Firma Cortland, jeden z największych resellerów sprzętu Apple w Polsce, przejęła działalność gdańskiego Apple Premium Reseller USE, otwierając w ten sposób swój oddział w kolejnym mieście.

Klienci z Trójmiasta zyskają dostęp do bogatej oferty Cortlandu, przez którą rozumieć należy nie tylko znacznie szerszy asortyment sprzętu, oprogramowania i akcesoriów, ale i obsługę serwisową, fachowe szkolenia i bezpośredni kontakt ze specjalistami.

Zbigniew Czerniewicz, prezes Cortland Sp. z o.o. wrote: Jesteśmy przekonani, że klientom spodoba się szybka, a w wielu przypadkach natychmiastowa dostępność wielu produktów z oferty Cortlandu. Zapewnimy możliwość zademonstrowania na miejscu najnowszych modeli i rozwiązań, regularnie będą odbywać się szkolenia. Obecność Autoryzowanego Serwisu Apple pozwoli na szybką i kompetentną pomoc. Cieszymy się, że wszystko to możemy teraz oferować także w Trójmieście

W związku z istotnym poszerzeniem działalności, firma prowadzi rekrutację entuzjastów Apple do pracy w swym nowym oddziale, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku - Wrzeszczu.

Cortland sp. z o.o. działa od 1992 r, w tej chwili ma swoje oddziały w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

Więcej informacji o salonie Cortland w Gdańsku tutaj.

Źródło: materiały prasowe Cortland


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na akcesoria marki BASEUS.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: baseus819 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 25 sierpnia 2019