziemy w środku podstawkę "w częściach"

alt text

alt text

Podstawka jest pokryta gumą co zapobiega jej ślizganiu po podłożu

alt text

Sam proces złożenia HiRise jest dziecinnie prosty i zajął mi kilkadziesiąt sekund. Na początku musimy połączyć dwa elementy ze sobą i przykręcić zaledwie jedną śrubkę.

alt text

alt text

Następnie należy poprowadzić kabel ładowania w specjalnie do tego przygotowanych rowkach.

alt text

Ostatnim etapem jest przykrycie kabla specjalną przykrywką pokrytą skórą. Tutaj producent zadbał o to, aby pasek czy zapinka nie ocierały się o twarde aluminium, co mogłoby w efekcie doprowadzić do uszkodzeń.

alt text

HiRise dla AppleWatch spełnia swoje zadanie (jak każda inna podstawka), ale na tle konkurencji wyróżnia się bardzo dobrym wykonaniem, wysokiej jakości materiałami (aluminium, guma, skóra) i designem, który nie tylko pasuje do innych produktów tej firmy, ale i do urządzeń firmy Apple.

alt text

Twelve South HiRise dla Apple Watch możecie kupić w Sklepie MyApple