Poznański salon Top Hi-Fi & Video Design zyskał nowy wymiar. Teraz sklep znajduje się w nowo zbudowanym biurowcu przy ul. Woźnej 14 w Poznaniu i kusi rozbudowaną sekcją przygotowaną dla systemów kompatybilnych z iUrządzeniami, przestronniejszym wnętrzem i bardziej komfortową salą odsłuchową. Całość dopełnia nowoczesny wystrój wnętrza.

Big b5b2a353 2e10 4e49 8129 00da762612a8

alt text

W nowy, 2015 r. poznański salon Top Hi-Fi & Video Design wkroczył całkowicie odmieniony. Teraz wszystkich miłośników nowych mediów, a także melomanów szukających doskonałego systemu hi-fi lub unikalnego pomysłu na kino domowe zapraszamy do sklepu zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul. Woźnej 14. Nowy salon znajduje się na parterze nowo wybudowanego biurowca w obrębie Starego Rynku i przekonuje nowoczesnym wnętrzem.

alt text

Przeniesienie salonu pozwoliło wprowadzić wiele funkcjonalnych udoskonaleń. Pierwsze, co przykuwa uwagę, to znacznie przestronniejsze wnętrze – dwukrotnie większa powierzchnia wystawiennicza pozwala zaprezentować niemal cały asortyment. Teraz każda grupa urządzeń eksponowana jest w specjalnie przygotowanych sekcjach. Na rozbudowanym stoisku znalazły się konstrukcje kompatybilne z urządzeniami Apple, a także propozycje z kategorii nowych mediów. To również miejsce, w którym można przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki. Ponadto w salonie udostępniono szeroki wybór modeli stereo i kina domowego – od prostszych modeli, aż pod wyrafinowane konstrukcje high-endowe.

alt text

Elegancki i nowoczesny charakter nowego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu podkreśla czarno-biały wystrój. W podobnym tonie wykończona jest także sala odsłuchowa, która również niemal podwoiła swoją powierzchnię. Pozwoliło to znacząco podnieść komfort odsłuchu, a także umożliwiło przygotowanie sali pod kątem testów systemów stereo, zestawów kompatybilnych z iUrządzeniami, a także kina domowego. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nowa lokalizacja została wybrana tak, aby mimo bliskości centrum Poznania, ułatwić klientom dostęp do miejsc parkingowych.

alt text

Dni i godziny pracy nowo otwartego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu pozostają bez zmian. Wszystkich klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

Powyższy artykuł został przygotowany przez sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design

alt text