Za miesiąc w Mediolanie rusza Wystawa Światowa, a w tym tygodniu rozpoczynają się tam targi meblowe Salone del Mobile, będące także jednymi z największych targów designu. To właśnie na tej imprezie Apple zaprezentuje swoje zegarki.

W Europie zegarki od Apple można oglądać we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W pierwszym rzucie, nie zadebiutowały one w wielu krajach, w których są obecne sklepy firmowe. Apple Watchy nie znajdziemy w Hiszpanii, Włoszech czy krajach Beneluksu.

Na specjalnym pokazie odbywającym się w ramach wspomnianych największych na świecie targów meblowych ich uczestnicy będą mogli obejrzeć zegarki Apple. Odbędzie się on 17 kwietnia w restauracji Carlo e Camilla in Segheria. O wydarzeniu tym z dumą mówi Johny Ive, który chce zaprezentować najnowszy produkt firmy środowisku projektantów.

Pokaz zegarków Apple Watch na takiej imprezie jest kolejnym dowodem na to, jak inaczej są one pozycjonowane w porównaniu do innych produktów firmy. Pierwszy raz szerszej publiczności zegarek został zaprezentowany podczas paryskiego tygodnia mody, teraz pojawi się on na targach designu. Apple Watch pojawia się też na okładkach modowych magazynów. Firma przede wszystkim stawia na styl, a nie samą technologię.

Źródło: wallpaper