Wersja Sport zegarka Apple Watch jest najtańszą z dostępnych, nic zatem dziwnego, że firma stara się tam gdzie może wprowadzić oszczędności. Koperta urządzenia wykonana jest z aluminium, a ono samo w przeciwieństwie do tych ze stalową lub złotą kopertą dostarczane jest tylko z jednym paskiem rozdzielonym na trzy części.

Jak donosi serwis TechCrunch, w pudełku z zegarkiem w wersji Sport nie znalazły się dwa osobne paski, jeden na mniejsze, a drugi na średnie i większe nadgarstki, jak mogłoby wynikać z podawanych przez Apple informacji.

alt text

Zamiast tego użytkownicy znajdą tam zestaw trzech części, z których tylko dwie mogą być użyte jednocześnie. Jeden z elementów - wyposażony w zamknięcie - jest wspólny dla obu wersji, krótkiej i długiej. Kolejne dwa elementy to tak naprawdę krótszy i dłuższy pasek z dziurkami do zapinania. Technicznie więc Apple dostarcza zegarek Apple Watch w wersji Sport z większym i mniejszym paskiem. Nie są to jednak dwa osobne akcesoria. Użytkownicy tego modelu nie będą mieli możliwości sprzedania zbędnego mniejszego lub większego paska na różnych stronach internetowych, które pojawiły się w sieci.

Źródło: TechCrunch