Od 1 lipca 2010 r. w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl będzie można kupić całą gamę produktów firmy Apple – od odtwarzaczy multimedialnych, przez telefony i tablety, aż po komputery.

Vobis decyzję o wprowadzeniu do swojej oferty urządzeń Apple tłumaczy rosnącą popularnością tych produktów na polskim rynku oraz ogromnym zainteresowaniem klientów niedawnym pojawieniem się w ofercie firmy iPada. "Staramy się szybko reagować na potrzeby naszych Klientów – a przypadek iPada pokazał, że są oni zainteresowani nowatorskimi urządzeniami z segmentu Premium. W tej sytuacji uznaliśmy, że następnym krokiem powinno być rozszerzenie naszej oferty o kolejne produkty Apple" – komentuje Paweł Kuźma, Wicedyrektor Departamentu Rozwoju Produktu i Usług w Vobis.

Co ważne, pracownicy wszystkich salonów, w których dostępne będą produkty Apple, przeszli szczegółowe szkolenie ze znajomości oferty oraz urządzeń tej firmy – klienci mogą więc liczyć na możliwość uzyskania "wyczerpujących informacji na temat urządzeń z charakterystycznym logo nadgryzionego jabłka na obudowie".

"Zależy nam na tym, by w naszych salonach klient mógł nie tylko obejrzeć i kupić sprzęt Apple, ale także uzyskać fachowe porady i kompleksowe informacje na jego temat. Oczywiście, dotyczy to zarówno komputerów, jak i innych urządzeń elektronicznych Apple – w ten sposób realizujemy firmową dewizę "Vobis – więcej niż komputery" – dodaje Paweł Kuźma, Wicedyrektor Departamentu Rozwoju Produktu i Usług w Vobis.

Warto dodać, że klienci Vobis będą mogli liczyć na atrakcyjne oferty specjalne, dotyczące zakupu wybranych modeli komputerów Apple.

W pierwszej kolejności produkty Apple pojawią się w 11 wybranych salonach Vobis – w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku oraz Szczecinie (z czasem ich liczba się zwiększy). W salonach Vobis klienci będą mogli zaopatrzyć się w produkty Apple ze wszystkich kategorii – w ofercie pojawią się odtwarzacze iPod, telefony iPhone, tablet iPad, komputery stacjonarne iMac oraz przenośne Macbooki, a także wybrane oprogramowanie Apple.

Czekamy na pierwsze informacje na temat cen sprzętu i oprogramowania Apple. Ofertę produktów Apple w sieci Vobis już od 1 lipca będziecie mogli znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.vobis.pl/