Mophie wprowadza do sprzedaży obudowę na iPhone’a 6 idealną na zbliżające się lato. Juice Pack H2Pro nie tylko przedłuży życie na baterii iPhone’a, ale też ochroni go przed wodą.

Nowa obudowa Mophie Juice Pack H2Pro wyposażona została w akumulator o pojemności 2750 mAh, co pozwala na pełne naładowanie iPhone’a 6. Obudowa spełnia normy IP68 oraz MIL_STD 810G. Oznacza to, że jest wodoodporna do głębokości 1,2 metra przy zanurzeniu na 30 minut. Odporna na upadki również z wysokości 1,2 metrów, a także zapobiega przedostawaniu się kurzu do telefonu.

alt text

Konstrukcja case’a pozwala na swobodne korzystanie z Touch ID. Nie ma także problemów z dostępem do złącza słuchawkowego. Natomiast ładowanie iPhone’a i akumulatora obudowy odbywa się przez złącze MicroUSB.

alt text

Największym mankamentem, jak to zwykle bywa w takich wypadkach, jest cena. Za Mophie Juice Pack H2Pro trzeba zapłacić 130 dolarów. Rozwiązanie to obok sprawdzonej serii pokrowców Lifeproofa wydaje się być świetnym akcesorium dla naszego iPhone’a w czasie wakacyjnych wojaży. Nie dość, że nie musimy się martwić o niemiłe wypadki na basenie czy plaży, to jeszcze przedłużamy czas pracy na baterii, co w podróży będzie nieocenione.

Co ciekawe jest to kolejny już dodatek do iPhone’a w którym pominięto większy model 6 Plus.

Źródło: Mophie