Już w najbliższy piątek 10 kwietnia zegarki Apple Watch zostaną wystawione w salonach Apple Store. Tego dnia za pośrednictwem specjalnej strony będzie można dokonać rezerwacji, tak by móc kupić to urządzenie w dniu jego oficjalnej premiery 24 kwietnia w wybranym salonie firmowym. Wiadomo już też, jak wyglądać będą wystawy tych sklepów.

10 kwietnia zegarek Apple Watch będzie można kupić lub zarezerwować online z możliwością zakupu i odbioru w wybranym salonie firmowym. Rezerwacja ruszyć ma o godzinie 00:01 czasu pacyficznego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Japonii, Chinach, Hong Konkgu, Francji, Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Warto wspomnieć, że opublikowane przez MacRumors dokumenty wspominają, iż 24 kwietnia nie będzie możliwości kupna zegarka w salonie bez uprzedniej rezerwacji. Klienci, którzy tego nie zrobili, będą mogli jedynie przymierzyć urządzenie.

alt text

9To5Mac z kolei publikuje grafikę przedstawiającą projekt wystawy, jaka 10 kwietnia pojawi się w salonach Apple Store we wspomnianych krajach. Ma ona przypominać okrągłe ikony aplikacji, tak jak wyświetlane są one na ekranie domowym w zegarku Apple Watch. Każdy z elementów ma być w różny sposób podświetlany zestawem diod LED sterowanych za pomocą komputera Mac mini. Przypomnijmy też, że w związku z premierą pracownicy salonów mają otrzymać nowe ubrania, tym razem poza koszulkami i polówkami mają być to także koszule.

Źródła: MacRumors, 9To5Mac