W zeszłym roku firma 1Lss z sukcesem wprowadziła na rynek MagBak dla iPada, teraz udoskonala ten pomysł w wersji na iPhone’a. Kampania na Kickstarterze już teraz cieszy się ogromnym powodzeniem.

Oryginalny MagBak to naklejki na iPady (od drugiej generacji w zwyż) oraz naklejki MagSticks na dowolną powierzchnię. Dzięki temu możemy zamontować tablet Apple praktycznie wszędzie w bardzo szybki i wygodny sposób.

alt text

Teraz pomysł ten został przeniesiony na iPhone’a. Na kickstareterze ruszyła kampania mająca wspierać ten nowy produkt. W przypadku wersji smatfonowej dostępny będzie MagBak Case dla iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus oraz mniejsze naklejane magnesy MagStick. W ten sposób możemy zamontować naszego iPhone’a praktycznie w dowolnym miejscu na przykład w samochodzie, czy na lodówce.

alt text

Rozwiązanie z dedykowanym pokrowcem wydaje mi się lepszym pomysłem niż w przypadku iTap czyli magnetycznego uchwytu samochodowego, którego używam. Niestety iTap wymaga montażu blaszki na telefonie lub w innym futerale. Tutaj mamy po prostu magnes w pokrowcu i dodatkowe naklejki.

Twórcy już osiągnęli sukces i MagBak Case z pewnością powstanie. 1Lss chciało zdobyć w kampanii 15 tysięcy dolarów, w tej chwili mają ponad 42 tysiące, a do końca akcji pozostało 39 dni. Wspierając akcję 39 dolarami otrzymamy pokrowiec MagBak i 1 MagStick.

Źródło:Kickstarter